18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony dom Tyson'a

Mindfuck • 2013-07-20, 17:54


Dom jest opuszczony od ponad 11 lat, stan na chwilę obecną

Overmax

2013-07-22, 00:25
to teraz nic tylko czekać na nowego Stalkera :D

Fearo

2013-07-22, 01:45
w tych klatkach pewnie tygrysy trzymal :E

Rusznic

2013-07-22, 02:01
Ja tu się Czarnobyla spodziewałem a ten domek świetnie się trzyma. Jakby się wyprowadził miesiąc temu. Czemu nie spuścili wody z basenu to nie ogarniam.

bartek6166

2013-07-22, 02:08
Heh a ja się bałem że nie będę miał gdzie mieszkać jak wyjadę za chlebem :lol:

marizek

2013-07-22, 09:37
@Bartooo

Też mam takie wrażenie :)

zagi94

2013-07-23, 13:34
Aż się zarejestrowałem aby wam to wytłumaczyć. Mike Tyson w latach 88-89 był z związku z Robin Givens (aktorka filmów). Jak wiadomo Mike był jednym z najlepszych bokserów w dziejach oraz zarabiał niewyobrażalną kasę (lecz nikt nie chce podać właściwej ilości ile zarobił w zawodowym boksie a jest to od 300 do 350 mln.) Robin sterowała psychiką Mika jak każda kobieta, wyprowadzało go to z równowagi. Dla przykładu Robin zgłaszała na policję jak to rzekomo Mike miał ją bić. Dla potwierdzenia w pewnym wywiadzie z Mikem i Robin , Robin opowiedziała że Mike jest chory psychicznie, a Mike po prostu siedział obok niej i nawet nie mrugał.

Mamy Rok 89 i rozwód złożony przez Robin, sąd przyznaje 50% majątku Mika dla Robin i jej Matki (nie pamiętam imienia). Mike jest zmuszony do oddania swojego domu (który jest przedstawiony na filmie powyżej) Dom ma powierzchnię ok. 3 tysięcy metrów kwadratowych, a posiadłość (proszę o korektę) 60 arów. W domu było 5 sypialni i 6 specjalnie tylko dla Mika, basen (tak w domu), kort do tenisa/basketball, i miejsce które Mika bardzo cenił klatki dla tygrysów bengalskich i gołebnik. Dom zostaje przez Robin sprzedany (żeby upokorzyć Mika) rodzinie z Teksasu za 3 + milionów. Znajduje się w Ohio Southkinghdom (również proszę o korektę). Rodzina nie zmienia nic od kilkunastu lat ponieważ twierdzą że Mike wróci do tego domu (jest w internecie gdzieś ich wypowiedz na ten temat, mówią że nawet wazonu nie obrócili z kwiatami).

Jeśli jest ktoś kto równie dobrze zna życie Malik Abdul Aziz to proszę o wiadomość.

ps. Tak jestem jego fanem/wyznawcą. Temat zamieszczony w złym dziale (proponuję Historia i Dokument)

Pozdrawiam