18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opłacani przez koncerny naftowe stopoil w niemczech

~Velture • 2023-10-07, 12:15
W niemczech policja zaczęła używać tzw. "pain grip" (nie wiem jaki to ma fachowy termin po polsku ale powiedzmy, że "uścisk bólu" )aby pozbyć się ekoterrorystów z bojówki stopoil opłacanej przez koncerny naftowe.

Jak widać jest to bardzo przyjemna dla oka metoda usuwania tego szamba z ulic.




a tutaj 2gi filmik też z niemiec aby nie zakładać oddzielnego tematu:


Jesse.Pinkman

2023-10-07, 12:17
Szkoda, że nie można postawić dwóch piw. pie**olona grupa najemników opłacana przez tych przeciwko którym protestują.

dżonyłojlker

2023-10-07, 12:20
Co to k***a było, to z tą czuprynką, jakaś nowoczesna policja trans gender :rofl:

lukas_21221

2023-10-07, 12:24
Co te jełopy chca osiągnąć tym siadaniem na drodze?

flejtuch

2023-10-07, 12:26
k***a, kto miał takie jaja w Niemczech, że dał im przyzwolenie aby te ścierwa zbierać z dróg ? Wcześniej nie można było ich nawet dotknąć.

apolla

2023-10-07, 12:49
Fajne p*zdeczki.

psyhepl

2023-10-07, 12:51
to koncerny naftowe ich opłacaja ? żeby auta w korku paliły wiecej benzyny ? nie kumam tych debili myślałem ze oni ratuja planete czy coś

nestorius

2023-10-07, 12:51
A ja się nie mogę doczekać kiedy w Polsce będą tak robić, tzn. siadać na drodze, przyklejać się do asfaltu itd.
Ale będzie fajnie, można będzie realizować najfantazyjniejsze zabawy. Na przykład można wziąć wiadro 10l po farbie, napełnić je świeżozrobioną rzadką kupą i moczem, wszystko dokładnie wymieszać. Następnie wziąć dosyć duży pędzel i udać się do naszych bohaterów. Można pomalować im twarze, włosy, ubrania, a także cały teren wokół nich. Można też wziąć jakieś popłuczyny i wylać na nich. Można wziąć starą puchową poduszkę i "ogrzać" ich puchem/pierzem. A na deser np. można przynieść gnijące truchło jakiegoś rozjechanego psa/kota itp. i położyć przy każdym z nich, żeby widzieli fajne białe larwy. Można też np. w pobliżu śmietnika, czy kompostownika nałapać much i uwolnić je w pobliżu naszych dzielnych wojowników. Cała masa pomysłów, a nie ma gdzie ich sprawdzić ;-)

Chyba za dużo naoglądałem się Kevina w święta ;-)

leonidkacap

2023-10-07, 12:51
aż mi drgnął jak słyszałem wrzask tej p*zdy

cavern69

2023-10-07, 12:51
lukas_21221 napisał/a:

aniem na drodze?



Uwagę mediów.

mynameisgod

2023-10-07, 12:59
nestorius napisał/a:

A ja się nie mogę doczekać kiedy w Polsce będą tak robić, tzn. siadać na drodze, przyklejać się do asfaltu itd.
Ale będzie fajnie, można będzie realizować najfantazyjniejsze zabawy. Na przykład można wziąć wiadro 10l po farbie, napełnić je świeżozrobioną rzadką kupą i moczem, wszystko dokładnie wymieszać. Następnie wziąć dosyć duży pędzel i udać się do naszych bohaterów. Można pomalować im twarze, włosy, ubrania, a także cały teren wokół nich. Można też wziąć jakieś popłuczyny i wylać na nich. Można wziąć starą puchową poduszkę i "ogrzać" ich puchem/pierzem. A na deser np. można przynieść gnijące truchło jakiegoś rozjechanego psa/kota itp. i położyć przy każdym z nich, żeby widzieli fajne białe larwy. Można też np. w pobliżu śmietnika, czy kompostownika nałapać much i uwolnić je w pobliżu naszych dzielnych wojowników. Cała masa pomysłów, a nie ma gdzie ich sprawdzić
Chyba za dużo naoglądałem się Kevina w święta



cała rodzina nasra ?
:D

bleblebator1

2023-10-07, 12:59
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szkoda, że nie można postawić dwóch piw. pie**olona grupa najemników opłacana przez tych przeciwko którym protestują.



opłaca ich miliarderka, której rodzina dorobiła się na ropie. Ona jest przeciwniczką ropy. Jest natomiast idealistką, czyli najbardziej niebezpiecznym typem, który może opłacić jakiego mikrobiologa aby stworzył jakąś wredną bakterię lub wirusa która zaatakuje wyłącznie białych, bo jest nas białasów za dużo

~Velture

2023-10-07, 13:24
bleblebator1 napisał/a:

opłaca ich miliarderka, której rodzina dorobiła się na ropie. Ona jest przeciwniczką ropy. Jest natomiast idealistką, czyli najbardziej niebezpiecznym typem, który może opłacić jakiego mikrobiologa aby stworzył jakąś wredną bakterię lub wirusa która zaatakuje wyłącznie białych, bo jest nas białasów za dużo



Biali są MNIEJSZOŚCIĄ na świecie.

dżonyłojlker

2023-10-07, 13:31
VeIture napisał/a:

Biali są MNIEJSZOŚCIĄ na świecie.



Ale jest ich (nas) ZA DUŻO.

Budrys2000

2023-10-07, 14:10
Co tak siedzi, wilka chce dostać?

;-)