18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Orędzie premiera Donalda Tuska na temat bezpieczeństwa.

Forgesse • 2014-03-19, 20:47
Orędzie Tuska, na temat bezpieczeństwa, nawiązując do sytuacji za naszą wschodnią granicą.


el...........wy

2014-03-19, 21:02
Po 4 sekundzie wyłączyłem. Nikt o zdrowych zmysłach nie powinien być w stanie słuchać dłużej tego ryżego zakłamańca.

Trzyzet

2014-03-19, 21:16
A na sadolu są ludzie o zdrowych zmysłach? : d

Polandball

2014-03-19, 22:04
Na YouTube nawet nie można tego ocenić , a co dopiero skomentować - niestety demokracja w Polsce jest tylko na papierze....

troyl

2014-03-19, 22:50
mrMarek27 napisał/a:

Na YouTube nawet nie można tego ocenić , a co dopiero skomentować - niestety demokracja w Polsce jest tylko na papierze....



Według Ciebie możliwość oceny lub komentarzu na Youtubie jest wyznacznikiem wolności słowa i demokracji...?

Polandball

2014-03-19, 22:59
troyl, według mnie partia, która kreuje się na demokratyczną nie powinna stosować cenzury komentarzy i oceny w swym profilu (choćby na YouTube).

Niech wykreślą obywatelska z nazwy i wszystko będzie ok. Po co udawać?

wolfik990

2014-03-20, 21:59
Co to k***a za kraj, że nawet własnego zdania nie można wyrazić pod filmikiem z kancelarii premiera :D ? Wybieramy takich palantów i mamy taki kraj :P 50% polaków powstrzymują się od głosu w wyborach a potem pie**olą jak to źle jest w naszym kraju. Widzimy kogoś sukces to mówimy, że ponakradał się. Sami w siebie nie wierzymy. Myślimy co tam mój jednej głos zrobi i to mówi co 2 polak :trzesieee:

Sobie myślisz, że masz to w dupie. Wyj***ne w państwo i tak się wyprowadzisz gdzieś indziej. I to jest największy błąd. Zamiast wszyscy się zjednoczyć by wywalczyć lepsze jutro dla NASZYCH DZIECI, RODZINE to my Polacy dzielimy się. PO na PIS. Zamach w smoleńsku- Na tych co mówią, ze oni są poj***ni. Lewice-Prawice. Wszystko nas dzieli mimo, że wszyscy jesteśmy w tym samym gównie. Tusk obiecuje, że kto w jego partii będzie za podniesieniem podatków to osobiście wyrzuci go. A sam k***a podniósł je. Opłacamy 100023109923122 urzędników, prokuratorów. Sprawy sądowe za 0.02g marihuany(nie jestem za legalizacją narkotyków ale o obniżeniu kar) Tymi sprawami wszystko w sądownictwie spowalniamy. A np. Lech Kaczyński pytał się czy marihuana jest z konopii? I tak to wszystko wygląda. My zamiast wreszcie się obudzić to walczymy z soba. Nie możemy stworzyć silnego kraju bo taka jest nasza j***na mentalność. DOPIERO SIĘ ZJEDNOCZYMY GDY BĘDZIE WOJNA. Proszę naprawmy Polskę a jak nie na dla nas to dla naszych dzieci. Dla nazwy POLSKA. Czym się różni hamburger od nas? Ameryka jest mądrzejszym narodem? A Rosja? Nie ma w Polsce dobrego przywódcy który by pokazał, że POLSKA może wreszcie coś znaczyć na świecie? A nie jak komorowski jest nic nie znaczącą kukiełką UE? Proszę was..