18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczona parowozownia "One way ticket"

addic7ed • 2013-10-21, 19:11
Tym razem mam dla Was opuszczoną parowozownię.
Jest to parowozownia składająca się z dwóch sporych budynków. Jeden z nich jest wpisany na listę zabytków i posiada jeszcze drewnianą konstrukcję dachu, drugi - nowszy znacznie większy i bardziej monumentalny. Udało mi się tam znaleźć o odpowiedniej porze kiedy światło przedzierało się przez okna i szczeliny co dodawało klimatu. Zapach smaru i diesla a jednocześnie tak naprawdę wspomnienie miejsca, które niegdyś tętniło życiem..
Prawdziwe miejsce z duszą.

Więcej zdjęć z miejsc opuszczonych/zapomnianych znajdziecie na mojej stronie o tematyce URBEX:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl













ssensej994

2013-10-21, 19:32
Trochę jak Metro 2033, taki martwy obraz tego co kiedyś może po nas pozostać.
BTW. Zdjęcia są świetnej jakości, zrobiłeś je lustrzanką?

addic7ed

2013-10-21, 19:36
ssensej994 napisał/a:

Trochę jak Metro 2033, taki martwy obraz tego co kiedyś może po nas pozostać.
BTW. Zdjęcia są świetnej jakości, zrobiłeś je lustrzanką?



Witam, klimat POST-apo bardzo mi się podoba.. nie ukrywam :)
Ta parowozownia najlepsze lata ma już za sobą i niszczeje tak jak wiele wyprzedawanych dóbr PKP.
Zdjęcia robione lustrzanką, miejsca dość ciemne więc ciężko by było wycisnąć tyle szczegółów w ciemni z kompakta o średniej jakości optyce.

Reginald911

2013-10-21, 19:45
Ciekawa galeria,aczkolwiek te maske z pierwszego zdjęcia na 100% zostawił jakiś tamtejszy pracownik tak jak te pozostawione w Czarnobylu


addic7ed

2013-10-21, 20:03
Reginald911 napisał/a:

Ciekawa galeria,aczkolwiek te maske z pierwszego zdjęcia na 100% zostawił jakiś tamtejszy pracownik tak jak te pozostawione w Czarnobylu

Obrazek



Jasne, maska znaleziona na miejscu. Czapkę założyłem jej w sumie dla żartu z racji na temat miejsca :) (leżała też gdzieś na ziemi).
Masek ogólnie było sporo...

Reginald911

2013-10-21, 21:08
addic7ed no chyba że sam to zaaranżowałeś.Zwracam honor w takim razie ;-)

addic7ed

2013-10-21, 21:41
Reginald911 napisał/a:

addic7ed no chyba że sam to zaaranżowałeś.Zwracam honor w takim razie ;-)



No wiesz nawet jeśli bym zastał to by oznaczało, że ktoś tak celowo zostawił.. Dla mnie to kolejarz LEON :) lekko psycho, lubię taki klimacik.






quartz75

2013-10-21, 22:12
Takie tam moje zdanie. Za dużo picujesz, na siłę szukasz sensacji. Dla mnie na nie, wchodzisz w gówno i ustawiasz to wszystko jak tępe modelki. Cały zamysł poszedł się j***ć a ty udajesz artystę. ch*jowo, takie miejsca mają swój klimat. Ty to zj***łeś swoimi wizjami ch*j wie dla kogo,

addic7ed

2013-10-21, 22:42
quartz75 napisał/a:

Takie tam moje zdanie. Za dużo picujesz, na siłę szukasz sensacji. Dla mnie na nie, wchodzisz w gówno i ustawiasz to wszystko jak tępe modelki. Cały zamysł poszedł się j***ć a ty udajesz artystę. ch*jowo, takie miejsca mają swój klimat. Ty to zj***łeś swoimi wizjami ch*j wie dla kogo,



Po pierwsze wyrażaj się prostaku i zacznij coś sobą reprezentować a wtedy nawiążemy dialog. Założyłem czapkę masce dla beki a Ty że ustawiam ? Bitch please zmień lekarza.

Su...........an

2013-10-21, 22:49
Na fejsie nie podajesz lokalizacji, ale tutaj możesz, więc dawaj :D

marshalesko

2013-10-21, 22:52
W Żaganiu jest bardzo podobna

addic7ed

2013-10-21, 22:55
marshalesko napisał/a:

W Żaganiu jest bardzo podobna



W Żaganiu jest jeszcze kilka innych rzeczy. Zacne miasto :)

marshalesko

2013-10-21, 23:07
Tamtejszy dworzec i węzeł kolejowy także od kilku lat żyje klimatem zombie ^^

addic7ed

2013-10-21, 23:08
marshalesko napisał/a:

Tamtejszy dworzec i węzeł kolejowy także od kilku lat żyje klimatem zombie ^^



Muszę wbić zatem do Żagania ;) Jednostka wojskowa też jest chyba częściowo opuszczona co ?