18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Operacja Warfighter - film

Zubar • 2012-10-21, 08:40
Z okazji premiery gry Medal of Honor Warfighter, która odbędzie się 25 października 2012 r, Jednostka Wojskowa GROM wraz z polskim oddziałem Electronic Arts umożliwiły graczom i fanom gry wspólne ćwiczenia wraz z czynnymi operatorami tej jednostki specjalnej.

Kakushkin

2012-10-21, 23:36
Kiedy premiera? Jak ja to mam od soboty ;)

Sp...........az

2012-10-22, 00:01
@ranger

Przypie**oliłeś się jakbyś sam lepsze szyć umial- odpie**ol się od operatorów, bo umundurowanie zamawia logistyk. Gomiki ciężko zapie**alają, a kanapowym komandosom twojego pokroju zawsze coś nie pasi.

geniuszę

2012-10-22, 00:01
mi do tej gry jeszcze crack'a brakuje ;)

unax

2012-10-22, 00:10
23 października 2012 ( światowa data premiery )

25 października 2012 ( data wydania w Polsce )

kolejna sprawa, od wczoraj mozna juz sciagac, crack lada moment

wernetto

2012-10-22, 00:16
Ranger napisał/a:



A czemu miałyby być Beryle skoro GROM ich nie używa ? A co do zmian to wybrali GROM, bo wtedy wystarczy zmienić tekstury. Komandosi GROMu to takie lizodupy amerykańskich specjalsów, że wyglądają prawie, jak jednostka rekonstruująca Delta Force, a nie jednostka specjalna podlegająca pod DWS...



Ktoś zapomniał dziś zjeść swojego Big Maca i humorek teraz nie dopisuje.

Ranger

2012-10-22, 00:27
Cytat:

@ranger

Przypie**oliłeś się jakbyś sam lepsze szyć umial- odpie**ol się od operatorów, bo umundurowanie zamawia logistyk. Gomiki ciężko zapie**alają, a kanapowym komandosom twojego pokroju zawsze coś nie pasi.



pie**olisz, to operatorzy mają wpływ na to, co zamawia logistyk. Taki urok budżetu niezależnego od innych sił zbrojnych. A stylizowanie się na Navy Seals czy Delta Force to kwestia czegoś więcej niż ubranie multicamu(który w zasadzie był i tak za drogi więc go skopiowano...).
Poza tym w żadnej szanującej się jednostce do takiej z dupy promocji by nigdy nie doszło.

VanHelsingPL

2012-10-22, 00:43
Gra zj***na ale te chemtrailsy na niebie...

Adyrian

2012-10-22, 01:12
GROM w MoH W to nie tylko tekstury ,a np. specyficzne zmienianie magazynków jakim wyróżnia się grom z pośród innych jednostek. Ogólnie fajnie ,że dali grom, operacja warfigter miała być zajebista ,a film nic ciekawego nie pokazał ,a w grze i tak gromu nie ruszę więc whatever

jankol

2012-10-22, 01:37
@up Możesz coś więcej o tej specyfice? :)

Ranger

2012-10-22, 02:28
Cytat:

GROM w MoH W to nie tylko tekstury ,a np. specyficzne zmienianie magazynków jakim wyróżnia się grom z pośród innych jednostek.



Tia, pie**olenie. Sposób zmieniania magazynków, który w grze jest przedstawiony to sposób stary jak świat i bynajmniej GROMowcy go nie wymyślili. Z tym zmienianiem magazynków chodzi o to, że inne postacie w tej grze zwyczajnie te magazynki wyrzucają(w rzeczywistości bardzo rzadko porzuca się magazynki). Tak btw to dobrze, że nasz konsultant się tego przyczepił, bo zwiększa to realizm.

Ver0

2012-10-22, 13:02
Zazdrosne polaczki oczywiście. Idźcie pograć na swoim kalkulatorach w CSa i pokrzyczeć Sector Clear

konował

2012-10-22, 14:08
k***a filmik fajny, ale ten podkład to taka ch*jnia że masakra. LP się ostatnio tak zj***ł. Tu powinien lecieć.
Edwin Starr - War

Din

2012-10-22, 15:27
Morghar napisał/a:

Aż żal komentarze czytać. Firma zrobiła fajną akcję promocyjną a polaczki j***ne tylko narzekają bo już im się coś nie podoba. Ogarnijcie się barany.

PS no dobra, muzyka rzeczywiście kijowa



No taka zajebista akcja promocyjna, w ch*j.
Jakiś Shitstep + GROMGROMGROMGROMGROMGROM. Od razu widać, że społeczność gry będzie zdominowana przez gimbazę, ba, nawet grupa docelowa tej gry to pewnie gimbaza.

PS: założyłeś te konto tylko po to żeby jebnąć tego posta? Jebie mi viral marketingiem.

krzychu9978

2012-10-22, 20:06
Co wy pie**olicie muza idealnie pasuje do filmiku a gierka bedzie zajebista oby wiecej takich akcji w polsce. Osobiscie wole bf3