18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osiem godzin w pracy

~Beny • 2018-07-21, 15:28
Wychodzisz wreszcie do domu, a tam tornado przeszło :ciasteczkowy2:


Halman

2018-07-21, 15:32
jeszcze sie nie przyzwyczaili że tornada u nich to rzecz regularna?

Bo...........er

2018-07-21, 15:41
Cytat:

Wychodzisz wreszcie do domu, a tam tornado przeszło



Potem wchodzisz na sadola chcesz obejrzeć 2 minutowy filmik który trwa 7 minut :-/

pakicito

2018-07-21, 17:59
mógł się naj***ć od rana i nie przychodzić do pracy

Aora

2018-07-21, 19:37
Przypłyną do Polski w kontenerach D: nówki sztuki z briefami flood/salvage :d

Cz...........as

2018-07-21, 19:46
Jak ja się cieszę że mieszkam w Polsce. Nie występują w mojej okolicy żadne tornada, nie jebie śniegiem po 4 metry na noc, deszcz normalnie, słonko normalnie, nie ma zwierząt co by mnie zjadły albo zatruły na śmierć. Grzybami co najwyżej mogę się zatruć ale ich nie jem. Nie ma tutaj uchodźców, murzyna widzę 1-2 razy do roku na śniadych każdy dziwnie patrzy. Nie ma terroru a jedyne zmartwienie to trochę za niskie zarobki. Nikt się nie strzela pod domem oprócz dzieci pistoletami na wodę... A większość ludków i tak narzeka.

Lobo24

2018-07-21, 19:57
Może i tornado. Może i zlot kobiet zmotoryzowanych.

Salieri16000

2018-07-21, 21:08
Byłem na podobnym złomowisku w Holandii...

ziembix

2018-07-21, 22:24
Jedna chmurka

Xs...........33

2018-07-21, 23:04
Wygląda jak sceneria do filmu post-apokaliptycznego.

homorek

2018-07-22, 08:08
Robią już parkingi dla kobiet ?? :shock:

eMJay8086

2018-07-22, 19:59
@Aora
Za dużo złomu ciągnąłeś z Reichu i okolic - auta zza Dużej Kałuży nie mają briefów :-P

Ale co do "flood/salvage" to mosz recht.

mazga50

2018-07-23, 21:38
Tak sobie myślę, że tornado to byś zauważył nawet, gdybyś był bardzo zapracowany.

eMCeONe

2018-07-24, 23:15
AyCaramba napisał/a:

Jak ja się cieszę że mieszkam w Polsce. Nie występują w mojej okolicy żadne tornada, nie jebie śniegiem po 4 metry na noc, deszcz normalnie, słonko normalnie, nie ma zwierząt co by mnie zjadły albo zatruły na śmierć. Grzybami co najwyżej mogę się zatruć ale ich nie jem. Nie ma tutaj uchodźców, murzyna widzę 1-2 razy do roku na śniadych każdy dziwnie patrzy. Nie ma terroru a jedyne zmartwienie to trochę za niskie zarobki. Nikt się nie strzela pod domem oprócz dzieci pistoletami na wodę... A większość ludków i tak narzeka.


Ty wyszedłeś kiedyś z domu czy opowiadasz to co od rodziców usłyszałeś jak wracają? Tornada są, śnieżyce są, ulewy są, słońce napie**ala przez co są susze, skoro uchodźców nie widzisz to gratuluje jednak w każdym większym zakładzie jest ich od zaje. Terroru nie ma ale jak nazwać mafię, która nie gwarantuje nam życia a przeżycie i to marne. Jednak fakt, przyznam ci rację, nikt się nie strzela nawet dzieci ogłupione przez tablety i inne media. Gdyby dali nam broń do ręki to automatycznie, zlikwidowana by została mafia, uchodźcy co poprawiło by nasz stan materialny, a wtedy nawet tornada jak i ulewy, zamiecie srecie i inne bzdety były by niczym. Teraz narzekamy bo jest na co. Przykład? okej; auta to dobro luksusowe (chyba benzyna), po karkołomnej ale uczciwej pracy dostajesz 900zł emerytury na starość z dopiskiem "zdychaj szybko". Nie wiem jak trzeba mieć zawężony światopogląd żeby uważać, że tutaj wszystko gra. Chyba mamy kolejnego pisiora przed sobą, który dostaje "pinionżka" za puce kaczorowi.

Erhid

2018-07-27, 02:45
eMCeONe napisał/a:


Ty wyszedłeś kiedyś z domu czy opowiadasz to co od rodziców usłyszałeś jak wracają? Tornada są, śnieżyce są, ulewy są, słońce napie**ala przez co są susze, skoro uchodźców nie widzisz to gratuluje jednak w każdym większym zakładzie jest ich od zaje. Terroru nie ma ale jak nazwać mafię, która nie gwarantuje nam życia a przeżycie i to marne. Jednak fakt, przyznam ci rację, nikt się nie strzela nawet dzieci ogłupione przez tablety i inne media. Gdyby dali nam broń do ręki to automatycznie, zlikwidowana by została mafia, uchodźcy co poprawiło by nasz stan materialny, a wtedy nawet tornada jak i ulewy, zamiecie srecie i inne bzdety były by niczym. Teraz narzekamy bo jest na co. Przykład? okej; auta to dobro luksusowe (chyba benzyna), po karkołomnej ale uczciwej pracy dostajesz 900zł emerytury na starość z dopiskiem "zdychaj szybko". Nie wiem jak trzeba mieć zawężony światopogląd żeby uważać, że tutaj wszystko gra. Chyba mamy kolejnego pisiora przed sobą, który dostaje "pinionżka" za puce kaczorowi.



Szkoda trochę, że czytanie ze zrozumieniem to taka trudna rzecz :)
Jak AyCaramba napisał, w jego rejonie nie występują a nie, że nigdy w PL nie występują to raz. Dwa uchodźcy? Większość zapierdziela zamiast siedzieć na socjalu, pracuje, wydaje zarobioną kasę i jest szczęśliwa, że może pracować. Problemy z nimi? żadnych.
U mnie w miejscowości są 2 fabryki które zatrudniają Ukraińców i robotnik jak robotnik, część wykona pracę lepiej niż Polak inny gorzej. Wynajmują mieszkania co daje zarobić niektórym fajny pieniądz.
Co do emerytury. No tak jak ktoś całe życie śmiga na najniższej krajowej i oczekuje, że mając 1500 zł wypłaty dostanie 2500 zł emerytury to cóż głupich nie sieją :)

Do tego idąc dalej czy AyCaramba napisał, że u nas jest raj i rzeka miodem i mlekiem płynąca? Nie ale nie jest tak źle jak się niektórym wydaje. Polecam wyjechać do jakiejś np. do Wenezueli, Wietnamu, posiedzieć tam trochę i zaraz zaczniesz doceniać jak to luksusowo jest w PL :)

Oczywiście, że są kraje gdzie jest dużo lepiej i może to wqr pracującego człowieka ale mówienie, że w PL jest nędza i tragedia, narzekanie na wszystko... to już typowe polactwo bo narzekać trzeba.

Proponuję skończyć dobrą szkołę / kursy / umieć coś więcej niż wciskanie przycisku na produkcji to i zarobki będą takie, że nie będziesz się martwić o kasę na dom / samochód / wakacje oraz odłożenie na "w razie czego".