18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

orgazmus

pazuzu • 2017-07-19, 09:43
I dlatego lepiej nie mieć takiej dziewczyny :)


aleleble

2017-07-19, 09:54
Nowa seria memów nastała :D I jaka życiowa:D

~Velture

2017-07-19, 10:16
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=giq4KgtPQv8[/youtube]

kokos_123

2017-07-19, 11:59
Ach te japońce

baret2

2017-07-19, 13:21
Mieszkałem i nadal mieszkam z różnej maści orgazmusami od prawie 5 lat. I nikt nigdy mi nie wmówi, że dziewczyna na Erasmusie się nie puszcza, nikt! Te wszystkie laski (które poznałem) z fotkami na FB, na których pozują w objęciach swoich chłopaków pozostawionych w państwach z których pochodzą, w niczym nie przeszkadzają. Puszczają się na prawo i lewo nawet z dresami, jak zwierzęta :P

wszystkozajete1234

2017-07-19, 13:31
Dziewczyny z erasmusa i z akademików = siedliska chorób wenerycznych. Omijać.
Smutne jest to w tych memach o erasmusie, że to sama prawda.
Kiedyś na uczelni widziałem jak szła laska z ciemniejszym studentem i nagle otoczyło ich 6 studentek i zaczęły szczebiotać łamanym angielskim, byle tylko jedną z nich przeleciał i mogły się pochwalić przed innymi podobnymi, że mają chłopaka/kochanka obcokrajowca. Zaloty jak w programie o małpach. Nawet do skośnookich startowały. Patologia.
I weź znajdź sobie żonę i załóż rodzinę. Najlepiej poszukać taką bez studiów albo jak już to po zaocznych. Chociaż mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach normalną kandydatkę na żonę to tylko na wsi można znaleźć.
Smutek, rozpacz lub jak to mawiał jeden z prezydentów: "rzal i bul".

jackalski

2017-07-19, 14:43
Niezła frustracja, nie ma co :)
Swoją drogą zastanawialiście się nad tym jak to od drugiej strony [albo jakby to rzec: od dupy strony] wygląda?
Bo taka refleksja mogłaby być smutna…

Czy to jest tak, że Polki są jakoś specjalnie puszczalskie, czy może podobają im się zadbani faceci. Z modną fryzurą, w modnych ciuchach, którzy używają perfum [a nie tylko mydła, ewentualnie Axe].
Nie oszukujmy się. Polki są nieprzeciętnie kobietami - większość jest ładna, zgrabna, naturalna. Nawet modele prowincjonalne mają więcej wdzięku, gracji i uroku niż średnia europejska. Ale faceci to jakaś tragedia. Zaniedbani, traktujący higienę wybiórczo, niepotrafiący zaoferować wiele od siebie, a wymagający od kobiety by była do tańca i do różańca.
Więc jak mają do wyboru lokalnego zapuszczonego sebę albo p*zdusia-wojtusia; z ich ojcami wąsatymi januszami, grubymi matkami grażynami, którzy przy piwku, zapatrzeni w telewizor, albo nad grillem zastanawiają sie co tu robić by się nie narobić; a modnym i pachnącym ricardo, dziarskim svenem albo egzotycznym ahmedem, który chce im pokazać świat, który jest dalej niż miasto wojewódzkie no to nie dziwcie się, że jest jak jest.

btw.
Na początku erazmusów to nie Polki, ale właśnie Polacy mieli 'renomę' - tych, którzy potrafią wypić więcej niż wszyscy, bawią się do białego rana i wymłócą wszystko co się rusza (ale uchodzili za szarmanckich i kulturalnych, bo i drzwi otworzą i krzesło odsuną)… I jakoś nikt nie lamentował z tego powodu… :) Ale to inny sort facetów niż narzekający na to, że 'polki k***io sie', zapewne ten gorszy, zgodnie z nomenklaturą jaśnie panującej władzy.

prozal

2017-07-19, 14:56
Chyba czyjś wniosek o erasmusa został odrzucony stąd ten ból dupy, przyznaj się sam byś chciał poznać jakiegoś Hiszpana :)

RustyRat

2017-07-19, 15:04
jackalski napisał/a:

Ale faceci to jakaś tragedia. Zaniedbani, traktujący higienę wybiórczo, niepotrafiący zaoferować wiele od siebie, a wymagający od kobiety by była do tańca i do różańca.
Więc jak mają do wyboru lokalnego zapuszczonego sebę albo p*zdusia-wojtusia; z ich ojcami wąsatymi januszami, grubymi matkami grażynami, którzy przy piwku, zapatrzeni w telewizor, albo nad grillem zastanawiają sie co tu robić by się nie narobić;



przykro nam, że taki jesteś..

.. może zacznij od tego żeby się umyć.

~Angel

2017-07-19, 15:34
jackalski napisał/a:

Niezła frustracja, nie ma co :)
Swoją drogą zastanawialiście się nad tym jak to od drugiej strony [albo jakby to rzec: od dupy strony] wygląda?
Bo taka refleksja mogłaby być smutna…



Weź jedno pod uwagę, że kobiecie jest łatwiej złapać kogoś na sex przygodę niż facetowi i wcale nie musi być ładna aby ciemnoskóry ją wydymał. Kobiety o azjatyckiej urodzie, latynoski czy nawet murzynki uważają białych za dobrych partnerów do zabawy i identycznie się zachowują jak kobiety o słowiańskiej urodzie gdy tylko mają trochę swobody.
U facetów działa to tak samo i wielu chce zobaczyć jak to jest wydymać mulatkę, azjatkę czy kopciucha i traktują to jako sex przygodę.

lucilla

2017-07-19, 15:46
@up
No ok, ale ch*jowo jak się okaże, że Twoja żona była dymana przez murzyna, araba czy innego księcia ;-)

~Angel

2017-07-19, 15:47
lucilla napisał/a:

@up
No ok, ale ch*jowo jak się okaże, że Twoja żona była dymana przez murzyna, araba czy innego księcia ;-)



Tak na prawdę to nie masz wpływu na to co robiła w przeszłości i co zrobi w przyszłości. Na szczęście ja jestem z tej epoki gdzie erazmusy nie były tak popularne.


Pu...........re

2017-07-20, 11:13
Erazmus to nie jest jakiś dz**karski program. Po prostu Polki się puszczają jak poj***ne. Chyba tylko Ukrainki są bardziej puszczalskie. W każdym kraju który odwiedziłem (a trochę tego było) jak powiedziałem, że jestem z Polski to ludzie mówili coś w stylu "polish k***a is good", "polish woman is k***a" itp. Czaicie? Mówiąc Polska nie kojarzyli tego kraju z Wawelem, z historią, czy nawet z wódą. Kojarzyli Polskę z polskimi puszczalskimi zdzirami zalewającymi cały świat. I o ile w Polsce może się trochę hamują, bo całe osiedle by z nich drwiło, to za granicą puszczają im wszelkie hamulce. A jak ktoś pie**oli że Polki są najładniejsze to chyba z ch*ja spadł, albo nigdzie poza swoje odrapane blokowisko nie wyjechał. Na całym świecie są ładne dziewczyny i wszędzie zdarzają się pasztety i w Polsce takich paszczurów nie brakuje. A już pomijam kwestie wychowania, sposobu bycia i charakteru. Ja znam jedną Mołdawiankę i oddałbym za nią tysiąc Polek, bo oprócz tego że zajebiście ładna, to jeszcze sympatyczna, grzeczna, miła, trochę wstydliwa, nie chla, nie ćpa i się szanuje. Powiesz jej coś miłego to się cieszy i podziękuje. A Polce musiałbyś chyba 500 zł dać za nic żeby w ogóle na Ciebie chciała splunąć. Księżniczki zaj***ne od siedmiu boleści, bez ambicji, bez planów na przyszłość. Tylko się naj***ć winkiem z przygłupimi koleżankami, obejrzeć serial, spać do południa, pożreć czekolady i ryczeć że gruba.

ValvePlsFix

2017-07-20, 15:07
@up przesadzasz, w Polsce też jest dużo takich dziewczyn jak opisujesz (zajebiście ładna, to jeszcze sympatyczna, grzeczna, miła, trochę wstydliwa, nie chla, nie ćpa i się szanuje).