18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opa

karay123 • 2021-10-06, 19:28
A Ciebie czego nauczył?


ifheowna

2021-10-06, 19:39
Nie chcę cię obrazić, ale to jest bardzo ch*jowe.

lokal.szczecin

2021-10-06, 20:05
ifheowna napisał/a:

Nie chcę cię obrazić, ale to jest bardzo ch*jowe.



To lewoctwo z putinostwem polaczone zeby Polakow z Polakami sklocic!

McQurwa

2021-10-06, 21:03
A ciebie pedale czego nauczył dziadziunio?


ququa

2021-10-06, 21:13
O ja pie**ole tęgie umysły nad tym musiały pracować

Miles87

2021-10-06, 21:54
Tak dobrego filmiku nie bylo na tym portalu skupiajacym smietanke debili od dawna :) piekne! Teraz tylko obserwowac idiotow ktorzy obnizaja srednie iq naszego kraju jak sie oburzaja.

TheBadFrog

2021-10-06, 22:09
Miles87 napisał/a:

Tak dobrego filmiku nie bylo na tym portalu skupiajacym smietanke debili od dawna piekne! Teraz tylko obserwowac idiotow ktorzy obnizaja srednie iq naszego kraju jak sie oburzaja.



Wstawaj! Zesrałeś się

:mrgreen:

To jest sadiatic a nie kółko wspólnej adoracji rewoskręrnych obciągaczy

:mrgreen:

Tutaj się wrzuca konkretny rozpie**ol na filmach a nie jakąś ch*jnie z ku*asówą z wrzutami z ruskich filmów bo nie miało się czego dodać z krajowego produktu

:mrgreen:

Gryniek

2021-10-06, 22:39
Pozdrawiam z ełku z pierwszego klipu

Miles87

2021-10-06, 22:57
TheBadFrog napisał/a:

Wstawaj! Zesrałeś się

To jest sadiatic a nie kółko wspólnej adoracji rewoskręrnych obciągaczy

Tutaj się wrzuca konkretny rozpie**ol na filmach a nie jakąś ch*jnie z ku*asówą z wrzutami z ruskich filmów bo nie miało się czego dodać z krajowego produktu



Sluchaj pipo ty mi nie pisz co to za portal bo jak tu dolaczales to ja konczylem z twoja stara. Skoncz parowo podstawowke bo pieknie sie wpisujesz w ten poziom intelektuany tego portaliku. Filmiku widze ze tez nie zrozumiales bo to nie jest dla takich wrazliwych p*zd ktore sobie kotwiczke narysuja na koszulce a testu gimnazjalnego z historii nie sa w stanke zdac.

neo001

2021-10-07, 01:45
Miles87 napisał/a:

Sluchaj pipo ty mi nie pisz co to za portal bo jak tu dolaczales to ja konczylem z twoja stara. Skoncz parowo podstawowke bo pieknie sie wpisujesz w ten poziom intelektuany tego portaliku. Filmiku widze ze tez nie zrozumiales bo to nie jest dla takich wrazliwych p*zd ktore sobie kotwiczke narysuja na koszulce a testu gimnazjalnego z historii nie sa w stanke zdac.



Jestem tu podobnie długo jak Ty. Napisz co w tym filmiku jest ciekawego, ewentualnie jakie ma przesłanie poza politycznym(jeśli tylko takie to jest h*jowy)?

epening

2021-10-07, 01:52
gówno jakieś dodaje :!:

GranDzisław

2021-10-07, 03:40
lokal.szczecin napisał/a:

To lewoctwo z putinostwem polaczone zeby Polakow z Polakami sklocic!



To nawet ch*jowe nie jest

TheBadFrog

2021-10-13, 07:49
Miles87 napisał/a:

Sluchaj pipo ty mi nie pisz co to za portal bo jak tu dolaczales to ja konczylem z twoja stara. Skoncz parowo podstawowke bo pieknie sie wpisujesz w ten poziom intelektuany tego portaliku. Filmiku widze ze tez nie zrozumiales bo to nie jest dla takich wrazliwych p*zd ktore sobie kotwiczke narysuja na koszulce a testu gimnazjalnego z historii nie sa w stanke zdac.



I teraz wszyscy tutaj wiedzą że jesteś lewacką sp***oliną która wmawia sobie wysoki poziom intelektualny.

:lol:

Ps. Moja stara nie prawadza się z chłopczylami z trzema jajkami bo penisek im się nie wykluł. Odezwij się jak już się wykluje wszyscy chętnie zobaczymy na hardzie tą stulejkę

:mrgreen:

Ps. Nie wiem czy wiesz ale w Arabii Saudyjskiej średnio tolerują homo lewaczków więc ta bandera w miniaturce to fail jak Twój poziom intelektualny

:lol: