18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oskar i wiertarka

TATTOOmen • 2011-03-17, 17:20
typowy oszołom klasowy

dQrw10nYk0k5

2011-03-18, 00:40
On jej miłość wyznawał, że tak michę cieszyła?

faba

2011-03-18, 01:25
a le się k***a uśmiałem, powaga!

edge

2011-03-18, 05:58
LWMG napisał/a:

Co to za klasa, gdzie same brudasy. Długie włosy :roll:



To zwykły banan z liceum...czego tu się spodziewać po kimś takim, co nie zmienia faktu że lepiej wg ciebie by było żeby były slu gangstery co jeżdżą bez pasów i reprezentują biedę ale umysłową biedę nieprawdaż?

Mikuś

2011-03-18, 06:07
Jesteście wszyscy jebnięci. Gościu jest pozytywny, ma zajebisty refleks i niezłe zadatki na komika.

ChudyBrat

2011-03-18, 07:28
widać że koleś jest błaznem klasowym a co za tym idzie pod jego kopułą nie jest wszystko jak należy ;) Mikuś nie ma się tutaj czym jarać bo komikiem on napewno nie zostanie pozdro

Murzyn

2011-03-18, 08:03
@Up
A Ty k***a nostradamus? Koleś jest zajebisty, dawno na sadolu nie płakałem ze śmiechu, a tu spadłem z siedzenia, a warto dodać, że siedzę na kanapie.

st...........ry

2011-03-18, 12:04
@ up ja na twoim miejscu wypie**alalabym na pole bawelnym bo w ch*ja lecisz :) tak tak trzeba bylo sie zastanowic zanim sobie nick wybrales brudasie jestes pewnie taki sam jak ten wyjeb na filmiku wiec niedopie**alaj sie do ludzi bo gdy kazdy blazen klasowy mial zostac komikiem to dopiero bylo by zabawnie w tym kraju :) i wiesz co ch*jowe masz poczucie humoru :)

Ad...........ol

2011-03-18, 15:19
Klasa bez swojego klasowego głupka to nie klasa

altomondo

2011-03-18, 15:30
k***a jak wiercisz dziure to zdejmni ten kask do h*ja z glowy...

LWMG

2011-03-19, 17:32
bakosan666 napisał/a:

@LWMG od brudasów to wyzywała milicja za komuny wszystkich młodych co mają czelność nie powiedzieć "Panie Władzo" tylko inteligentnie im dopie**olić, w nagrodę dostawali pałą po plerach i dopisy w papierach, a ty chołoto ruska wyzywasz gówniarzy bo ich wina że teraz taka moda na fryz



Słowem chołota to pewnie rodzina Cię ochrzciła. Tak na wstępie. Moda modą, a takie brudasy będą na siła mówić, że są oryginalni.

edge napisał/a:



To zwykły banan z liceum...czego tu się spodziewać po kimś takim, co nie zmienia faktu że lepiej wg ciebie by było żeby były slu gangstery co jeżdżą bez pasów i reprezentują biedę ale umysłową biedę nieprawdaż?



Według mnie wystarczy, że będzie wyglądał jak chłopak. Normalnie się ubierał, nosił normalne włosy JAKIE PRZYSTAŁO NA JEGO PŁEĆ! Więcej nie potrzebuje. A te jak to mówisz SLU czasem mają wiecej w głowie niż te cioty robiące się na kobiety, Tfu.

Wojna by się przydała.

TATTOOmen

2011-03-19, 19:33
ch*j w zadek matki kazdego lamusa komu sie ten kolo nie podoba

Murzyn

2011-03-19, 19:53
stary, ale o ch*j Ci chodzi człowieku? Miałeś trudne dzieciństwo czy co? Starzy przybili Ci zabawki do dywanu i jeździłeś podłogą? I odpie**ol się od mojego nicku bo większość z ludzi Twojego pokroju to Hero w necie, c*pka w świecie. Zobaczyłbyś jakiegokolwiek czarnoskórego to wypie**alałbyś wch*j i daleko. Ktoś tu mądrze napisał - reprezentujesz biedę, szkoda, że umysłową.

miquele

2011-03-20, 01:12
Wygląda jak młody Angus z AC/DC

Rafal1757

2011-03-23, 18:25
Hada Gronkowiec-Lincz

specjalnie tak zrobione 8-)