18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnia wieczerza z rurą

fryca88 • 2012-11-14, 16:01
To jest prawdziwa wersja, jak się bawić to się bawić!


fryca88

2012-11-14, 20:24
dun napisał/a:

tej a wymyslcie coz z mahometem, bedzie smiesznie



k***a, znów ten sam obcykany tekst, zadaj sobie trochę trudu i przejrzyj moje wstawki, sram także na Mahometa, nie bój

Kawagawa

2012-11-14, 20:45
Gdzie jest powiedziane, że muszę cokolwiek wrzucać żeby potrafić ocenić czy coś jest sensowne czy nie?

Tak, to jest drugi temat gdzie "hejtuję" ponieważ nie mam zielonego pojęcia jak się do tego odnieść, a nie mogę zasnąć jak ktoś nie ma racji w internecie. Najpierw palec w dupie teraz jakaś rura.

Ja nie mam w zwyczaju objeżdżać ludzi za ich poglądy, ale TO JEST NAPRAWDĘ DEBILNE. To jest między innymi forum z ciężkim poczuciem humoru, ok, ale to nie jest forum dla upośledzonych umysłowo.

Crowell

2012-11-14, 21:35
Kawagawa napisał/a:

ale to nie jest forum dla upośledzonych umysłowo.



Skoro to zrozumiałeś to idź poszukaj forum dla siebie.

:ukrzyzowany:

Dziadek

2012-11-15, 01:45
"...jak się bawić to się bawić"

Drzwi wyj***ć rurkę wstawić :D

matys6222

2012-11-15, 09:03
Ładnie wam Tusk Vision Network mozgi wyprało. Kiedyś Polska była uważana za kraj prawdziwie chrześcijański ze swoimi tradycjami. Teraz to co się dzieje jest zasługą rządu D.Tuska i nic nie robiącej partii Palikota, która jest tylko marionetką w rękach PO. Ten wszechobecny ateizm... A co by się stało gdybyście masowo zaczęli obrażać Mahometa? Czekam na hejtów z po, tvn i gw...

Crowell

2012-11-15, 12:18
matys6222 napisał/a:

Ładnie wam Tusk Vision Network mozgi wyprało. Kiedyś Polska była uważana za kraj prawdziwie chrześcijański ze swoimi tradycjami. Teraz to co się dzieje jest zasługą rządu D.Tuska i nic nie robiącej partii Palikota, która jest tylko marionetką w rękach PO. Ten wszechobecny ateizm... A co by się stało gdybyście masowo zaczęli obrażać Mahometa? Czekam na hejtów z po, tvn i gw...



Ten obrazek to wina tuska! :jezdziec:

Jarek dostał cynk o sadolu, za tydzień przechodzimy do podziemia.