18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatni utwór

Lu...........77 • 2013-12-27, 01:01
Jak głośno było o ostatniej piosence Ryśka Riedla?
.
.
.
.
.
.
Cisza jak makiem zasiał.




Zainspirowane mistrzem suszu :)

GoldRoger777

2013-12-27, 10:20
Rysiek oprócz Dżemu potrafił także robić kompoty.

huzi83

2013-12-27, 11:16
masz się kim inspirować

op...........ve

2013-12-28, 15:17

swoją drogą powiedzcie mi kto w świecie muzycznym nie jechał po kablach ?...

kyk

2013-12-28, 15:18
zaćpaj się na śmierć - zostań idolem młodzieży

op...........ve

2013-12-28, 15:24
kyk napisał/a:

zaćpaj się na śmierć - zostań idolem młodzieży


facet skończ pie**olić....bo aż żal naprawdę, Rysiek za życia był legendą i nią pozostanie...Co Jackson też dawał po kablach że został idolem milionów ludzi na świecie :facepalm2:
Nie jestem ani psychofanem dżemu ani Ryśka ale wk***ia mnie pie**olenie takich idiotów jak ty, zaćpał się to się zaćpał na ch*j temat drążyć połowa artystów zeszła przez ćpanie, druga połowa opamiętała się w ostatniej chwili... liczy się k***a to co zrobili za życia i po sobie pozostawili, tym bardziej, że Rysiek był świadom że to go wykończy i w żaden sposób nie pochwalał tego w co się wpakował wręcz przeciwnie, inne lata inna mentalność....

Gonczor

2013-12-28, 15:25
Cytat:

swoją drogą powiedzcie mi kto w świecie muzycznym nie jechał po kablach ?



Pierwszy wokalista Iron Maiden został wyj***ny za swoje uzależnienia. Żeby było śmieszniej Dickinson, który go zastąpił odszedł z Samsona, bo tamci mieli podobny problem.

Nergal też wspomina w wywiadach, że nie wyobraża sobie odstawić szopki przed ludźmi, którzy płacą za zobaczenie zespołu i wyjść naj***nym na scenę.

To takie z brzegu przykłady, których jestem pewien.

Z drugiej strony, czasami nawet z uzależnień rodzą się ciekawe rzeczy-vide Eric Clapton "Cocaine"

op...........ve

2013-12-28, 15:29
Gonczor,
no prawda taka jest, że większość chlała i ćpała do upadłego, masa muzyków się zaćpała albo zachlała na śmierć reszta tak jak wspominałem wcześniej się opamiętała...W Polsce może nie aż tak, chociaż i tak w ch*j muzyków co grają do tej pory na scene wychodzi naj***na ;-)
Tutaj zadziwiające jest jak jeden debil dopie**olił swój żarcik na temat Riedla a reszta go małpuje, chociaż ukazuje to jak wielu ograniczonych debili mamy na sadolu...

Gonczor

2013-12-28, 15:39
Wiem, po prostu wk***ia mnie wrzucanie wszystkich do jednego worka. Pamiętam, jak na BA w tym roku grał Carpatian Forest. Wokalista był tak napie**olony, że jak wyszedł i chciał coś powiedzieć poza skrzeczącym darciem japy nazywanym śpiewem, to wychodziło "hyeghghgh yy black metal yyy bpffrlrfrds bfah metal is war yyy. hyyyy black metal". Nie przychodzę tam, żeby patrzeć, jak ktoś takie rzeczy na scenie odpie**ala.

Co do drugiej części-standard, niezależnie od tego, z której strony się patrzy. I to standard nie tylko tu na sadolu.

mateelv

2013-12-28, 17:45
Gdyby nie przedwczesna śmierć niektórych, nie można byłoby ich nazwać legendami. Kto wie, czy dziś nie robili by czegoś co zwyczajnie byłoby ... słabe? To już historia, muzyka Ryśka i Dżemu z tamtych lat to fenomen.

Szanujcie mendozy to co mamy, bo świat zalewany jest gównem z każdej strony, a to prawdziwa muzyka i najprawdziwszy artysta, jeden z niewielu, jakich mogliśmy doświadczać w tym kraju. Ćpał, to ćpał. Z resztą, kto mówi, że Rysiek jest czyimś idolem? Pokażcie mi kogoś takiego. Idolem muzycznym, a nie życiowym, owszem. Utarte pie**olenie baranów.

Bez odbioru, trepy.

acassis

2013-12-28, 19:37
GoldRoger777 napisał/a:

Rysiek oprócz Dżemu potrafił także robić kompoty.



Mogę być dumny bo "kompot" został wynaleziony w mojej rodzinnej miejscowości- Nowej Dębie i stąd też ś.p Riedel zaczerpnął tejże wiedzy :)