18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CJ...........ac

2014-01-27, 12:36
W Polsce dawno by tych aut już tam nie było

mare30ks

2014-01-27, 12:42
@gvt to e39 niekoniecznie musialo nalezec do salonu, rownie dobrze ktos kto robil zdjecia mogl je tam postawic zeby cyknac fotke kolo tego m535 :)

@crackit zaden maluch nie napie**oli ponad 700tys km :) to co przezyla ta e28 starczy na obdarowanie kilku passatow tdi od dziadka z niemiec co tylko do kosciola jezdzil :)

wasted

2014-01-27, 12:47
daj dokładny adres, pooglądałbym .

simpekaes

2014-01-27, 12:49
BongMan napisał/a:

W Kanadzie mieszkają głównie Anglicy i Francuzi. Anglicy są zbyt uczciwi i ułożeni by kraść, a Francuzi po prostu się boją :D

Jak zwykle pie**olisz farmazony. To, że francuski i angielski są oficjalnymi językami nie znaczy, że jest tam najwiecej francuzów i anglików.
BongMan napisał/a:

Nie trzeba być ekspertem. Wystarczy skończyć podstawówkę i nie spać na geografii żeby to wiedzieć.


Chyba jednak potrzeba być ekspertem bo w Oakville gdzie stoi owy salon jak i w całej prowincji Ontario prawie nikt nie używa francuskiego.
Ty jak zwykle ch*ja się znasz a pie**olisz. Wszedzie byłeś i wszystko widziałeś. Pracowałeś w każdym możliwym zawodzie a za chwile się okaże, że latałeś katowickim spodkiem.

BongMan

2014-01-27, 13:07
Nie napisałem, do ch*ja, że w Oakville mieszkają Francuzi. No k***a gdzie tak napisałem? Ja pie**olę już mnie wk***iają ci j***ni debile, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem a potem pie**olą niestworzone rzeczy i jeszcze z ryjem, że to ja pie**olę :facepalm: Naprawdę przydałby się jakiś test czytania ze zrozumieniem przed założeniem konta...

simpekaes napisał/a:

To, że francuski i angielski są oficjalnymi językami nie znaczy, że jest tam najwiecej francuzów i anglików.


Cytat:

Największą grupą etniczną są Anglicy (20,2%), następnie Francuzi (15,8%)


I tul ryja, tępy pyskaczu.

I ów salon, a nie owy, baranie!
k***a, do poprawiania i pouczania pierwszy, a sam ma gówno w czaszce zamiast mózgu :facepalm:

mnemon81

2014-01-27, 13:12
Kurcze BMW to rdzewieje nie wyjechawszy z salonu.. padaka

tigerqaz

2014-01-27, 13:17
Wielki ch*j w dupę bogaczom - marnotrawcom.

slawekfmx

2014-01-27, 13:39
ta w salonie zrobiło 700 koła. k***a zaczynam rozumieć Bongmana, sami debile na tym forum.

hogg

2014-01-27, 13:46
BongMan napisał/a:

W Kanadzie mieszkają głównie Anglicy i Francuzi. Anglicy są zbyt uczciwi i ułożeni by kraść, a Francuzi po prostu się boją :D



To tak jakby cygan powiedział, że Polacy są zbyt uczciwi aby ukraść/wziąć 20 letnią pordzewiałą pralkę.

A na ch*j mi 20 letnia pordzewiała pralka w domu?! Jak będę potrzebował to sobie pójdę i kupię nową i nie dlatego, że jestem zbyt uczciwy czy strachliwy, tylko dlatego, że jestem Polakiem a nie cyganem.

JH...........DS

2014-01-27, 13:46
dzięki za info, już bukuję bilet do Kanady ;)

bravoteampolska

2014-01-27, 13:50
crackit napisał/a:

nie ruszane BMW i rdza je wpie**ala aż się jej uszy trzęsą... SUPER nic tylko pozazdrościć...

Za to przypomina mi się historia pewnego zapomnianego malucha, co po odkopaniu ze sterty śmieci w garażu wyglądał jak nówka, a był kilka razy starszy...



Ten co go rdza wpie**ala ma ponad 700 tys przebiegu i widać że stał tyle lat na zewnątrz , widać to po zaciekach schodzących z ognisk rdzy .
Zaś te co były wewnątrz wyglądają jak nóweczki

In...........or

2014-01-27, 14:32
@up na ch*j używasz takich spolszczonych angielskich zwrotów.
"zamawiam bilet" takie k***a trudne?

sn...........r9

2014-01-27, 14:34
Cytat:


nie ruszane BMW i rdza je wpie**ala aż się jej uszy trzęsą... SUPER nic tylko pozazdrościć..


Więc paradoksalnie intensywne użytkowanie tego samochodu na wsi, do transportu buraków znacznie przedłuża jego żywotność.

nanab

2014-01-27, 14:49
No widac na ostatnim zdjęciu jakie fajne beęwu-jeszcze z salonu nie wyjechał, a już przegniły na wylot

method321

2014-01-27, 14:54
Trzeba być ślepym żeby nie widzieć... to pordzewiałe BMW stoi na dworze, mając ponad 700 tysięcy przejechane. Dawanego tutaj za przykład malucha to by można było zamiatać szczotką po czymś takim.
Swoją drogą- to BMW było produkowane w latach 1980-1988. Salon uważa się zamkniętym w 1994r. Czyli, przez maksymalnie 14 lat zrobił 700 tysięcy km. A wy się dalej jarajcie swoimi autami 2000r "od niemca, tylko sto tysięcy przebiegu ma" :D