18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnie chwile...

Anal_Intruder_69 • 2023-08-02, 11:31
... wenezuelskiego pedofila.


Podobno kara za gwałt na dziecku. Jeśli to prawda, to według mnie nieco zbyt szybko i bezboleśnie, zwłaszcza jak na tamte rejony :-/

Według mnie na harda za słabe, ale jeśli administracja uważa inaczej, to proszę o przeniesienie.

Molch

2023-08-02, 23:10
pytolsky napisał/a:

Tam dokładnie tak jest, wystarczy zobaczyć kilka odcinków brazylijskich czy wenezuelskich telenoweli. Ktoś może powiedzieć "ale mi źródło wiedzy", ale moim zdaniem dobrze oddaje naturę tych ludzi, nawet jak próbują ją ukrywać. Ci ludzie wpierw robią, potem myślą, kobiety kręcą dramy o wszystko, strasznie manipulują, faceci są porywczy, nie mają nawet w przybliżeniu połowy wiedzy o świecie ludzi w Europie, możliwe, że ta połowa to i tak bardzo optymistyczne.



Co to za różnica da silva i tak by u siebie nie dożył 40 tki :D

końqbent

2023-08-03, 04:56
Chłopaki wykrzykują nazwę gangu

heidegreen

2023-08-03, 10:50
pytolsky napisał/a:

Pytanie, czy ktoś go na gorącym uczynku złapał, czy koleżanka koleżanki powiedziała koleżance że się krzywo na nią popatrzył więc musi lubi małe dzieci, a śniadorycerzyki musiały mieć jakieś zajęcie



A czy to ważne, grunt, że jest wymierzona sprawiedliwość. Za bardziej błahe rzeczy tam dają kulkę w łeb

cz4rnuchy_to_sludzy

2023-08-03, 19:58
pytolsky napisał/a:

Pytanie, czy ktoś go na gorącym uczynku złapał, czy koleżanka koleżanki powiedziała koleżance że się krzywo na nią popatrzył więc musi lubi małe dzieci, a śniadorycerzyki musiały mieć jakieś zajęcie



Prawda, przecież taki samosąd nigdy nie jest obiektywny, jednakże koniec końców czy to istotne? Jeden, nikomu nie potrzebny ludzki śmieć mniej na tej planecie a przecież każdy powód jest dobry aby oczyszczać ten świat z nadmiaru ludzkiego śmiecia.
Taki typ tylko zużywał tlen, marnował zasoby, zasiedlał lokum a w niczym się nam, tu w Polsce nie przydaje taka egzystencja.