18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczone budynki [ zdjęcia zrobione przez użytkowników ]

Ra...........og • 2010-10-03, 23:50
Temat na zdjęcia pustostanów i opuszczonych budynków, które zwiedziliście Wy

Dom w lesie miejscowość Emilia koło Zgierza













Willa w miejscowości Rosanów, koło Zgierza





Więcej w komentarzach

p.s. temat jest na WASZE zdjęcia [ewentualnie zrobione przez znajomych], nie wrzucajcie zdjęć z opusczone.pl itp

peniseusz

2010-10-03, 23:55
ale bardzo bym prosił o kompresje zdjęć przed wgraniem, bo te prosto z aparatu są wh*j duże.
w tym celu można użyć np irfanview zapis w 80%

Ra...........og

2010-10-04, 00:01
Moszczenica pod Strykowem były ośrodek wypoczynkowy PKP [teren nie istnieje już]







Willa Gierka w Konewce koło Spały, niestety nie mam zdjęc pobliskeigo ośrodka wypoczynkowego LOTu też opuszczonego




<pożyczone zdjęcie>

Scarlet

2010-10-04, 00:10
opuszczony dom, znaleziony w opolu. zdjęcia niestety kiepskie, bo byłam tam w środku nocy, niemal bez żadnego oświetlenia, więc fotki robione były "na ślepo".






















może ktoś ma pomysł co to może być?






tu zaplombowana stodoła, umiejscowiona koło domu z jakimiś maszynami rolniczymi:










a w tej szafie oprócz ubrań taki suprajs:



Su...........cz

2010-10-04, 00:14
Stalownik - szpital ( Bielsko - Biała )
Przej***ne miejsce, szczególnie nocą z latarkami... W środku są jeszcze stare łóżka i przyrządy szpitalne, szyb windowy, a w piwnicy kostnica ;)

Obiekt chroniony z czym wiąże się pewna historia, zawijania przez spartan patrol, a następnie policje...








~Ludomir

2010-10-04, 00:15
ooo kooootkiii kici kici kici....

Ra...........og

2010-10-04, 00:15
Kłomino - Gródek Zdjecia zrobione w trakcie Zlotu pojazdów militarnych w bornym w 2006. Odbywała się tam wtedy gra LARP oparta na mechanice ASG








Scarlet

2010-10-04, 00:25
tego kłomina to Ci cholernie zazdroszczę :-|

opuszczony cmentarz w opolu. niestety fotki znowu kiepsko pokadrowane z powodu ciemności ;)




















Ra...........og

2010-10-04, 00:27
Piwo na opuszczonym żydowskim cmentarzu?


Spalony, opuszczony młyn







Powiew PRLu, przychodnia [w trakcie wyburzania]


miedziak

2010-10-04, 00:33
hehe, doj***ny temat, chętnie go trochę rozbuduję jak esie już na bunkry przelezę, ale uważam że powinien być przeniesiony do klopa bo na głównej się zagubi i poza nami paroma co go teraz widzimy nikt za tydzień albo nawet parę dni nie będzie wiedział i sama jego idea umrze.

Ra...........og

2010-10-04, 00:37
miedziak, jak o nim zapomną to wtedy pomyślimy. na razie niech sobie będzie ;) Klopa prawie w ogole nikt nie czyta, na głownej zobaczy go najwięcej osób. I w ten sposob najwiecej osob wrzuci tu zdjecia zrobione przez siebie, Ci co zapamietaja temat beda wrzucac zdjecia pozniej

Scarlet

2010-10-04, 00:44
niestety z mojej -- oczywiście znowu NOCNEJ -- wyprawy do opuszczonego szpitala w oleśnie nie przywiozłam żadnych zdjęć, bo akurat zepsuła mi się lampa w aparacie :facepalm2: znalazłam za to filmik, który tam kręciłam, nic na nim nie widać, a więc daje ogólną impresję jak to jest być w nocy w ciemnym pustym gmachu :P





tutaj można pooglądać zdjęcia -- warto ;)

http://www.opuszczone.com/galerie/olesno/index.php

Tetragamatron

2010-10-04, 01:14
Kuźwa tyle budynków a ja nie mam gdzie z kumplem postrzelać... ja pierdoollll...:/ przeprowadzę sie do B-białej. :)

czyzak

2010-10-04, 14:19
Stara Masarnia w Bierutowie




























sensi

2010-10-04, 14:34
zwłoki jakiejś fabryki. 5 min drogi od mojego domu.









X