18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ONR od strony kobiety, pokazywane przez "niezależne&quo

mamo_mamo_jestem_tutaj • 2015-01-20, 03:31
Ogólnie sprawa wygląda następująco:

Niezależni twórcy tworzą dokument o młodej działaczce ONR który później zostaje sprzedany do angielskiego "the guardian". Wszystko wydawało by się nawet całkiem w porządku lecz niestety to wydawnictwo jest bardzo lewicowe (coś ala gw w Polsce). Niestety również do roli głównej wybrano bardzo młodą dziewczynę z małym doświadczeniem w kręgach narodowych. Przynajmniej jak już wylazła z kuchni to w dobrym kierunku swoje zainteresowania skierowała ;-) . Czytałem na ten temat już jakiś czas i z niecierpliwością wypatrywałem się w nowe publikację. Jeżeli ktoś zna się na tych tematach to wyłapie sam manipulacje.





Źródła.
theguardian
narodowcy
fanpage: ruch narodowy, wipler, marsz niepodległości i kilka innych...

nie wiem czy było ale świeża sprawa

PS nie jestem z ONR ale popieram ich w większości założeń.

el...........wy

2015-01-20, 07:39
>ONR
>dobry kierunek zainteresowań
wybierz jedno

Może niegdyś, obecnie to skupisko łysych łbów, o poglądach narodowo-lewicowych.

PS w 2:38 gość mówi, że nie słyszał, żeby ktoś propagował faszyzm. Tymczasem chwile wcześniej jakiś mędrzec syjonu twierdzi, że faszyzm jako taki nie jest zły :D

Tymczasem mędrzec syjonu twierdził, że polski antysemityzm nie istnieje. A wcześniej wszyscy się bujali do kawałka, którego puentą było z grubsza to, że jak nie jesteś z nami, to jesteś żydowskim sługusem :D

k***a beka nie ma końca, a nie obejrzałem jeszcze 3 minut nawet :D

O k***a już nie mogę :D Po 3 minucie to jest rozpie**ol :D Stało się dokładnie to o czym sobie myślałem od początku filmu(ciekawie kiedy jakiś felek da jej o piwko za dużo i ją pociśnie tam :amused: )

O tym wieczorku z kulturą to nawet nie ma co pisać. Znów udowadniają, że polski antysemityzm nie istnieje. Ponadto uczą dzieci prawidłowej postawy patriotycznej od małego(wcale nie indoktrynują).

Tak na serio, czym poza oczywistymi przekonaniami światopoglądowymi różnicie się od lewaków?
Twierdzicie, że oni indoktrynują dzieci od małego, przez co za niedługo na ziemi będą same pedały w rurkach.
Wy indoktrynujecie swoje dzieci od małego w nienawiści do innych ras czy narodów.
Macie dość monopolu lewicy w mediach.
Ale nie mielibyście nic przeciwko gdyby to był wasz monopol.
pie**olicie o tym, jak to podburzają wszyscy przeciwko wam i szufladkują jako nazistów czy faszystów(nie rzadko słusznie)
Ale sami nie macie oporów nazywać wszystkich Żydami czy komuchami(nie twierdzę, że w niektórych przypadkach niesłusznie)

Czym wy się różnicie od tych słynnych lewaków, poza tym, że wasze zdanie jest oczywiście słuszniejsze niż zdanie ich i to dyktat narodowców byłby lepszy niż dyktat Żydów, sprzedawczyków, sługusów.

PS A jakie ty masz przkonania czy wizje, które sprawią, że ktoś ci wróci z UK?
Podpowiem ci, że nikt nie wyjechał tu dlatego, że w Warszawie stoi palma czy budka z kebabem. Nikt nie wyjechał dlatego, że TVN kłamie lub, że w GW siedzą Żydzi.

PS2 Skoro wołacie "ZA NARÓD!", to rozumiem, że też za ten naród, który obecnie i od 25 lat wybiera ciągle tych samych ludzi do władzy, którzy z kolei są żydowskimi sługusami. Wniosek jest jeden- albo naród składa się z kompletnych idiotów, do tego cwaniaczków albo szanowni członkowie ONR na zajęciach z logiki żłopali tanie wino w lesie :amused:

PS3 Nie rzucajcie się, że w TV pokazują tylko rozruby z MN, jeśli toczy się dyskusja o gejach to też powołujecie się jedynie na przykład marszu równości czy Biedronia, zatem nie bądźmy hipokrytami.

HO...........OR

2015-01-20, 10:19
Młody_Socjalista_xD napisał/a:

>ONR
>dobry kierunek zainteresowań
wybierz jedno

Może niegdyś, obecnie to skupisko łysych łbów, o poglądach narodowo-lewicowych.

PS w 2:38 gość mówi, że nie słyszał, żeby ktoś propagował faszyzm. Tymczasem chwile wcześniej jakiś mędrzec syjonu twierdzi, że faszyzm jako taki nie jest zły :D

Tymczasem mędrzec syjonu twierdził, że polski antysemityzm nie istnieje. A wcześniej wszyscy się bujali do kawałka, którego puentą było z grubsza to, że jak nie jesteś z nami, to jesteś żydowskim sługusem :D

k***a beka nie ma końca, a nie obejrzałem jeszcze 3 minut nawet :D

O k***a już nie mogę :D Po 3 minucie to jest rozpie**ol :D Stało się dokładnie to o czym sobie myślałem od początku filmu(ciekawie kiedy jakiś felek da jej o piwko za dużo i ją pociśnie tam :amused: )

O tym wieczorku z kulturą to nawet nie ma co pisać. Znów udowadniają, że polski antysemityzm nie istnieje. Ponadto uczą dzieci prawidłowej postawy patriotycznej od małego(wcale nie indoktrynują).

Tak na serio, czym poza oczywistymi przekonaniami światopoglądowymi różnicie się od lewaków?
Twierdzicie, że oni indoktrynują dzieci od małego, przez co za niedługo na ziemi będą same pedały w rurkach.
Wy indoktrynujecie swoje dzieci od małego w nienawiści do innych ras czy narodów.
Macie dość monopolu lewicy w mediach.
Ale nie mielibyście nic przeciwko gdyby to był wasz monopol.
pie**olicie o tym, jak to podburzają wszyscy przeciwko wam i szufladkują jako nazistów czy faszystów(nie rzadko słusznie)
Ale sami nie macie oporów nazywać wszystkich Żydami czy komuchami(nie twierdzę, że w niektórych przypadkach niesłusznie)

Czym wy się różnicie od tych słynnych lewaków, poza tym, że wasze zdanie jest oczywiście słuszniejsze niż zdanie ich i to dyktat narodowców byłby lepszy niż dyktat Żydów, sprzedawczyków, sługusów.

PS A jakie ty masz przkonania czy wizje, które sprawią, że ktoś ci wróci z UK?
Podpowiem ci, że nikt nie wyjechał tu dlatego, że w Warszawie stoi palma czy budka z kebabem. Nikt nie wyjechał dlatego, że TVN kłamie lub, że w GW siedzą Żydzi.

PS2 Skoro wołacie "ZA NARÓD!", to rozumiem, że też za ten naród, który obecnie i od 25 lat wybiera ciągle tych samych ludzi do władzy, którzy z kolei są żydowskimi sługusami. Wniosek jest jeden- albo naród składa się z kompletnych idiotów, do tego cwaniaczków albo szanowni członkowie ONR na zajęciach z logiki żłopali tanie wino w lesie :amused:

PS3 Nie rzucajcie się, że w TV pokazują tylko rozruby z MN, jeśli toczy się dyskusja o gejach to też powołujecie się jedynie na przykład marszu równości czy Biedronia, zatem nie bądźmy hipokrytami.

Dawno takiego bełkotu nie czytałem. Ale normalnej wypowiedzi po sympatyku lewicy się nie spodziewałem więc spoko.



Dajmy lewakowi się wypowiedzieć to sam się ośmieszy. Tyle w temacie.

el...........wy

2015-01-20, 10:38
k***a kogo ty chcesz oszukać? Bo narazie to robisz z siebie debila, oceniasz moją wypowiedź, a nawet do połowy nie przeczytałeś.

Niestety jesteś na tyle głupi, że muszę ci od razu wytłumaczyć. W połowie tekstu pojawia się zapytanie czym tak na prawdę różnicie się, wy, oświecona prawica od lewaków. Reszta wywodu sugeruje, że macie dokładnie taki sam sposób myślenia.

Teraz mi wytłumacz, skąd zatem twój śmiały wniosek, że jestem sympatykiem lewicy, skoro krytykuje łbów takich jak ty(prawica), a jednocześnie już wielokrotnie podkreślam, jak bardzo myślenie twoje czy takiego palikociarza jest zbliżone.

Czyżbyś też chlał winiacza po parkach zamiast chodzić na zajęcia z logiki?

PS
http://www.sadistic.pl/wipler-ostro-w-sejmie-vt339000,30.htm
Przeczytaj całą stronę to może zrozumiesz, dlaczego z łebkami twojego pokroju nie ma dyskusji.

hello_world

2015-01-20, 11:51
Młody_Socjalista_xD napisał/a:

Macie dość monopolu lewicy w mediach.
Ale nie mielibyście nic przeciwko gdyby to był wasz monopol.



Czyli monopol lewicy w mediach jest spoko ale jak trochę kropelek prawicy to już problem? Ach jakie to komunistyczne.

el...........wy

2015-01-20, 12:18
Nie zrozumiałeś dwóch prostych zdań, nie pisz więcej.

scandal3

2015-01-20, 12:55
Młody_Socjalista_xD napisał/a:

Nie zrozumiałeś dwóch prostych zdań, nie pisz więcej.



Widać wszyscy mają problem ze zrozumieniem twojego bełkotu. Lepiej już się nie wypowiadaj.

Ambroży

2015-01-20, 13:06
Młody_Socjalista ma rację, wystarczy ze zrozumieniem przeczytać jego wypowiedź. Natomiast Ty koleżko ośmieszyłeś się brakami z zakresu logiki w tej wypowiedzi: "Czyli monopol lewicy w mediach jest spoko ale jak trochę kropelek prawicy to już problem? Ach jakie to komunistyczne." (pokaż mi kolego w którym miejscu on napisał, że monopol lewicy jest OK. Albo przynajmniej z czego Ty to wywnioskowałeś)

Otóż obie skrajności- i ta lewacka i ta onrowska- są złe. Bazują na sloganach, ogólnikowym podejściu do problemów społecznych. Właśnie to ogólnikowe podejście sprawia, że ci młodzi ludzie nie dostrzegają problemów rzeczywistych i nie potrafią przedstawić systemowych rozwiązań, które byłby alternatywą do podejścia partii w Sejmie... .
I w taki oto sposób z lewej strony sposobem na rozwiązanie wszelakich problemów są: marginalizacja Kościoła, walka o "równouprawnienie" (której jest już jasno określone w Kostytucji RP "art. 32. 1" więc po co jakieś "specjalne prawo" takie jak parytety) a także walka z globalnym ociepleniem i masa innych durnych postulatów . Z kolei postulaty ONR w wymienionych przykładach są niemal dokładną odwrotnością. I jak to zwykle bywa ze skrajnościami- zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością to one nie mają .

maniok229

2015-01-20, 13:07
Kłócicie się o to czy lepiej mieć ch*ja w dupie czy w ustach...

I lewica i prawica głoszą ch*jowe tezy (z tym że lewica bardziej ch*jowe). A my Polacy zamiast się skupić na tworzeniu społeczeństwa z jasnym i przejrzystym prawem w państwie którego zasady działania chcielibyśmy sami stworzyć, skupiamy się na pie**oleniu który z tych wynalazków jest lepszy a ekipie rządzącej jest to bardzo na rękę. Czekam na czasy kiedy w końcu Polacy zamiast walczyć ze sobą zaczną się dogadywać i póki to nie nastąpi to nieważne kto będzie rządzić, i tak się nic nie zmieni

pi...........ja

2015-01-20, 13:10
Czym się różni narodowiec od lewaka? Używanymi rekwizytami. Ideologia jest ta sama.


Przenieść tą propagandę do polityki i religii.

el...........wy

2015-01-20, 13:18
scandal3 napisał/a:

Widać wszyscy mają problem ze zrozumieniem twojego bełkotu. Lepiej już się nie wypowiadaj.



Jak narazie problem masz ty, Hodor, który słynie z bycia lokalnym idiotą oraz ten drugi, który nie umie przeczytać ze zrozumieniem dwóch zdań.

Ale ja ci nie wytłumaczę tego tekstu, bo jest bardzo prosty. Jeśli masz problem z jego zrozumieniem, to oddaj pieniądze, które były przeznaczone na twoją edukację, bo jesteś kompletnym idiotą i kształcenie nic ci nie dało.

PS co do ~Hodor to nawet się pomyliłem, już w pierwszym zdaniu zaznaczyłem, że w ONR przesiadują menty o poglądach narodowo-lewicowych. Więc w rzeczywistości nie przeczytał ani jednego zdania mojej wypowiedzi, lub jest tak głupi, że po przeczytaniu pierwszego zdania wyciągnął wniosek, że jestem sympatykiem lewicy.

Gratuluję, niebawem dobijesz do poziomu tego kretyna, który się chwalił, że zgłosił profil Antifa Poland :ok:

scandal3

2015-01-20, 13:43
Widzisz umiesz tylko obrażać innych i udawać jaki to nie jesteś jaśnie oświecony. W dyskusje z tobą nie będę wchodził, bo twoje pseudo argumenty są za "mocne". Ale mimo wszystko dam ci radę, zastanów się nad sobą.

el...........wy

2015-01-20, 13:57
Patrząc na twoje posty, to gówno wnosisz na ten serwis, a jedynie wydaje ci się, że sadistic to jakaś wielka elita internetu (broń boże nie kwejk czy strona cartasu).

Poza tym gówno mnie obchodzą rady od kogoś, kto uczciwie nie jest w stanie się przyznać do tego, że czegoś nie zrozumiał.

sadolus90

2015-01-20, 14:00
RN to banda debili, która dzieli się na katoli, kiboli i hybrydy katoli z kibolami.

mamo_mamo_jestem_tutaj

2015-01-20, 16:22
Po kolei każdemu odpowiadać to będzie praca nie watra zachodu wiec po prostu odpowiem ogolnie:

- w temacie zaznaczyłem ze to propaganda lewicowego pisma i sami szukajcie tutaj manipulacji. Wiec panie Socjalisto chyba nie udało Ci sie to bo odnosisz się w wypowiedziach do filmu i ne tej podstawie argumentujesz.

- ONR wolę zeby ludzie zaczeli prpagowac narodowościowe poglady. Natomiast kazdy kto ma olej w glowie wyniesie od ONR przydatne informacje samemu filtrując papke.

sadolus90 napisał/a:

RN to banda debili, która dzieli się na katoli, kiboli i hybrydy katoli z kibolami.



- RN to banda debili? raczej smiał bym sie nie zgodzic... Mlody socjalista chociaz ma poglady z ktorymi sie nie zgadzam umie je zaargumentowac co czyni dyskusje pozyteczną oraz wartosciową natomiast ty bucu wjebiesz jakis zj***ny tekst ktory masz nadzjeje przysporzy ci sympatykow.... Idz stad w ch*j jak nie umiesz prowadzić dyskusji.....

- co ma wnoszenie cos na serwis do posiadanej wiedzy oraz przekonan?!

i na koniec

Jasne ze radyklna prawica nie jest w cale w zaden sposob lepsza od lewicy aczkolwiek patrzaz na lewacka propagande wszędzie potrzebna jest jakas przeciw waga ktorej niestety na próżno szukać w TV. Także ludzie muszą to robić na własną reke zeby nie oszalec i myslec je jakos jedyni sie z tym nie zgadzaja.