18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opis Hondy Legend

mordoret • 2014-02-06, 01:13
A przyszedł i czas - w końcu konto od 2009 - żebym coś swojego wrzucił :D

No więc jako, że co jakiś czas ktoś opowiada jakąś swoja historię, czy jakiś śmieszny tekst zasłyszany to i ja coś wrzucę. Rzecz się dzieje na "firmowym wyjeździe", żeby nie przynudzać za bardzo: ja + 5 osób z roboty siedzimy przy jednym stole i coś tam robimy związanego z pracą. Jeden z gości jara się strasznei hondą legend (Coupé), a drugi typ ma okazję ją kupić.

jakieś zdjęcie podglądowe(tutaj akurat acura - honda na USA)

No więc między nimi oczywiście wywiązał się dialog na ten temat, no i gadają, gadają z dobre 10min.
W tej chwili 3ci typ się pyta:
- "o ch*j chodzi z tą hondą legend?"
W odpowiedzi powstał jeden z ciekawszych opisów auta jakie słyszałem:
- "pozwól, że Ci to wytłumaczę - wyobraź sobie, że jedziesz hondą legend, zatrzymujesz się na czerwonym świetle. Obok Ciebie staje gościu w porsche 911, zaczyna gazować, chce się ścigać, zapala się żółte światło, zielone, gościu rusza z piskiem opon - a Ty co? a Ty masz wyj***ne bo siedzisz w hondzie legend, a siedzieć w hondzie legend to tak jakby się spuszczać wszystkim dookoła na twarz"

domyślam się, że humor jest bardziej sytuacyjny, ale że działo się to ~3lata temu, a ja dalej mam banana na ryju jak to opowiadam to wrzuciłem - może komuś się spodoba ;D

orzeszwmorde

2014-02-06, 18:52
Może nie Legend a 15-letni Accord VI coupe...
...bo jak to ktoś powiedział "Accord coupe i nie ma ch*ja we wsi" :mrgreen:

Blurey

2014-02-06, 19:14
arkadiuss92

A co z zajebistym audi v8?



I nie rwd rulez tylko QUATTRO.

arkadiuss92

2014-02-06, 21:23
@orzeszwmorde weź nawet sobie nie żartuj, porównaj sobie inne samochody 15 letnie... honda jest dobra ale to nie najwyższa klasa...
@blurey masz racje, zapomniałem o nim

a tak ogólnie samochody 20 lat temu były zajebiste... niezniszczalne nie to co obecny chłam żadna z obecnych marek nie może się pochwalić tym co 20 lat temu... są jeszcze takie ikony motoryzacji jak defender czy też gelenda (g-classe) ale co oprócz tego?

TelewiZorro

2014-02-07, 03:58
od kiedy Acura to 'Honda na usa'? To jest osobna marka należąca do Hondy (marka luksusowa). Skoda to Volkswagen na Czechy i Polskę?

mordoret

2014-02-07, 10:02
a widzisz, nawet nie wiedziałem ;D myślałem, że Honda po prostu wypuszcza swoje auta jako Acura w stanach ;)

PimpMyDick

2014-02-07, 12:56
Ja wkleiłem zdjęcie tej Legend nie z tego powodu, że auto brzydkie czy coś, tylko dlatego, że stronę wcześniej ktoś napisał, że można ją dostać tylko w jednym wariancie - najlepszy, super wypasiony ze wszystkimi bajerami. A z tego co wiem, to chyba były dwie wersje silnikowe, a z wnętrzem podobnie. Nie jestem znawcą Hondy, po prostu kiedyś z ciekawości przeglądałem oferty itp.

tranzystor

2014-02-08, 09:03
mordoret napisał/a:

gościu rusza z piskiem opon - a Ty co?



A ty sobie uświadomiłeś, że nie starczy ci podtlenku LPG na gwałtowne ruszenie spod świateł :mrgreen: