18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnie słowa gen. Sławomira Petelickiego

Dr.Mengele • 2012-06-18, 21:18
Co powiedział gen Petelicki przed samobójstwem?
- "Nie strzelaj"

Dzoshu

2012-06-19, 00:42
Następny oszołom który przez swoją głupotę został przez wszystkich olany. Taka sama sytuacja jak z Lepperem. Zorientował się, że jest skończony to się zabił ... wielkie halo. Ale oczywiście najbardziej prawdopodobne jest to, że go zabili bo 'coś' na temat 'kogoś' wiedział. Wstyd czytać te wymysły.

vass

2012-06-19, 00:50
hajtkol napisał/a:


Gdyby w Polsce żyli tylko tacy ludzie jak ty, którzy wszystko przyjmują bez pytania i wierzą w każdą usłyszaną informacje to żylibyśmy teraz w komunie albo gorzej - w totalitarnym kraju.
:trzesieee:


Gdyby każdy wierzył w każdą teorię spiskową, to żyli byśmy w jakimś pie**olonym talibanie i wierzyli byśmy w krasnoludki.
Czasami jest tak, że komuś odjebie szajba i pie**olnie sobie w łeb, bo ma chore wizje.

twojamatkajestgruba

2012-06-19, 15:28
W Polsce za dużo takich ludzi zaczyna się robić...
Najpierw jakiś prokurator chciał "popełnić samobójstwo", potem Lepper a teraz gen. Petelicki

Matuch90

2012-06-19, 17:24
Swoją drogą świetny czas wybrali na odstrzelenie pana generała. Euro, w dodatku mecz o wszystko. Wszyscy zajęci czym innym.

Dr.Mengele

2012-06-19, 18:46
dostałem warna za ten kawał...

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-06-19, 18:52 ]
sprawdź se klikając w warna za co go dostałeś może co? :roll:

Antylewak_1920

2012-06-19, 23:08
@vass
Z Czech jesteś, że końcówki trybu przypuszczającego przy pierwszej osobie liczby mnogiej piszesz osobno? W ortografię też nie wierzysz?

vass

2012-06-20, 20:24
Antylewak_1920 napisał/a:

@vass
Z Czech jesteś, że końcówki trybu przypuszczającego przy pierwszej osobie liczby mnogiej piszesz osobno? W ortografię też nie wierzysz?


Też tak sądzę, ale pie**olone Chrome podkreśliło, to się nie zastanowiłem ;-) :-P