18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opresja.

PÅ...........un • 2011-06-12, 23:17
Gdzieś na wojnie pewnemu żołnierzowi granat urwał nogę trochę powyżej kolana. A że był to oficer, to armia postarała się o jego powrót do zdrowia i zafundowała mu najnowszej generacji protezę.
Żołnierz odszedł na rentę, a że proteza prawie nie przeszkadzała, była niewidoczna pod ubraniem i wyglądała na prawdziwą nogę, zaczął rozwijać życie towarzyskie.
Na jednej z imprez poznał piękną kobietę. Tańczyli cały wieczór, pili, rozmawiali i koniec końców wylądowali w hotelu.
Ona poszła się odświeżyć, on się rozbiera i nagle przypomniał sobie o swojej nodze. Wiedział, że będzie niezręcznie, gdy kobieta odkryje, że jest ona plastikowa, więc postanowił ją wcześniej uświadomić. Odpiął protezę, zgasił światło i wszedł pod kołdrę. Kobieta wraca, kładzie się obok, a żołnierz niepewnie:
- Muszę Ci coś powiedzieć...
- Tak?
- Mam dość poważny problem... ciężko mi o tym mówić... ale... może lepiej Ci pokażę.
Złapał ją za dłoń i położył ją sobie na kikucie. Ona przerażona zabiera rękę, on ze wstydem odwraca się do niej plecami.
Po chwili jednak kobieta zaczyna nieśmiało gładzić go po ramieniu i szepce mu do ucha:
- Spróbujmy... może wejdzie...

spiepszaj_dzbanie

2011-06-13, 00:29
Showinista napisał/a:

granat urwał nogę trochę powyżej kolana


to owoce urywajÄ… nogi?

Babayaga

2011-06-13, 00:39
@up W ch*j śmieszne to było...

Xenomorph08

2011-06-13, 02:55
Mówisz tak Cię rodzice spłodzili?

edge

2011-06-13, 20:11
Oj czepiacie się ;p chłopak lubi urozmaicenia. :sraka:

PÅ...........un

2011-06-13, 20:33
Xenomorph08 napisał/a:

Mówisz tak Cię rodzice spłodzili?

Hah, wole ojca bez nogi niż z zespołem downa.

Prokurator

2011-06-13, 21:25
@Showinista

Nie przebiłeś tym kawałek, żartów o Stirlitzu ani żydach ale ten kawał jest świetny :)

I Jebaj tych gimbusów 2000(nie dosłownie oczywiście)

zurik

2011-06-13, 23:20
czyli laska lubila miec noge w p*zdzie, nawet urwana troche powyzej kolana ;D

Xenomorph08

2011-06-15, 00:13
Showinista napisał/a:

Hah, wole ojca bez nogi niż z zespołem downa.



Pudło! ha ha!
Ma zespół tourreta :D