18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

One fatal bite - czyli ptasznik + mysz

machone • 2012-08-14, 16:06
kilka sekund i pozamiatane :ok***a:




szukałem po tagach, jeśli było to do usunięcia

CorT7

2012-08-14, 16:25
Jest moc :) Ktoś z expertów mógłby mi powiedzieć co by było jakby tak upie**olił człowieka? 8-)

Robajson

2012-08-14, 16:52
Jad pająków jest na tyle słaby ,że dorosłego człowieka po jednym ukąszeniu napewno nie zabije.
Na Hardzie jest dużo tematów jak wyglądają rany po takich ukąszeniach.
Bardzo długo się goją,są strasznie bolesne z efektami martwicy tkanek.
Hodowałem kiedyś dwa ptaszniki i jeden mnie uj***ł.
Rana goiła się 2,5 miesiąca i zajebiście piekło.Dobrze ,że był jeszcze młody i wielkości kapsla od Frugo.
Po ukąszeniu oprócz bólu,co jakiś czas drętwiała mi ręka,i twarz.Miałem zawroty głowy i problem z oddychaniem.Po 3 dniach wszystko wróciło do normy ,oprócz bólu ręki i długo gojącej się rany.

Chupacabra

2012-08-14, 17:09
@up

A zaj***łeś je chociaż w jakiś spektakularny sposób? :->

Re...........ms

2012-08-14, 17:17
ch*j w te ptaszniki i pytony... jak jakieś spotkam to zajebie kapciem a pytona zagryzę

mariuszek456

2012-08-14, 17:26
Robsajson napisał/a:

Jad pająków jest na tyle słaby ,że dorosłego człowieka po jednym ukąszeniu napewno nie zabije.
Na Hardzie jest dużo tematów jak wyglądają rany po takich ukąszeniach.
Bardzo długo się goją,są strasznie bolesne z efektami martwicy tkanek.
Hodowałem kiedyś dwa ptaszniki i jeden mnie uj***ł.
Rana goiła się 2,5 miesiąca i zajebiście piekło.Dobrze ,że był jeszcze młody i wielkości kapsla od Frugo.
Po ukąszeniu oprócz bólu,co jakiś czas drętwiała mi ręka,i twarz.Miałem zawroty głowy i problem z oddychaniem.Po 3 dniach wszystko wróciło do normy ,oprócz bólu ręki i długo gojącej się rany.



Uczulonego człowieka zabije nawet osa... Ten pajączek przedstawiony na filmiki mógłby narobić niezły burdel w ludzkim organiźmie. Sam choduję te stworzonka od kilku lat :)

Na filmiku najprawdopodobniej jest Pterinochilus murinus ma bardzo mocny jad.

Jeśli chodzi o inne ptaszniki to objawy po ich ukąszeniu mogą występować od kilku - kilkunastu lat. Czytałem raport z ukąszenia jakiejś Poecilotherii i kobieta ok 5 lat po ukąszeniu miała drętwienie całej kończyny i inne różne anomalie.

Robajson

2012-08-14, 17:27
@Chupacabra jeden wyfruną przez okno a drugiego sprzedałem :)
Ja miałem brachypelma albopilosum i agresywnego sk***iela Brachypelma Smithi.

Robajson

2012-08-14, 19:11
RESPEKTUJMURZYNIE napisał/a:

j***ć obrzydliwe stwory



Słyszysz to chyba codziennie i pewnie to lubisz, że tak zachęcasz :D

machone

2012-08-14, 19:43
Jad tego ptasznika jest stosunkowo silny. Może on wywołać u człowieka wstrząs anafilaktyczny :
Wstrząs anafilaktyczny
• Objawy:
- objawy ogólne: zawroty głowy, ból głowy, niepokój
- reakcje skórne: zaczerwienienie , pokrzywka, świąd, obrzęk skóry twarzy (powieki, policzki, wargi), szyi i pachwin.
- objawy ze strony przewodu pokarmowego: nudności, wymioty, kurczowe bóle brzucha, biegunka
- objawy z układu oddechowego: kichanie, kaszel, duszność i świszczący oddech (skurcz oskrzeli, rzadziej obrzęk krtani)
- objawy z układu krążenia: spadek ciśnienia nawet do zera, tachykardia (nadmierna aktywność mięśnia sercowego)
- objawy z układu nerwowego: drgawki i utrata przytomności
- objawy krytyczne: zatrzymanie krążenia i oddychania

takija

2012-08-14, 20:14
Robsajson, brachypelmy to jedne z łagodniejszych :) Do murinusa sie chowają. Niedość że sk***iel szybki to jeszcze silnie jadowity.

No ale już jeden murinus do mnie jedzie pocztą :D

Robajson

2012-08-14, 20:53
demonkuba16 napisał/a:

Robsajson, brachypelmy to jedne z łagodniejszych :) Do murinusa sie chowają. Niedość że sk***iel szybki to jeszcze silnie jadowity.


Wiem o tym ale 10 lat temu nie było takiego dostępu do pająków jaki jest teraz.
Użarł mnie akurat ten bardziej agresywny brachypelma simiti.
Rzucał włosiem na potęge i strasznie żywotny był.

takija

2012-08-14, 21:00
Chyba że tak:) Ja posiadam na razie b.smithi i l.parahybana. Smithi jest zdecydowanie aktywniejszy. Ale parahybana wcina na potęgę. A teraz w drodze idą fasciatum i murinus usambara.

:)

Devill11

2012-08-14, 23:18
Ten murinus chyba by jej nie zabił tak szybko dostała w czaszkę to dlatego. Ja mam pecha do tych dziadów miałem 2 samice i mi padły.

Pr...........or

2012-08-15, 00:49
Chcę takiego.