18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnie okrążenie wyścigu NASCAR na Watkins Glen

masabitumiczna • 2013-03-20, 22:43
Przy każdym filmiku z NASCAR "fachowcy" powtarzają jakie to wyścigi NASCAR są nudne i przewidywalne i w ogóle skręcają tylko w jedną stronę. Polecam im to nagranie!

Timiko

2013-03-21, 17:57
NASCAR plox. Chcę rozmachu - mam F1, chcę widowiska - mam rallycross, chcę tego i tego - mam WTCC ;-)

*grOOby*

2013-03-21, 22:08
PanBrowar napisał/a:


Dobrze, a teraz wyjdź j***ny trollu i nie irytuj ludzi swoją niewiedzą i ignorancją :lodowka:



Troll to Cię zrobił.zj***ł i zapomniał zabić

kielek

2013-03-21, 22:51
hahaha na fordzie reklama silników ecoboost z turbo i bezpośrednim wtryskiem, a pod maską 5,8 OHV na gaźniku bo takie silniki dopuszcza nascar :D

masabitumiczna

2013-03-21, 22:56
daviden napisał/a:


Zacznij oglądać prawdziwe wyścigi i prawdziwy sport.



Spokojnie oglądam prawdziwe wyścigi: F1, GP2, GP3, WsBR FR3.5, WTCC, BTCC, FIA GT1, V8 Supercars, DTM, NASCAR, AutoGP, PSC, WEC, F3, WRC i ERC.

PanBrowar

2013-03-22, 17:15
@grOOby Za pociski na rodziców palancie to powinni ci ryj okopać więc zamknij mordę z łaski swojej i wracaj do swojego świata pomijając już fakt że coś takiego stosowało się na poziomie gimnazjum lub niższym. Zrób coś dla świata i zniknij ;)

*grOOby*

2013-03-23, 09:01
PanBrowar napisał/a:

@grOOby Za pociski na rodziców palancie to powinni ci ryj okopać więc zamknij mordę z łaski swojej i wracaj do swojego świata pomijając już fakt że coś takiego stosowało się na poziomie gimnazjum lub niższym. Zrób coś dla świata i zniknij ;)



Japa koniu

angel_punx

2013-03-26, 02:30
Na przedostatnim filmiku jest tor Laguna Seca który raczej nie jest torem stricte nascarowym. Każdy kto grał w Gran Turismo na plejaku powinien go dobrze kojarzyć. Najważniejsza impreza rozgrywana dotychczas na tym torze to Motocyklowe Mistrzostwa Świata w klasie MotoGP. Zawody te nazywane są Grand Prix Stanów Zjednoczonych.Tor ma 11 zakrętów (w obie strony).