18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opieka nad seniorami vol.2

GeorgeHarvey1 • 2023-02-13, 09:05

Na najwyższym poziomie

CrookerS

2023-02-13, 12:56
Ony czarna malpa dostala 100 razy gorsza powrotna karme :evil:

silwerbalk

2023-02-13, 13:08
Jedna latrisha napie**ala staruszke a druga nagrywa .... Brawo brawo zajebiście zbieranie materiałów na wypie**olenie z roboty i 100 procentową przegraną w sądzie.....

Tetrix

2023-02-13, 13:19
Sawix napisał/a:

Teraz na to powinien wejść wnuk tej babci i k***ę spacyfikować



po pierwsze primo wątpie, żeby wnuk "dawał o nią gówno", w innym wypadku by jej tam w ogole nie było

danielxc717

2023-02-13, 13:32
Tetrix napisał/a:

po pierwsze primo wątpie, żeby wnuk "dawał o nią gówno", w innym wypadku by jej tam w ogole nie było



Tak? A jak, wnuk ma małe dzieci i oboje rodzice pracują? Co ma zrobić innego jak dom gdzie opiekują się starszymi osobami w godzinach pracy członków rodziny bądź całodobowo? Albo ten wnuk nie ma jak po prostu się fizycznie zajmować babcia

ojcieckogut

2023-02-13, 13:39
danielxc717 - babcia jest po 80-siątce, zatem dzieci tej kobiety mają są po 50-60, a wnuki ma ok 30 lat.
Jakimi dziećmi zajmują się ci 50-60 latkowie? Wiadomo, że są różne przypadki i zawsze znajdzie się wyjątek, zawsze znajdzie się "a co jeśli..." ale co do zasady zostawiać babcię w domu opieki, jeśli nie wymaga opieki całodobowej , to słabe zachowanie.
Zachowanie, które naraża babcię na nadużycia, takie jak to.

crookla

2023-02-13, 13:41
martika napisał/a:

Tej małpie powinien ktoś dać lekcję szacunku dla starszych i dobrego wychowania



ale za co mam szanować starszych? na szacunek trzeba sobie zasłużyc... a co do opieki nad takimi ludzmi to polecam spróbować :D Jak ci stara k***a pluje w twarz albo sra pod siebie i wszystko rozmazuje po ścianach :D

Leatherface

2023-02-13, 13:56
Draxiu napisał/a:

Jak ktos sie nie nadaje do danej roboty niech nie pracuje. Ja nie mogłbym w prosektorium pracowac bo bym te trupy dymal. Ta czarna krowa tez sie nie nadaje do tej pracy. Podpinam sie pod chec wpierolu murzynowi.



Do jakiej pracy nadają się czarni? No chyba że z batem nad nimi stoisz na polu bawełny.

crookla napisał/a:

ale za co mam szanować starszych? na szacunek trzeba sobie zasłużyc... a co do opieki nad takimi ludzmi to polecam spróbować Jak ci stara k***a pluje w twarz albo sra pod siebie i wszystko rozmazuje po ścianach


Też tak będziesz robił, na każdego przyjdzie czas. I wtedy ty będziesz starym ch*jem nie zaslugującym na szacunek ;-)

jjzz26

2023-02-13, 14:51
Leatherface napisał/a:

Tak właśnie małpy będą się opiekować wszystkomi bezdzietnymi lewakami
No chyba że wybiorą bardziej słuszną dla swoich poglądów opcję i poddadzą się eutanazji.



Z tego co widzę to lewaki rozmnażają się jak karaluchy a ludzie o prawicowych poglądach mają w porywach dwoje dzieci albo wcale bo nie odnajdują się w tym lewacko socjalistycznym kołchozie.

kirkor1245

2023-02-13, 15:12
Dobrze że nie widać nic wiecej. :-D dzięki ci

Klexxx

2023-02-14, 01:43
Ale czemu cipę zasłonili? Tego nie wiem

PabloSkills

2023-02-14, 09:37
Gdybym rozpoznał moją dawną wychowawczynię to też bym tak zrobił.