18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opieka nad seniorami

GeorgeHarvey1 • 2022-10-24, 06:24

Na nowym poziomie

mygyry

2022-10-24, 08:09
k***a, Kaczyńskiego biją

pablohasan

2022-10-24, 08:44
Bradzo dobrze. Z pierdzielami trzeba krótko żeby na pis nie glosowali...

Pees4

2022-10-24, 08:44
Małpy w roli opiekunów i wszystko jasne :-)

silwerbalk

2022-10-24, 08:46
Pees4 napisał/a:

Małpy w roli opiekunów i wszystko jasne



k***a jakbym widział czarny personel to zaraz dziadka zabieram ..... Nawet taki ch*j jak on nie zasługuje na j***nie przez czarnego

r061071

2022-10-24, 09:27
silwerbalk napisał/a:

k***a jakbym widział czarny personel to zaraz dziadka zabieram ..... Nawet taki ch*j jak on nie zasługuje na j***nie przez czarnego



zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu

ps bo każdy dom opieki to k***idołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka

Kriski

2022-10-24, 10:09
pablohasan napisał/a:

Bradzo dobrze. Z pierdzielami trzeba krótko żeby na pis nie glosowali...



Lubisz Ty Biedronia, oj lubisz.

nestii1227

2022-10-24, 12:17
r061071 napisał/a:

zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu
ps bo każdy dom opieki to k***idołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka



Jak oddajesz starszego do DPS to pożal się boże nad jego duszą. Współpracuję z paroma osobami które tam robią i jest krótko mówiąc tragedia xD

Domy prywatne trzymają poziom. Do tego nieraz oferują pełną kontrolę nad opieką sprawowaną nad pacjentem . Cena oczywiście też wystarczająco wysoka.
Babcia jest w prywatnym domu opieki i bardzo sobie chwali. Poszła tam na własne życzenie, bo nie chciała być problemem dla Wujka na którego działce ma domek .
Aktualnie nie wyobraża sobie wrócić do siebie na wieś. Mówi że będzie jej brakować kontaktu z ludźmi z jej pokolenia, a całodobowa pomoc to wybawienie.

Anonimowyja

2022-10-24, 12:38
r061071 napisał/a:

zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu
ps bo każdy dom opieki to k***idołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka



Niestety, opieka nad osobą niepełnosprawną/niedołężną jest równoznaczne z opieką całą dobę - nie masz czasu na pracę, a za coś trzeba żyć. Przewinąć dorosłego to nie to samo, co kilkukilogramowego dzieciaka.

Bobiczek

2022-10-24, 12:40
Źle go traktują, ale ten co nie zajmował się taką osobą ten nie powinien się wypowiadać. Żeby tam pracować trzeba mieć wycięte nerwy.ale to są murzynki więc...

michu225

2022-10-24, 13:29
r061071 napisał/a:

zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu
ps bo każdy dom opieki to k***idołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka



Fajnie że miałeś kochanego dziadka jak z bajki....ale niektóre stare gnoje które już w młodości były nie do zniesienia na starość nie zasłują nawet na czarnego małpiego opiekuna oceniaj obiektywnie nie uczuciowo bo dziadek dawał mambę i 10 zł do kieszonki

pytolsky

2022-10-24, 14:11
r061071 napisał/a:

zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu
ps bo każdy dom opieki to k***idołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka



O czym ty pie**olisz polski karaluchu? Ty mi chcesz powiedzieć, że potrafisz lepiej niż profesjonalna pielęgniarka zająć się osobą starszą? I że masz teraz odłożone na tyle dużo pieniędzy, żeby zrezygnować samemu z pracy i zajmować się takim dziadkiem przez najbliższe kilka lat? To, co na zachodzie jest normą z korzyścią dla każdego, w robaczanej polszy jak zwykle sieje zgorszenie xD

Ca...........ah

2022-10-24, 15:42
Jak można małpę zatrudniać do tak szlachetnej pracy ? te k***y się tylko do klatek nadają , ku uciesze gawiedzi . a nie między ludzi. hatfu na ich !