18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ormianie odbierają telefon do zabitego Azera.

~mg_schutze • 2020-11-02, 10:50
Ormianie "rozbrajają" poległych azerów, jeden miał telefon, który odebrano.
Co mówią po swojemu nie wiem jednak po rosyjsku:
"Słuchaj! Halo słuchaj!
Aaaa kobieta, ok nic ci nie powiem.
Tutaj Ormianie, nie dogadasz się"
Komuś po drugiej stronie serce pewnie pękło...


sirapacz

2020-11-02, 11:15
może pękło a może się ucieszyła.

koxu42

2020-11-02, 11:16
No i dobrze wpie**olili sie na nie swój teren to takie są efekty...

woytasw

2020-11-02, 11:26
Zabieranie telefonów na akcje...
Stary numer - przygotowywanie zasadzek na podstawie logowań w BTS-ach. A potem szok, że ktoś wiedział.
Metoda stosowana powszechnie na Ukrainie przez obie strony.

Pralpunkt

2020-11-02, 11:28
Laska się ucieszyła że jej kat zginął

SupremeLeader

2020-11-02, 11:33
Pralpunkt napisał/a:

Laska się ucieszyła że jej kat zginął



Tam już ją kamieniami napie**alają, bo z obcym facetem przez telefon rozmawiała.

Tr...........ty

2020-11-02, 11:37
woytasw napisał/a:

Stary numer - przygotowywanie zasadzek na podstawie logowań w BTS-ach. A potem szok, że ktoś wiedział.
Metoda stosowana powszechnie na Ukrainie przez obie strony.



Najbardziej zaawansowaną technologią jaką dysponowali ukraińcy to lornetka. Jakby im amerykanie nie sprzedali trochę klamotów, które i tak stracili to wszyscy by już siedzieli w Polsce na budowach. Ruskie rozpoznanie podobnie jak amerykańskie polegało na monitorowaniu źródeł emisji elektromagnetycznej w regionie. Łatwo było wykryć skupiska żołnierzy, bo nie tylko telefony promieniowały, ale cała elektronika. Szczególnie stara.

russian-roulette

2020-11-02, 12:06
Aż dziw, że to na hardzie nie wylądowało

Policeman

2020-11-02, 13:46
Powiem tak, kolejny raz pisowskie państwo rozpie**ala budżet, wszczyna zamieszki w kraju, zamyka ludzi po domach. Zaraz wypie**olą obligacje, wezmę pożyczki na zakup poprzednich. Cały ten sojusz z usa za 2 dni się rozpie**oli jak domek z kart, te wszystkie k***a wydatki na ich infrastrkturę u nas, przetargi na ich złomy, latanie po świecie i kibicowanie tym zj***nym hamburgerom. Wygra Biden i powie, że Polska to kraj totalitarny, rasistowski i w ogóle wisimy żydom jakieś urojone pieniądze. Wszystko tu się pie**oli i upada, policja się stoczyła, opieka zdrowotna nie istnieje, ale płacić mamy, urzędy są ledwo czynne, na wszystko się czeka miesiącami, ceny nieruchomości idą w kosmos, inflacja galopuje najszybciej w historii, bezrobocie najwyższe odkąd pamiętam.
Nie minie długi czas jak i my będziemy mieli jakąś wojenkę, a wtedy będę wolał k***a jagody w lesie wpie**alać niż walczyć za to państwo. Całe życie człowiek zak***ia i widzi jak jego całą krwawicę przeżera taka polityczna szarańcza, a jak człowiek raz chce poczuć się jak trochę wolnym, mieć prawo się bronić, to podanie o pozwolenie na broń palną odrzucone, bo nie mam uzasadnienia dlaczego chcę posiadać broń palną, napisałem, że do obrony domu. ch*j im w dupę. Nie jestem na tyle poczytalny by posiadać broń palną czy co tam oni sobie myślą, ale jak wpadną Ruskie ze swoimi czołgami i trzeba zrobić żywą osłonę by politykierzy zdążyli sp***olić ze swoimi fortunami - nooo wtedy to jestem w sam raz do tego by mi nawet dać automat.

Herhard

2020-11-02, 13:51
Policeman napisał/a:

Powiem tak, kolejny raz pisowskie państwo rozpie**ala budżet, wszczyna zamieszki w kraju, zamyka ludzi po domach. Zaraz wypie**olą obligacje, wezmę pożyczki na zakup poprzednich. Cały ten sojusz z usa za 2 dni się rozpie**oli jak domek z kart, te wszystkie k***a wydatki na ich infrastrkturę u nas, przetargi na ich złomy, latanie po świecie i kibicowanie tym zj***nym hamburgerom. Wygra Biden i powie, że Polska to kraj totalitarny, rasistowski i w ogóle wisimy żydom jakieś urojone pieniądze. Wszystko tu się pie**oli i upada, policja się stoczyła, opieka zdrowotna nie istnieje, ale płacić mamy, urzędy są ledwo czynne, na wszystko się czeka miesiącami, ceny nieruchomości idą w kosmos, inflacja galopuje najszybciej w historii, bezrobocie najwyższe odkąd pamiętam.
Nie minie długi czas jak i my będziemy mieli jakąś wojenkę, a wtedy będę wolał k***a jagody w lesie wpie**alać niż walczyć za to państwo. Całe życie człowiek zak***ia i widzi jak jego całą krwawicę przeżera taka polityczna szarańcza, a jak człowiek raz chce poczuć się jak trochę wolnym, mieć prawo się bronić, to podanie o pozwolenie na broń palną odrzucone, bo nie mam uzasadnienia dlaczego chcę posiadać broń palną, napisałem, że do obrony domu. ch*j im w dupę. Nie jestem na tyle poczytalny by posiadać broń palną czy co tam oni sobie myślą, ale jak wpadną Ruskie ze swoimi czołgami i trzeba zrobić żywą osłonę by politykierzy zdążyli sp***olić ze swoimi fortunami - nooo wtedy to jestem w sam raz do tego by mi nawet dać automat.



Rób pozwolenie "sportowe", posiadając licencję zawodniczą i będąc niekarany dostanie pozwolenia nawet na "kałacha".Jak nie to niestety zostaje coś na czarny proch rozdzielnego ładowania.Ostatnio na OLX widziałem dubeltówki nawet kaliber 16.Taka armatą obronisz nie tylko dom ale i całą ulicę ;-)

KebabRemover

2020-11-02, 13:58
sirapacz napisał/a:

może pękło a może się ucieszyła.



jak matka to serce pękło jak dziewczyna k***a szmacisko to sie ucieszyła że nowego bolca będzie mieć a koleżanki będą współczuć że chłopaka straciła na wojnie i w kolejce po podpaski w aprece będzie k***isko się tym obnosić że dziwczyna poległego i ma mieć pierwszeństwo durne szmacisko

PiesKracy

2020-11-02, 15:41
skończcie wrzucać tych dzikusów.

St...........on

2020-11-02, 21:10
KebabRemover napisał/a:

jak matka to serce pękło jak dziewczyna k***a szmacisko to sie ucieszyła że nowego bolca będzie mieć a koleżanki będą współczuć że chłopaka straciła na wojnie i w kolejce po podpaski w aprece będzie k***isko się tym obnosić że dziwczyna poległego i ma mieć pierwszeństwo durne szmacisko



Weź zmień pigsy, obecne rozpie**alają ci aurę :amused:

JednorękiBandyta

2020-11-06, 00:24
PiesKracy napisał/a:

skończcie wrzucać tych dzikusów.



No faktycznie mało widać nie to na filmikach z Brazylii czy Meksyku przydałby się trochę lepsze ujęcia :D