18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Omlet

Keczup667 • 2011-06-22, 17:22
W pewnej ślicznej, małej, miejscowości, pogotowie dostało zgłoszenie :
- Chciałabym wezwać karetkę
- A co się stało? Jakieś obrażenia?
- Tak, poparzenie, rana cięta, krwawiąca, stłuczenie
-Dobrze, wysyłamy karetkę
Sanitariusze, zastawiając się co mogło się stać, że dostali wezwanie na trzy jakże dziwne schorzenia, pojechali pod wskazany adres.
Dzwonią do drzwi, otwiera kobieta z torebką lodu przy głowie.
Sanitariusze spytali :
-a gdzie reszta zgłoszonych dolegliwości?
Kobieta zaprosiła sanitariuszy do pokoju, gdzie na kanapie leżał mąż, przykryty zakrwawionym ręcznikiem, z woreczkiem lodu przy przyrodzeniu i z wielkim bólem na twarzy.
Sanitariusze nie wiedząc o co chodzi zapytali:
-czy ktoś może w końcu wytłumaczyć co tu się stało?
Kobieta opowiedziała historię:
Rano, mąż chciał zrobić mi niespodziankę i przyrządzić moje ulubione omlety. Gdy zeszłam do kuchni i to zobaczyłam, ogarnęło mnie takie wzruszenie, że z wdzięczności zapragnęłam mu zrobić loda. Uklękłam przy kuchence i zaczęłam działać. Mąż w tym czasie smażył omlety. Akurat złożyło się tak, że w momencie gdy podrzucał tego omleta, zrobiło mu się tak dobrze, że z wrażenia wylał mi cały olej na plecy. Ja z bólu zagryzłam to co miałam w ustach. A on z bólu jebnął mnie patelnią w łeb.
Jaka jest przestroga?
Nigdy loda dla faceta, który smaży Ci omleta :D
Ave!

lesiot

2011-06-23, 12:37
Bo mam rację i nie narzucam swoich przekonań, bo nie ma czegoś takiego jak "ból na twarzy", więc nie bądź taki wyrywny bo Ci żyłka pierdząca strzeli...

paździerzowy

2011-06-23, 14:00
Patrzę, że duża liczba komentarzy więc myślę sobie wejdę zobaczę jakieś ciekawe riposty, teksty.... a tu do k***y nędzy wykład z języka polskiego... Rozumiem, że jak ktoś napisze bul ktury rze lub coś tak rażącego to trzeba mu zwrócić uwagę, ale o taką pierdołę tak się spierać?

anonymousm

2011-06-23, 17:41
Widać, że autor z wioski pod Białymstokiem. Tylko tam powiedzieliby "robić loda DLA faceta". Ja mam ból na twarzy (wypisany), kiedy czytam taką polszczyznę.

edge

2011-06-23, 19:23
lesiot napisał/a:

Bo mam rację i nie narzucam swoich przekonań, bo nie ma czegoś takiego jak "ból na twarzy", więc nie bądź taki wyrywny bo Ci żyłka pierdząca strzeli...



k***a Miodek uspokój się. Każdy chyba zrozumiał ocb w tym kawale, ale ty pie**olisz jakieś głupoty. ch*j nas to obchodzi jak to się pisze. Mam ból w stopie, popraw mnie i się dowartościowuj dalej.

abominacja

2011-06-23, 23:39
Od kiedy to się k***a omleta podrzuca?

lukasz

2011-06-24, 01:11
Poziom tego tekstu jest żałosny, nie mogę nazwać go kawałem!
Szanowni użytkownicy Sadistica! Wrzucajmy 1 dobry kawał na miesiąc, niż ciągle takiego gówna, że aż mam wyrzuty sumienia że straciłem tyle cennych sekund na czytania tego gnoju, ch*jni, żenady, marnych wypocin ludzi, którzy chcieliby być śmieszni.
Paraolimpiada.

kamil66

2011-06-24, 23:53
lukasz napisał/a:

że aż mam wyrzuty sumienia że straciłem tyle cennych sekund na czytania tego gnoju



No, cenne, że ja pie**olę.

ziemowit128

2011-06-25, 17:32
w pogotowiu nie pracują sanitariusze tylko ratownicy zjebie jeden

aroku

2011-06-27, 19:22
Zawsze rozbrajają mnie tacy ludzie jak ziemowit128,ktoś tylko jakiś mały,nieistotny błąd zrobi to ten już miesza go z błotem myśląc jaki to zajebisty nie jest... :homer: