18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczone kostnice

sa...........os • 2012-06-11, 12:08
Zdjęcia przedstawiające opuszczone kostnice. Jeśli temat się przyjmie, wrzucę więcej w komentarzach.

1.Beelitz-Heilstätten, niedaleko Berlina





2.Szpitalna kostnica Harold Wood, Essex



3.Kostnica Ellis Island, Nowy Jork



4.Kostnica w szpitalu wojskowym Cambridge, UK


defcon1

2012-06-11, 14:52
Uwielbiam zdjęcia w HDR, szczególnie takich zdezelowanych wnętrz, tyle szczegółów :)

lotnik_1

2012-06-11, 14:55
Ekstra. Widać że Polacy jeszcze tego nie znaleźli ale jak widać to się szybko zmieni. Tyle nierdzewnej stali to kupa pieniądza.

@ zdjęcie 12
wydaje się ze to też jest wojskowy szpital w kembricz. nie zmywa się stołu po jedzeniu to nic dziwnego że pleśń rośnie

Swka

2012-06-11, 14:59
"Opuszczone kostnice" - Bardzo musiało się im śpieszyć z tych lodówek. :lol:

Stew

2012-06-11, 15:09
@defcon1 HDR jest fajny, ale niektóre fotki tutaj są kurewsko przejaskrawione, a to już nie wygląda fajnie.

Tak czy siak piwko za dobry materiał! :)

defcon1

2012-06-11, 15:10
@Fumar
A no widzisz jak fotograf dupa to i eV nie umi ustawić :D

ImmortalViking

2012-06-11, 15:29
12 to 4 przecież tylko inne ujęcie i światło

lisu069

2012-06-11, 15:33
Wydaje mi sie czy na zdjeciach 2,5,7,11 jest to samo prosektorium

berafito

2012-06-11, 15:46
Ja pie**ole, nigdy nie zastanawialiscie sie podczas ogladania takich zdjec czy filmow jak to mozliwe, ze w opuszczonych domach zagranica jest pozostawiane tam tyle urzadzen, porcelanowych rzeczy, miedzianych, zelaznych, metalowych, stalowych itp itd? Przeciez ja w Polsce NIGDY czegos takiego nie widzialem, u mnie w opuszczonych domach to nawet sciany rozwalaja zeby tylko zbrojenie wyciagnac :]

sa...........os

2012-06-11, 16:05
berafito napisał/a:

Ja pie**ole, nigdy nie zastanawialiscie sie podczas ogladania takich zdjec czy filmow jak to mozliwe, ze w opuszczonych domach zagranica jest pozostawiane tam tyle urzadzen, porcelanowych rzeczy, miedzianych, zelaznych, metalowych, stalowych itp itd? Przeciez ja w Polsce NIGDY czegos takiego nie widzialem, u mnie w opuszczonych domach to nawet sciany rozwalaja zeby tylko zbrojenie wyciagnac :]



Byłem teraz na Ukrainie. Jest tam pełno pięknych ruin zamków, do których jest wolny wstęp. Zwiedziłem sporo tych zamków i na ŻADNYM nie spotkałem takich cudów jak w Polsce (chociażby zamek w Tenczynie, gdy był jeszcze wolny wstęp, krakowskie bunkry etc), gdzie wszystko jest wysprejowane i pobazgrane przez gównarzerię, a dookoła wala się tona śmierci i butelek po piwach. Inna mentalność, większa kultura i poszanowanie wartości.
Dokładnie to samo tyczy się opuszczonych budynków.

Aegot23

2012-06-11, 17:41
Tak patrzę na te opuszczone kostnice i wydaje mi się, że jeszcze parę lat temu w Polsce spora część działających szpitali, przede wszystkim w mniejszych miastach, prezentowała podobną scenerię. Na przykład kafelki z brudnymi fugami.

oczas

2012-06-11, 17:52
ojejku, jeszcze nie na hardzie? :(

marna

2012-06-11, 17:58
oczas napisał/a:

ojejku, jeszcze nie na hardzie? :(



a czemu niby miałoby tam się znaleźć? :wtf:

kalion83

2012-06-11, 21:37
Tyle złomu się marnuje :D

chrap

2012-06-12, 00:27
Wiele jest takich miejsc wokół nas, tylko nie mamy o tym pojęcia. Od urodzenia mieszkam w Gdańsku i przez przypadek natrafiłem na te foty KLIK. Zakaz wstępu do budynku (grozi zawaleniem), znajduje się na terenie kompleksu szpitala Marynarki Wojennej, drzwi i okna pozabijane (jedną z dykt okien piwnicznych można otworzyć - jest na zawiasach), miejsce niepopularne (no ale jak widać nie jest nieznane) - to wszystko sprawia, że zwiedzanie daje większą frajdę. No niestety część sprzętu rzeczywiście poznikała, ale nadal nie jest to pusty dom, a pojedyncze łóżka szpitalne stojące na środku zdemolowanego pokoju z rozj***nymi szafkami i farba odchodząca płatami sprawiają niesamowite wrażenie.