18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

One istnieją

wikens666 • 2014-01-24, 02:17
:-P
Ciekawostka : Autentyczny zestaw do zabijania Wampirów. Wykonany około 1800 r. XIX-wieczny zestaw do zabijania wampirów został sprzedany przez rodzinę Jimmy Pippena, co daje do myślenia, że ów jegomość Pippen albo miał nierówno pod sufitem, albo wiedział o czymś co my od dawna wiemy : Bella i Edward to historia prawdziwa i warto mieć taki zestaw gdzieś pod ręką .

thorold289

2014-01-24, 03:45
Przydałby się taki zestaw w każdym domu bez dwóch zdań. Jednakże moim faworytem od jakiegoś czas jest Zombie Apocaypse Survival Kit by Gerber. do kupienia na Amazonie. Piwo za zdjęcie tak czy owak :wodka:

rockface123

2014-01-24, 08:49
Powodzenia w zabijaniu zoombie na krótki dystans, dziabnie cię i po tobie tak samo z wampirem i tym pistoletem czarno prochowym, przeładowywanie troche trwa więc zoombie i wampir was zapie**olą... Ale czekajcie przecież to nie istnieje więc zdychacie z starości polując na te stworzenia za pomocą tego sprzętu :ok***a:

BongMan

2014-01-24, 11:29
Rockface - zależy też jakie wampiry. Te z Blade'a jak kogoś uj***ły to się zmieniał, te z Vampire the Masquerade tak nie miały. No a te ze zmierzchu zamiast krwi ssą fiuty.

pi...........ja

2014-01-24, 23:17
Najlepsze są wampiry- krwawi alkoholicy z Wiedźmina :)

parolpl

2014-01-25, 01:17
ja bym jednak stwierdził że nie tylko na wampiry. ale na różne kurestwa