18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

OMSN Bułat

SethNecromancer • 2013-08-06, 23:21
Filmik opisujący pracę operatorów oddziału specjalnego MSW FR, duża część poświęcona operowaniu tarczą balistyczną w oddziale AT.


CBRrider600

2013-08-06, 23:52
i takie tematy lubię ;) duże zimne piwo ;)

Gu...........99

2013-08-07, 00:57
Piwo dla gości!

AhTenAndy

2013-08-07, 15:09
zajebiste, mam nadzieje że autor na yt będzie sukcesywnie dodawał kolejne odcinki

go...........ek

2013-08-07, 17:56
trzeba mieć silną wolę żeby chodzić obwieszonemu 75kg ja to pewnie najpierw bym się zesrał a potem było by mi obojętne czy mnie zabiją

Wiochmen

2013-08-07, 18:17
zajebiste czekam na wiecej

Dziki93

2013-08-07, 18:53
Trochę może być im nie wygodnie z tymi RKM-ami po budynku biegać, ale oni potrafią :P

SethNecromancer

2013-08-07, 20:35
Badluck13 napisał/a:

Obrazek




a\ zdjęcie z kryzysu konstytucyjnego nie nord ost
b\ wszystkie ofiary wśród zakładników wynikały z nieudzielenia właściwej pomocy przez służby medyczne (które nie wiedziały co mają robić) - ch*ja do tego mają operatorzy (którzy również nie wiedzieli jaki gaz został użyty)?
c\ udział oddziału wymienionego na filmie ograniczał się do wsparcia, nie brali udziału w faktycznym szturmie

a właściwie to po co ja się produkuje...

Tommy_19

2013-08-07, 22:21
Jankesi są dobrzy, bo mają dobry i najnowszy sprzęt.
Ruscy są dobrzy bo są twardzi.
Polacy są najlepsi bo mają jedno i drugie.

krawacik3

2013-08-07, 23:11
A w CS ruskie to terro... Coś wyczuwam fake w tym filmie...

Czeczeńczyk

2013-08-08, 03:12
w koncu filmik o rosyjskich jednostkach w dobrej jakości, a nie, k***a, VHS i muzyka jak z disco relax.

Badluck13

2013-08-09, 15:34
SethNecromancer napisał/a:

Badluck13 napisał/a:

Obrazek




a\ zdjęcie z kryzysu konstytucyjnego nie nord ost
b\ wszystkie ofiary wśród zakładników wynikały z nieudzielenia właściwej pomocy przez służby medyczne (które nie wiedziały co mają robić) - ch*ja do tego mają operatorzy (którzy również nie wiedzieli jaki gaz został użyty)?
c\ udział oddziału wymienionego na filmie ograniczał się do wsparcia, nie brali udziału w faktycznym szturmie

a właściwie to po co ja się produkuje...


Wymienię ci kilka pięknych akcji w wykonaniu różnych jednostek podległych MWD, także przy pomocy armii
1. Rozpędzanie tłumu w Tbilisi w 1989 przy pomocy saperek. 19 zabitych w tym 17 kobiet
2. 1993 obrona telewizji Ostankino. 62 zabitych przy ładowaniu bezładnymi seriami w tłum.
3. Budionnowsk ponad setka zabitych cywilów
4. Dubrowka o której wspominałeś. Słuzbom medycznym nie udzielono informacji jakiej mieszanki gazów użyto. ponad setka zabitych
5. Biesłąn. Alfa i Wympieł odbijały zakładników przy użyciu rakietowych miotaczy płomieni Szmiel :trzesieee: Dlatego połowa szkoły poszła z dymem

Dłuuuuugo by wymieniać
Jedną akcję w której nie rozwalili połowy zakładników, to odbicie autokaru w Moskwie z koreańskimi turystami. O dziwo zginął tylko porywacz

Reasumując, w Rosji przezywa tylko ten zakładnik, który sam sp***oli