18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ostatnie słowa Blidy

Dżezus_Chryptus • 2015-05-10, 22:29
Ostatnie słowa Barbary Blidy?
.
.
.
.
No niech mnie kule biją. :krejzi:

je...........yA

2015-05-10, 22:58
Ta kobieta, ty popaprańcu była blisko ujawnienia sitwy rządzącej polskim węglem, przez co jest drogi i kopalnie mają problemy. Zrobilaby dużo dobrego dla Polski, ale władza popełniła jej samobójstwo.

to juz staje sie regułą, że taki durne posty dają ateiści ( twoj nick ).
Wy sie niby macie za mądrzejszych od wierzących ? A co z was za ludzie, skoro naśmiewacie się ze zmarłych osób ? Patrzysz w lustro czasem ? Przyjrzyj się uważnie, potworze....

repowski

2015-05-10, 23:50
@up
ale ch*jowi pojechałeś że szkaluje mi sąsiadkę :krejzi:

Dżezus_Chryptus

2015-05-11, 00:04
jerryA napisał/a:

Ta kobieta, ty popaprańcu była blisko ujawnienia sitwy rządzącej polskim węglem, przez co jest drogi i kopalnie mają problemy. Zrobilaby dużo dobrego dla Polski, ale władza popełniła jej samobójstwo.

to juz staje sie regułą, że taki durne posty dają ateiści ( twoj nick ).
Wy sie niby macie za mądrzejszych od wierzących ? A co z was za ludzie, skoro naśmiewacie się ze zmarłych osób ? Patrzysz w lustro czasem ? Przyjrzyj się uważnie, potworze....



Usuń konto i się zabij.

An...........or

2015-05-11, 00:07
Dżezus_Chryptus napisał/a:



Usuń konto i się zabij.



Błyskotliwa riposta, długo nad nią myślałeś?

zgonex

2015-05-11, 10:15
@jerryA

ta kobieta była nikim. zwykłą, głupią cizią wykorzystaną przez kilku wpływowych ludzi. między innymi polską "Alexis", która ponoć finansowała jej kampanię i ponoć poprosiła ją o pewną "przysługę". tą przysługą miało być wręczenie łapówki. tylko, ze blida nie wiedziała, że to łapówka. tymczasem alexis powiedziała w prokuraturze coś innego.a moim zdaniem po prostu nie wytrzymała psychicznie. zwłaszcza, że, jak się później okazało, abw nie miało na nią żadnych powaznych kwitów. zatrzymaliby ją i wypuścili.

ka...........as

2015-05-12, 03:22
jerryA napisał/a:

Ta kobieta, ty popaprańcu była blisko ujawnienia sitwy rządzącej polskim węglem....



Dawno tak się nie uśmiałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To był żart, czy Ty tak serio? :shock: :shock: :shock:

zgonex napisał/a:

jak się później okazało, abw nie miało na nią żadnych powaznych kwitów.



Wystarczyło, że ona myślała, że mają.

bloodwar

2015-05-12, 07:04
Jedno jest pewne - nie była uczciwą kobietą pracującą cięzko cały dzień, była umoczona w węglowe gierki po same uszy. I to już mi wystarczy jako odpowiedź na pytanie "czy jest ci jej żal?"

Ęmi

2015-05-12, 09:50
Cóż, mimo, że była moją ciotką wniosek po jej śmierci jest jeden.

Komuszy chwast, który sam się wyrwał :)

Nightcall

2015-05-12, 13:11
Wielu sadoli nie wie kim była Barbara Blida, następnym razem to objaśnij w jakiejś adnotacji czy pod gwiazdką, przecież oni się lalkami bawili jak to się działo.

Ko...........la

2015-05-12, 13:37
Rozpie**ala mnie robienie z niej męczennicy, a jeszcze bardziej rozpie**ala myślenie, że to Kaczyński i Ziobro odpowiadają za jej śmierć. Dałbym sobie rękę uciąć (ale tylko jedną, żebym w razie czego mógł walić konia), że zlikwidowanie jej to nie żadne samobójstwo, żadna szarpanina, natomiast zlecenie od tych, którzy na jej zeznaniach mogli najwięcej stracić.

voidinfinity

2015-05-13, 18:13
zgonex napisał/a:

a moim zdaniem po prostu nie wytrzymała psychicznie. zwłaszcza, że, jak się później okazało, abw nie miało na nią żadnych powaznych kwitów. zatrzymaliby ją i wypuścili.



Wygląda na to, że zwyczajnie chciała ranić się tą swoją bronią gazową - ale wyszło jej lepiej niż planowała.