18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opętanie Kamilki

Syn_Milionera • 2023-02-06, 18:24
Wierzycie w demony? Kamilka opętana czy chora psychicznie?





spoiler

AnalAcrobat

2023-02-07, 09:46
Myślę, że chodzenie po suficie może wskazywać na opętanie. Ale ekspertem nie jestem

MartweMurzyńskiePłody

2023-02-07, 09:48
Tradyt napisał/a:

Zrób loda Kaczyńskiemu w podzięce jak dyma Cie bez mydła



Następny mamlas przyj***ny,co jest k***a z wami nie tak? :D

Quassar

2023-02-07, 09:55
Nie wiem czy ten 3 filmik jest od reszty ale przecież to fejk pod koniec widać pacynke no i na ch*j ten stroboskop żeby nie było widać jak sie wychyla




daniel1040

2023-02-07, 10:08
Puncherfaust napisał/a:

Jestes jakims ksiedzem? Skad wiesz ze to co piszesz jest prawdziwe? Moze miales lub masz taki przypadek w rodzinie? Napisz cos wiecej



Nie jestem żadnym duchownym, chodź miałem z nimi wiele odczynienia - zwykła dziecięca fascynacja duchami która przeobraziła się w pseudo-hobby i pomoc ludziom dotkniętym paranormalnym.
Od razu zaznaczę, co by uspokoić napinaczy, jeśli chodzi o wszystko co nazywamy paranormalnym to 95% są to całkowicie wytłumaczalne rzeczy, od choroby po stare domy aż po zwykłą ludzką psychikę która płata nam figle ( no i fejki), 4,5% są to zjawiska fizyczne występujące ekstremalnie rzadko - tak jak kiedyś myślano demon idzie tak teraz wiemy że to tylko piorun kulisty itp i dopiero te 0,5% są to prawdziwe, niewytłumaczalne ludzkie tragedie przy których nie można znaleźć racjonalnego wytłumaczenia.

Tak, poprzez moje zainteresowanie miałem wielokrotnie styczność z "nawiedzonymi" czy to ludźmi czy domami/miejscami i zgodnie z tym co napisałem prawie wszystkie udało się wytłumaczyć - no ale właśnie "prawie" tutaj czyni wielką różnicę.
Z 3 razy gdzie uznałem że coś może być na rzeczy - 2 były na własne życzenie osoby z problemami (zabawa w seans, tabliczka ouija, składanie ofiar z własnej krwi) a jedno to był dom z czymś zwanym potocznie poltergeist gdzie dostałem w ryj kluczem - reasumując nie ma się czego bać dopóki sam nie grzebiesz w tym i do czasu aż coś w twoim domu rzuca przedmiotami - a jak już się pojawi problem to są na to sposoby, tylko nie próbuj się tego pozbyć samemu bo można tylko pogorszyć sprawę.

piorun343

2023-02-07, 11:15
Kamilka jak pierdnęła to aż w Turcji się zatrzęsło!

winerr98

2023-02-07, 11:51
Lolo18 napisał/a:

Dowody jakieś kolega posiada?



Jesli nie wystarczy ci fakt ze Kamillka była wcześniej zdrowa a po wywoływaniu duchów w domu Kanibala z Szarek chciała zabić swoje dziecko. To niestety nie pomogę

chitlerowiec

2023-02-07, 12:09
Quassar napisał/a:

Nie wiem czy ten 3 filmik jest od reszty ale przecież to fejk pod koniec widać pacynke no i na ch*j ten stroboskop żeby nie było widać jak sie wychyla



To nie stroboskop, ktoś ma na podwórku halogen ledowy. Lampy led migają, nie widać tego gołym okiem ale jak nagrywasz film to powstaje efekt stroboskopu.

7wporzondku

2023-02-07, 12:16
winerr98 napisał/a:

Jesli nie wystarczy ci fakt ze Kamillka była wcześniej zdrowa a po wywoływaniu duchów w domu Kanibala z Szarek chciała zabić swoje dziecko. To niestety nie pomogę



Ja tam Ci wierze

Karboksylator

2023-02-07, 12:38
cichygracz napisał/a:

Czy ten krawężnik mówi że on dostaje TYLKO 5000zl pensji?!!! TYLKO?



uważasz, że to dużo? :) współczuję ci, no ale to 10x więcej niż twoje 500+. Tak na marginesie, to te 500+ bierze się z podatków takich pracujących, którzy normalnie chodzą do pracy i zarabiają płacac przy tym podatki.
a poza tym to 5000zł za codzienne użeranie się z ćpunami, świrami, pijakami i innej maści zjebami, to wcale nie uważam, że to dużo.
wychodzisz do pracy i nie wiesz, cyz nie dostaniesz kosy, czy nie dziabnie cię jakiś chory na hiva ćpun itd. ja bym im dał 10tys byle by byli bardziej stanowczy

Syn_Milionera

2023-02-07, 12:38
Trochę więcej informacji dla zainteresowanych. Nie wiem ile w tym prawdy:

Cytat:

To się wydarzyło w Grubsku, tuż przy granicy Nowy Tomyśl z sąsiednią gminą Zbąszyń. KPP Nowy Tomyśl. Wezwanie ZRM i policji do zaburzeń psychicznych z towarzyszącą agresją względem rodziny. Interwencja zakończona zatrzymaniem i przekazaniem ZRM, który przewiózł chorą do Szpitala w Nowym Tomyślu, stamtąd pojechała do Szpitala Psychiatrycznego w Kościanie. Dziewczyna to Kamila M. ma 21 lat i ma dwie córki. Kupiła chatę od Józefa Pluty mordercy kobiet. Kanibala z lat 80-tych, który w swoim domu trzymał słoiki z ludzkim mięsem. Policjanci posiadają więcej nagrań. Policjant będący na miejscu został zwolniony, za zwrot w jej kierunku 'per Świnio" oraz uszkodzenie mopa. Kamila wraz ze znajomymi w noc sylwestrową 30.12.2023r. wywoływała za pomocą tabliczki mnożenia wilki z lasu. Świadkowie mówią, że dzień wcześniej grając w piłkę siatkówą doznała urazu głowy, gdyż jej 12 letni kolega wbił gwoździa prosto w piąty metr, trafiając przy okazji dziewczynę w głowę. Policjantom udało się obezwładnić kobietę. Kamila ocknela się w szpitalu i nic nie pamiętała, zbadano jej krew. NIE BYŁO ŚLADÓW ANI ALKOHOLU ANI NARKOTYKÓW. Szpital psychiatryczny nie wziął jej na leczenie, bo okazało się, że nic jej nie było... Ale ile prawdy to nie dam uciąć nawet paznokcia.



To ten dom:
https://gloswielkopolski.pl/przerazajaca-historia-domu-pod-nowym-tomyslem-doszlo-tu-do-masakry-tak-teraz-wyglada-miejsce-gdzie-jozef-pluta-zamordowal/ar/c1-15173738


Frank_Drebin

2023-02-07, 12:50
winerr98 napisał/a:

Jesli nie wystarczy ci fakt ze Kamillka była wcześniej zdrowa a po wywoływaniu duchów w domu Kanibala z Szarek chciała zabić swoje dziecko. To niestety nie pomogę



Fakt mówisz? Historia na faktach i to tych autentycznych?

;-)

Syn_Milionera napisał/a:

Trochę więcej informacji dla zainteresowanych. Nie wiem ile w tym prawdy: To się wydarzyło w Grubsku, tuż przy granicy Nowy Tomyśl z sąsiednią gminą Zbąszyń. KPP Nowy Tomyśl. Wezwanie ZRM i policji do zaburzeń psychicznych z towarzyszącą agresją względem rodziny. Interwencja zakończona zatrzymaniem i przekazaniem ZRM, który przewiózł chorą do Szpitala w Nowym Tomyślu, stamtąd pojechała do Szpitala Psychiatrycznego w Kościanie. Dziewczyna to Kamila M. ma 21 lat i ma dwie córki. Kupiła chatę od Józefa Pluty mordercy kobiet. Kanibala z lat 80-tych, który w swoim domu trzymał słoiki z ludzkim mięsem. Policjanci posiadają więcej nagrań. Policjant będący na miejscu został zwolniony, za zwrot w jej kierunku 'per Świnio" oraz uszkodzenie mopa. Kamila wraz ze znajomymi w noc sylwestrową 30.12.2023r. wywoływała za pomocą tabliczki mnożenia wilki z lasu. Świadkowie mówią, że dzień wcześniej grając w piłkę siatkówą doznała urazu głowy, gdyż jej 12 letni kolega wbił gwoździa prosto w piąty metr, trafiając przy okazji dziewczynę w głowę. Policjantom udało się obezwładnić kobietę. Kamila ocknela się w szpitalu i nic nie pamiętała, zbadano jej krew. NIE BYŁO ŚLADÓW ANI ALKOHOLU ANI NARKOTYKÓW. Szpital psychiatryczny nie wziął jej na leczenie, bo okazało się, że nic jej nie było... Ale ile prawdy to nie dam uciąć nawet paznokcia.

To ten dom:



Za złamanie mopa XD a z granatnika walić można ?
Co za kraj komendant może przemeblować gabinet granatnikiem a zwykły posterunkowy już nie może rozjebac mopa z nerwów ze zarabia tylko 5k

winerr98

2023-02-07, 14:52
Syn_Milionera napisał/a:

Trochę więcej informacji dla zainteresowanych. Nie wiem ile w tym prawdy:


To ten dom:



Na zdj jest dom Pluty właśnie.Dużo ma ten temat w nęci. Tylko ze działo się to w domu Madeji Kanibala z lat 80 o ktr nie ma nic necie i dlatego ktoś pomyślałaś o tym domu ktr znajdziesz bez problemu w necie

busek

2023-02-07, 14:59
Syn_Milionera napisał/a:

Kamila wraz ze znajomymi w noc sylwestrową 30.12.2023r. wywoływała za pomocą tabliczki mnożenia wilki z lasu.



że co k***a?

:lol:

Patron_Choroszczy

2023-02-07, 15:01
winerr98 napisał/a:

To nie fejk to moje piękne rejony Szukały aż znalazły. I tak opętanie



Powiesz coś więcej panie? Co i jak? Co jej, jaki wiek, itp?