18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osiedlowa zadyma

dzarul • 2014-01-01, 22:39
Łuki, zatrute strzały :roll: , takie sytuacje :mrgreen:

MudPie

2014-01-02, 14:31
pin napisał/a:

1994 rok, a jakość obrazu i dźwięku lepsza niż niektóre dzisiejsze super ultra HD 3D megapixel ultra high resolution antyaliasing crystalbright "dig-it-all"


Z tego wzgędu że taśma to była taśma. Każdy miał taką samą jakość. A w dobie cyfrowej to jest tyle czipów i konfiguracji ile liczb.. dopasowanej do jak największej grupy odbiorców.. pewnie mogli by produkować same dobre, ale wtedy grupa które kupuje budżetowe produkty w ogóle nie zostawiła by u nich pieniędzy, a tak robią słabsze ale mają większą grupę odbiorców przez co więcej zarabiają, i wilk syty i owca cała, bo nie trzeba być bogatym aby pozwolić sobie na aparat czy kamerę. Wtedy to mało kto miał kamerę.. a dziś większość, wliczając w to dzieci.

Cyrk

2014-01-02, 14:39
km2bp napisał/a:



Tobie najwyraźniej otoczenie popie**oliło w głowie
Bo bo za nieprawdopodobne uważasz że ktoś w tym dzisiejszym poj***nym świecie mógłby być bezinteresowny.


"NIENAWIDZĘ REKLAM !
Oglądajcie moje filmy bez nich !
NIE ZARABIAM PRECZ Z KOMERCJĄ !"

Kto ma konto na Y.T ten wie że bez reklam na kanale kasy z oglądalności nie ma wcale.


Ty dalej nie rozumiesz o co chodzi? Myślisz, że o "kasę z reklam" i "Kto z YT ten wie...". Chłopczyku mam w dupie twój profil, twoje wstawki i twoje łąpki. Będę potrzebował lub chciał to sam sobie znajdę na YT co mi się żywnie spodoba, a do ciebie mam problem, bo nie dość że bezczelnie sobie k***a robisz reklamę to jeszcze się prujesz, że komuś się to nie podoba. I sram na to ile na tym zarobisz...

Davor

2014-01-02, 14:46
1;14 Kapitan Ameryka !

Projekt-Facorzeł

2014-01-02, 17:05
skini pod koniec lat 90tych dostali wpie**ol, zapuścili fryzurki a niedobitki poszły do ligi polskich rodzin. Lewicowa młodzież zmiotła to gówno z ulic. Wprawdzie byłem wtedy skejtem ale wraz z kolegami punkami parę polowań zaliczyłem. Trzeba to powtórzyć chyba bo znów wypełzają :D

Riffer

2014-01-02, 22:01
Projekt-Facorzeł napisał/a:

skini pod koniec lat 90tych dostali wpie**ol, zapuścili fryzurki a niedobitki poszły do ligi polskich rodzin. Lewicowa młodzież zmiotła to gówno z ulic. Wprawdzie byłem wtedy skejtem ale wraz z kolegami punkami parę polowań zaliczyłem. Trzeba to powtórzyć chyba bo znów wypełzają :D



Podobno w Bialymstoku latwo ich dorwac :trollencjusz:

nitrof

2014-01-02, 23:08
Projekt-Facorzeł napisał/a:

skini pod koniec lat 90tych dostali wpie**ol, zapuścili fryzurki a niedobitki poszły do ligi polskich rodzin. Lewicowa młodzież zmiotła to gówno z ulic. Wprawdzie byłem wtedy skejtem ale wraz z kolegami punkami parę polowań zaliczyłem. Trzeba to powtórzyć chyba bo znów wypełzają :D



ja pie**ole skejty gimbazjusze i punki razem bija skinów

ciekawe gdzie i kiedy to sie wydarzy :D
dobry materiał na film political fiction
reżyserem będzie urban chyba

Seboolek

2014-01-03, 00:51
Depesze. Jedna z moich ulubionych subkultur. U mnie w rodzinie było dużo Depeszy ale ostał się tylko mój wujek który ma nawet tatuaże w tych samych miejscach co Gahan. Taka sama fryzura, ubiór, cały pokój w plakatach DM, wszystkie płyty jakie wyszły itd. Świetny zespół, świetna subkultura i ubiór choć zmienił się od tych pierwszych lat.

Wszystko zrzucało się kiedys na skinów bo każdy kto miał łysą głowę to był tym złym (nie chodzi tutaj o starszego pana który z wiekiem wyłysiał). Jak by nie patrzeć to Skinheadzi zapoczątkowali modę na łysą głowę, jesteś łysy to od razu wyglądasz groźniej. Punki to brudasy i smrody, też świeci nie są a żebraniu dorównują cyganerii. Znam kilku z różnych miejsc Polski (głównie z Krakowa) i nawet kiedyś chodziłem z jedną Pankówą. Ze Skinhead girl tez chodziłem swego czasu wiec znam te klimaty.