18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osiedlowy Gimnastyk

wubepe • 2010-05-19, 08:58
I jego podniebne wyczyny :zielonakula:


Dinozzo

2010-05-19, 14:34
Przynajmniej nie nagrywane kalkulatorem.

lekto

2010-05-19, 14:35
A postawa i cecha gimnastyczna?

pozeracz_kotow

2010-05-19, 14:38
Cytat:

kicolek, na ogol? jakies statystyki masz?


Nie, bo po ch*j? Znane z autopsji, a nie z suchych cyferek. Jak Ciebie coś rozśmieszy to w pierwszej kolejności piszesz: "haha", czy "hoho"? Więc pomyśl zanim będziesz następnym razem chciał być yntelygentny. :facepalm:

Cytat:

"smiech mikolaja",jakiego mikolaja, kto to wogole jest, ile wy k***a lat macie?


Nie wiesz kto to? Widać to skutek wychowywania się w piwnicy... :roll:
To znaczy, że ktoś kto ma -naście lat nie może mówić o batmanie, supermanie, bo oni nie istnieją? k***a gościu wrzuć na luz, bo Ci słoik w dupie pęknie. :lol:

WarriorOfAnal

2010-05-19, 14:53
kicolek napisał/a:


k***a gościu wrzuć na luz, bo Ci słoik w dupie pęknie. :lol:


Sprawdzałeś co ma w dupie?

PinkRose

2010-05-19, 15:01
kicolek napisał/a:


Nie, bo po ch*j? Znane z autopsji, a nie z suchych cyferek. Jak Ciebie coś rozśmieszy to w pierwszej kolejności piszesz: "haha", czy "hoho"? Więc pomyśl zanim będziesz następnym razem chciał być yntelygentny. :facepalm:



Ja się w internecie częściej spotykam z pisownią z ahahah niż hahaha.

peterx

2010-05-19, 15:04
Nie uwzględnił ruchów cząsteczek wodoru zawartych w powietrzu oraz przyciągania księżyca i jowisza względem niego. Wydaje mi sie że wilgotność powietrza także miała znaczenie

PS: O sile wiatru nie mówie, bo przeciez wszyscy wiedza :D

czarnylelo

2010-05-19, 15:49
Magik2501 napisał/a:

czarnylelo - piszesz takie zj***ne komenty, żeby piwa łapać? Normalnie się śmieje, ty jak to robisz? Tak jak w necie się piszę typu "buahahah"?




www.wikipedia.pl

Sprawdź sobie słowo komentarz.
Idź do szkoły.
Znajdź sobie dziewczynę.
Przestań pie**olić.

A jak chcesz leczyć swoje homosiowe kompleksy to zły portal wybrałeś..ale Ja jako cudowny doradca mam mam coś dla Ciebie!!

www.wypie**alaj.pl

:)

pozeracz_kotow

2010-05-19, 15:52
@PinkRose
Ale nie "ohohohohoho" :P

@peterx
Wg mnie to on się po prostu poślizgnął :D

Cytat:

Znajdź sobie dziewczynę.
Przestań pie**olić.


To po co mu dziewczyna? oO
Aha, do kuchni... Rozumiem.

czarnylelo

2010-05-19, 15:55
@up
Przynajmniej będzie miał co robić zamiast zaczepiać moją niewinną bladą dupe w necie :)

Koniec Offtopa. Komentujemy filmik nie gejowatość użytkowników.

Stachu Wichura

2010-05-19, 17:13
można powiedzieć że niezły z niego bałwan ;)

jamnick

2010-05-19, 19:16
Dobrze, że był śnieg. Chłopak poza tym i tak miał sporo szczęścia.

matx

2010-05-19, 19:33
kicolek napisał/a:


Nie, bo po ch*j? Znane z autopsji, a nie z suchych cyferek. Jak Ciebie coś rozśmieszy to w pierwszej kolejności piszesz: "haha", czy "hoho"? Więc pomyśl zanim będziesz następnym razem chciał być yntelygentny. :facepalm:


Nie mow co ja napisze bo tego nie wiesz. Nie masz pojecia co mnie rozsmieszy i pozostale 99% spoleczenstwa. Moze u ciebie sie smieja wszyscy tak samo ale to nie znaczy, ze caly swiat sie tak smieje. Kazdy sie smieje inaczej i kazdy napisze swoj smiech tak jak mu bedzie sie chcialo. Czy "haha" czy "hoho" czy "buaha" to juz nie twoj problem, i nie ty bedziesz mowil czy dobrze czy zle, moze ci sie nie podobac ale ch*j ci do mojego smiechu.
"yntelygentny"? u mnie sie mowi inteligentny, ale to pewnie tylko na wsi tak mowimy.

kicolek napisał/a:


Nie wiesz kto to? Widać to skutek wychowywania się w piwnicy... :roll:
To znaczy, że ktoś kto ma -naście lat nie może mówić o batmanie, supermanie, bo oni nie istnieją? k***a gościu wrzuć na luz, bo Ci słoik w dupie pęknie. :lol



Rozentuzjazmowany

2010-05-19, 21:35
"DID YOU FUCKING SEE THAT?!"
Ładnie pie**olnął, czy mi się wydaje, czy powiedział, że złamał szyje o.O