18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ONE - BF3 Machinima

Sz...........an • 2013-01-08, 23:41
Dość fajnie i ciekawie zmontowany filmik na podstawie gry bf3. Mało sadystyczne ale może komuś się spodoba.

MojeAvi

2013-01-09, 00:02
Jak dasz mi komputer to ja Ci zrobie drugiego matrixa :D

Aro1

2013-01-09, 01:51
No jak to mało sadystyczne jak koleś dostał kulkę w drugiej minucie to się prawie popłakałem

JebakLeśny

2013-01-09, 13:12
Polecam wszystkim BF3 bo jest to gra wielkiej zacności :>

leeloodallas

2013-01-09, 16:40
Film fajny, ale mam kilka zastrzeżeń:
1. Nie da się strzelić w wystrzelony z czołgu pocisk i spowodować zniszczenie czołgu
2. Snajper kampił przy stacji benzynowej (bodajże punkt A), a potem nagle ginie pomiędzy E i D.
3. Thunderbird zrzuca jakieś bomby, w BF3 nie ma bomb.
4. Spadający maszt nie zabija.
5. Główny bohater ma dobrego aimbota ...

BF3 był dla mnie dobra rozrywką, dopóki nie dowiedziałem się o bf3h, dają GWARANCJĘ że ich hacki będą działać niewykrywalnie po każdym update w przyszłości, albo zwrot pieniędzy. EA nic z tym robi, bo ma to gdzieś, albo nie potrafią nic poradzić.

BF3 is no fun anymore.

tothic

2013-01-09, 18:12
Leeloodallas- Swieta prawda !!!
Niestety- Genialny muliplayer został popsuty przez durnoty z Hack'ami .
Ale nic straconego- są jeszcze serwery na których da się czysto i Fair grac.
Zapraszam :)

Ne...........es

2013-01-09, 18:15
nie ma piwa za machinime

alfr3d

2013-01-09, 18:16
leel...
spadajacy masz zabija, stacja benzynowa to pkt E, reszta fakt ze fejk ale nie o to chodzi w tym filmiku ;)

Sz...........an

2013-01-09, 19:42
leeloodallas napisał/a:

Film fajny, ale mam kilka zastrzeżeń:
1. Nie da się strzelić w wystrzelony z czołgu pocisk i spowodować zniszczenie czołgu
2. Snajper kampił przy stacji benzynowej (bodajże punkt A), a potem nagle ginie pomiędzy E i D.
3. Thunderbird zrzuca jakieś bomby, w BF3 nie ma bomb.
4. Spadający maszt nie zabija.
5. Główny bohater ma dobrego aimbota ...

BF3 był dla mnie dobra rozrywką, dopóki nie dowiedziałem się o bf3h, dają GWARANCJĘ że ich hacki będą działać niewykrywalnie po każdym update w przyszłości, albo zwrot pieniędzy. EA nic z tym robi, bo ma to gdzieś, albo nie potrafią nic poradzić.

BF3 is no fun anymore.




-Punkt A to nie stacja benzynowa, tylko antena i stamtąd ostrzeliwał E ( stacja benzynowa ) :D
-Thunderbird nie ma bomb tylko pociski wystrzeliwane
-Spadający maszt zabija, bo sam padłem jego ofiarą :D

Nie wiem kiedy grałeś ostatnio, ale teraz tak jest.

Jeśli o cheaterów chodzi to nie ma ich prawie wcale jak na razie 2 razy widziałem aimbota odkąd mam bf3. Długo nie nagrał bo zbanował go pb.

Nabs

2013-01-09, 19:53
leeloodallas napisał/a:

Film fajny, ale mam kilka zastrzeżeń:
1. Nie da się strzelić w wystrzelony z czołgu pocisk i spowodować zniszczenie czołgu
2. Snajper kampił przy stacji benzynowej (bodajże punkt A), a potem nagle ginie pomiędzy E i D.
3. Thunderbird zrzuca jakieś bomby, w BF3 nie ma bomb.
4. Spadający maszt nie zabija.
5. Główny bohater ma dobrego aimbota ...



To jest tylko film i chodzi głównie o przekaz... Po ch*j to analizować..

leeloodallas napisał/a:

FBF3 był dla mnie dobra rozrywką, dopóki nie dowiedziałem się o bf3h, dają GWARANCJĘ że ich hacki będą działać niewykrywalnie po każdym update w przyszłości, albo zwrot pieniędzy. EA nic z tym robi, bo ma to gdzieś, albo nie potrafią nic poradzić.

BF3 is no fun anymore.



BF3 nadal jest fajny, tylko nie na vanilia maps, gdzie ktoś za 19 dolarów sobie może kupić klucz i zapie**alać na jakichś hackach, tak jak ostatnio apteczką mnie koleś na wyspie chark zabijał.. Rozwiązaniem jest kupno premium (ostatnio za 80zł można było kupić w promocji na origin), wtedy masz wszystkie dodatki, i na sporej większości serwerów premium są admini i zawsze pilnują. Od czasu kiedy gram na mapach innych niż vanilia (8 pierwszych map), to tylko raz spotkałem się za aimbotem, a tak to nigdy nie mam problemu. Wiem rozwiązanie z dupy, ale nic z tym nie zrobisz, bo ciężko jest zabezpieczyć grę przed post procesingiem, a nawet chyba żadna gra przed tym nie jest zabezpieczona, więc..

Barthuss

2013-01-09, 20:26
W międzyczasie w Call of Duty wybuchła czerwona beczka :D

Tasak_PL

2013-01-09, 20:59
leeloodallas napisał/a:

Film fajny, ale mam kilka zastrzeżeń:
1. Nie da się strzelić w wystrzelony z czołgu pocisk i spowodować zniszczenie czołgu
2. Snajper kampił przy stacji benzynowej (bodajże punkt A), a potem nagle ginie pomiędzy E i D.
3. Thunderbird zrzuca jakieś bomby, w BF3 nie ma bomb.
4. Spadający maszt nie zabija.
5. Główny bohater ma dobrego aimbota ...

BF3 był dla mnie dobra rozrywką, dopóki nie dowiedziałem się o bf3h, dają GWARANCJĘ że ich hacki będą działać niewykrywalnie po każdym update w przyszłości, albo zwrot pieniędzy. EA nic z tym robi, bo ma to gdzieś, albo nie potrafią nic poradzić.

BF3 is no fun anymore.




debil :homer:

Nizki

2013-01-09, 23:12
Ta gra miażdży każde Call Of Duty, nawet te które jeszcze wyjdą.

OneTime

2013-01-10, 02:11
1:04 ALLAAAAAAAAAAAAAAAAAAH

adagioo

2013-01-10, 14:23
No powtórki swojego tricku to nie zobaczy...