18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opinia o telefonie z Adolfem w tle

mulin • 2012-05-29, 23:36
Opinia o telefonie Orange Atlanta wprost ze strony producenta i dystrybutora. Jest ona jedyną w swoim rodzaju, gdyż oprócz podstawowych informacji technicznych porusza także inne, głębsze, a zarazem jakże ważkie problemy natury filozoficznej.
Warto zauważyć, że docenili to niektórzy internauci oceniając ją jako przydatną.


Zgodnie z datą opinia wisi na stronie już niemal rok. Czyli faktycznie - coś jest na rzeczy :) .
Link do oryginału: http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony/orange/orange_atlanta

memphis564

2012-05-29, 23:45
Widac ze koles byl ladnie zjarany

AL...........ON

2012-05-29, 23:53
A co, źle gada?

kotlet86

2012-05-30, 00:40
raczej coś jest na rzerzy

błąd Rzeszy (z małej litery przerobiło na rz)

_R...........s_

2012-05-30, 01:02
Co za czasy. Żeby szwaby bawiący się w urojoną rasę aryjską, uczyli się polskiego. A gdzie ta ich szwabska duma, przecież kiedyś udawali nadludzi, a dziś ten delikwent gada w języku podludzi, niewolników nadających się do eksterminacji, lub najgorszych robót (przecież k***y z 3 rzeszy tak właśnie myślały o polakach). Dziwny jest ten świat.

rockface123

2012-05-30, 07:15
gdyby w moim bloku mieszkał żyd pewnie siedziałbym teraz w więzieniu za uduszenie go w piekarniku gazem :amused:

BongMan

2012-05-30, 11:22
memphis564 napisał/a:

Widac ze koles byl ladnie zjarany


Jakby był zjarany to by mu się nie chciało tyle pisać...

vass

2012-05-30, 17:08
rockface123 napisał/a:

gdyby w moim bloku mieszkał żyd pewnie siedziałbym teraz w więzieniu za uduszenie go w piekarniku gazem :amused:


Gdyby rządził Adolf, pierwszy byś stał w kolejce do komory :-P

Azazel91

2012-05-31, 09:22
Poza tym że Hitlerowskie Niemcy wybili masę Polaków, wszyscy mają wąty do Żydów. Faktycznie przydałby się nam Adolf ...

Przodowy

2012-06-01, 07:56
j***ć adolfa i te całe niemcy

nie napisze z dużej bo ich nie lubie..

Zuku1916

2012-06-01, 08:36
Przodowy napisał/a:

j***ć adolfa i te całe niemcy

nie napisze z dużej bo ich nie lubie..



1. jak juz to wielka, a nie duza
2. pisanie z malej litery to oznaka glupoty, a nie braku szacunku :idzwch*j:
3. moze i wybil mase Polakow, ale jak dla mnie warto bylo - przynajmniej k***a teraz mamy praktycznie czysto etniczny kraj, a nie gdzie k***a za rog pojdziesz to jakies zydowskie dzielnice

Suka_Blyat

2012-06-01, 08:54
Zuku1916 napisał/a:


moze i wybil mase Polakow, ale jak dla mnie warto bylo - przynajmniej k***a teraz mamy praktycznie czysto etniczny kraj, a nie gdzie k***a za rog pojdziesz to jakies zydowskie dzielnice


Cichutko już, cichutko.
Nie do końca było warto bo ucierpieli niewinni Polacy, a żydzi jak byli tak będą... Nawet teraz wielu przedstawicieli "narodu wybranego" ukrywa się pod polskimi nazwiskami i działa z sukcesami np. w roli premiera RP ;-)

azerbejdzanification

2012-06-01, 11:26
Beka beką,ale pie**olenie o Adolfie wielkim który wymordował kilka milionów polaków to dla mnie przegięcie pały. Szczerze to wyj***ne mam w tych żydów i to że rządzą światem, i tak nic nie zmienie, a ni nikt z nas nie zmieni.

dymion

2012-06-02, 00:32
starej wcisnęli ten telefon... ciekawe czym się kierowała przy wyborze