18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Original War

Websterthe1 • 2013-11-29, 19:37
Bardzo ciekawe intro do starej gry taktyczno-strategicznej Original War.


shadow1411

2013-12-01, 19:38
Zdecydowanie moja ulubiona gra, i nie zapowiada się żeby to miało się kiedykolwiek zmienić.

rav4ever

2013-12-01, 19:39
Nie obejrzałem filmiku, bo znam na pamięć, piwko za Owieczkę

Wilkoo

2013-12-01, 20:19
Grałem jak byłem młodszy i była na prawdę super. Krata piwa dla autora tematu za przypomnienie mi o tej gierce, zaraz ściągam :)

Antitheus

2013-12-01, 21:28
blondasek1993 napisał/a:

A co do kampani Arabskiej, to robią ją już jakieś 8 lat. I mimo wszystko, bez głosów oryginalnych, to nie będzie to samo ;(


Było wiele projektów ArCamp, gdyż każdy chciał zagrać arabami. Ta, obecnie tworzona, posiada już 13 misji - niedługo wyjdzie 14 i wszystko wskazuje na to, że projekt odniesie sukces.

Btw. dla wszystkich, którzy chcą przypomnieć sobie grę MP, lub porozmawiać ze starymi znajomymi ze sceny - zapraszam na Original War Weekend 20 i 21 Grudnia na OW multiplayer lobby w godzinach 16-20. Po więcej szczegółów zajrzyjcie na nasz profil na fejsbuku - fejsbuk/originalwar

razers

2013-12-01, 22:12
ja nadal czasam instaluje i gram cala kampanie od nowa
ciekawostka jest, ze fani nadal robia patche umozliwiajace uruchomienie tej gry na nowym sprzecie oraz sporo ludzi dalej gra w multi

ryba1991

2013-12-01, 23:03
o lurwwa lektor z dungeon keeper 2 :P

mateusz1992b2

2013-12-02, 00:16
stare dobre ow <33 lobby posiadalo okolo 20 stalych graczy jakis rok temu, pamietam pamietam <33

hg w 2 minuty - nic trudnego :P

stud3nt

2013-12-02, 18:29
Jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały. Mimo 12 lat od premiery, mało która gra (niezależnie od gatunku) może się z nią równać. Może dlatego, że powstawała w epoce, gdy twórcy wciąż starali się wymyślać coś innowacyjnego, przecierać szlaki i robić gry dobre, a nie łatwe i przyjemne dla dzieciarni.

Co mi się najbardziej spodobało:
- ograniczone zasoby ludzkie. "Produkujemy" tylko budynki i pojazdy (którymi trzeba kierować...), ludzi mamy ściśle określoną liczbę, na nowych nie ma co liczyć; Można ich przekwalifikować i szkolić (mają umiejętności i zdobywają doświadczenie!), ale raz utracony żołnierz jest utracony do końca gry;
- rozgałęzione drzewko kampanii i wiele zakończeń. Oznacza to całkiem różne misje albo te same odgrywane z zupełnie innej perspektywy;
- modułowa budowa pojazdów. Wynajdujesz gąsienice, uzbrojenie, napęd i na tej podstawie konstruujesz pojazdy, które chcesz produkować;
- cała góra ciekawych broni, wynalazków i usprawnień;
- niesamowita, pełna zwrotów akcji fabuła i niebanalne dialogi;
- miodność, klimat oraz ogólny poziom dopracowania i uwzględnienia szczegółów;
- FENOMENALNE spolszczenie - oddano nie tylko nastrój i emocje, ale też AKCENT - Ruscy i Ciapaci mówią każdy ze swoim akcentem!

hipekzryty

2013-12-02, 19:32
Jezus Maria
pamietam jak Mi Mamma kupiła za bodajze 30PLN tą grę w wielkim kartonowym pudełku
Grałem bez opamietania
i co rok Sobie przypominałem i znowu grałem...
Czekałem na Orginal War II ale nie wyszło i nie wyjdzie ;((((
Byłbym w stanie chyba 500pln zapłacić za tą gre
a i najlepsze że większośći moich zanjomych powie że to genialna gra jeszcze wszystko z lektorem
Masa rozmów i ta fabułaaaaaa

o fcuk

2013-12-02, 21:37
Specjalnie się zalogowałem,żeby dać piwo...Zajebista gra,pograłoby się jak kiedyś,szkoda,że gdzieś w domu zgubiłem instalacyjne płytki :/ MacMillan na zawsze w pamięci,a Powell to ciota i ch*j

filazaf

2014-04-27, 23:36
Ja nie mogę :)
Ta gra wymiata, a linka do Sadola w google znalazłem jak szukałem OW na torrencie :) )