18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Openingi z American Horror Story

Wysok1990 • 2014-03-30, 15:28
Post zabiera openingi z AHS. Widziałem wcześniej, że ktoś pojedyńcze wrzucał, więc w poście zamieszczę wszystkie 4.


I sezon opowiada o nawiedzonym domu


II sezon opowiada o szpitalu psychiatrycznym



III sezon 3 opowiada o zakonie czarownic


Polecam openinigi. Sam serial nie jest tak "horrorowy" jak openingi, ale na pewno godny uwagi niejednego sadola. :)

ko...........ie

2014-03-30, 15:30
Post zabiera za zgodą autora, czy bez pytania?

El_Vito

2014-03-30, 15:32
Super. Proponuję by Twój następny wpis (post zwyczaj powstrzymywania się od jedzenia) zabierał także closingi.

VonHaiPaue

2014-03-30, 15:33
No zgłodniałem pora na obiad.

takija

2014-03-31, 19:15
Dla sceptycznie nastawionych ;) Pierwszy sezon. Ruda rozpie**ala ;)



glowonog

2014-04-01, 22:15
Zajebiście, nie widziałem jeszcze wstępu do 4 sezonu :D
Jeden z moich ulubionych seriali. Pierwszy sezon taki zwykły, do obejrzenia, trochę fajnych momentów. Drugi i trzeci kompletnie wyj***ne, polecam

Ne...........es

2014-04-02, 00:09
o czym w ogole jest ten serial? po tym jak walking dead zrobilo sie p*zdowate zaczalem szukac nowego, naprawde INTERESUJACEGO serialu i do tej pory nic nie moge znalesc ;/ moze ktos mi opowiedziec o nim?

Zdzisław2002

2014-04-02, 00:23
Jak na razie,2 sezon najlepszy,3 najsłabszy.

Doominik

2014-04-02, 00:29
[quote="takija"]Dla sceptycznie nastawionych ;) Pierwszy sezon. Ruda rozpie**ala ;)


Za to w drugim sezonie jest Pepper :doggy:

javal

2014-04-02, 00:40
Openingi fajne, poza tym ch*jnia. Serial zapowiadał się fajnie ale pod koniec 1 - w 2gim sezonie robi się coś ala "dlaczego ja" z udziałem duchów. Romanse nie chciane ciąże depresje problemy małżeńskie...to tak zabija klimat że za ch*ja horrorem tego bym nie nazwał.

takija

2014-04-02, 09:01
[quote="Doominik"]
takija napisał/a:

Dla sceptycznie nastawionych ;) Pierwszy sezon. Ruda rozpie**ala ;)


Za to w drugim sezonie jest Pepper :doggy:



Stary to sie leczy.....tzn nie Pepper...Ciebie ! :D

bumcyb

2014-04-02, 09:42
Pierwszy sezon był doj***ny, najbardziej mi się podobał. Najciekawsza historia, najbardziej zróżnicowanie bohaterowie (no i ruda!). Z każdym kolejnym coraz słabiej. Nie mogę się doczekać Zachary'ego Quinto w 4 :P k***a mój ideał.

flourishman

2014-04-02, 11:30
bumcyb napisał/a:

Nie mogę się doczekać Zachary'ego Quinto w 4 :P k***a mój ideał.


Pofantazjowałaś? To teraz czas wracać do kuchni ;p


A co do serialu, to pierwsze 2 sezony są wyj***ne w kosmos. 3 sezon trochę nudny i oglądnąłem tylko dlatego, że widziałem 2 poprzednie. Zamysł i tematyka był ciekawy, tylko wykonanie nie dało rady. Mam nadzieję, że w 4 sezonie znowu będzie powrót do korzeni, tzn. że zrobią sezon który będzie wciągał i będzie się chciało oglądać, jak pierwszy i drugi sezon.

Werewolv

2014-04-02, 11:43
takija napisał/a:

Dla sceptycznie nastawionych ;) Pierwszy sezon. Ruda rozpie**ala ;)




Ruda jest naprawdę zajebista, cała akcja z nią jest świetna. Natomiast już drugi sezon wydawał mi się taki serialowy, gadanie o dupie maryny, jakieś wątki i mieszanie na siłę, przestałem oglądać i nie powróciłem.

takija

2014-04-02, 12:17
Ja sie zbieram do obejrzenia trzeciego ale czasu brakuje... No i rudej w nim nie ma a nie bede ukrywał że pierwszy oglądalem przez filmik który wrzuciłem :D