18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Omijanie korka

pan_lektor • 2013-08-08, 17:18
Witajcie Sadole! Do tej pory głównie przeglądałem sadistica, jednak sytuacja, która dziś zaistniała skłoniła mnie do założenia konta i podzielenia się zgromadzonym materiałem.

Fabuła w skrócie: graliśmy małą próbę z kolegami w domu kultury, o 14 zaczął się rozkładać inny zespół, a my się zwinęliśmy. Odwiozłem perkusję do mieszkania na drugim końcu miasta i ustawiłem się w permanentnym korku, żeby wrócić po kolegów. Chwilę później, z głębokiej zadumy pt. "kiedy zrobią k***a tę obwodnicę?!" wyrwał mnie pisk opon. Sytuacja na filmie jest dość jasna, dźwięku brak.




Po 15 minutach dojechałem na miejsce i co zobaczyłem?


Buraczany kierowca wraz z dwoma kolegami, którzy jak widać na filmie chcą wysiadać do bicia, był spóźniony na próbę swojego weselnego zespołu. Wszyscy około lat 70.

Podsumowując: szkoda, że się stary gbur nie wpie**olił pod tego tira pod koniec. Kąpałbym się w wirtualnym piwie. :ok:

krag

2013-08-08, 17:20
Rejestracja TOP to pewnie ktoś z ekipy TOP Gear.

marcinc53

2013-08-08, 17:23
"Omijanie korka"Nie wiem jak robić te ramki pie**ole to
Tak bym to widział:

Naucz się odmieniać wyrazy po Polsku.

~zsakuł

2013-08-08, 17:38
@up jeśli korek stoi nieruchomo to omijanie. ale jeśli się porusza w kierunku, w którym zostanie wyprzedzony to wyprzedzanie. a jeśli w przeciwnym to wymijanie. a jeśli przyśpieszy do prędkości światła to jego masa wzrośnie. Słabo to przedstawiłeś, zadzwon do Gocha po poradę

staffior

2013-08-08, 17:49
przyznaj się, że chciałeś się po prostu pochwalić, że grasz w kapeli :)

DoubleBubble

2013-08-08, 17:50
@zsakuł Jemu chodziło o wyraz "korka". Jeżeli autorowi chodziło o omijanie korku samochodowego, to powinien napisać "omijanie korku" a nie korka. Tak jak napisał, to wygląda, jakby mu chodziło o omijanie korkA od wina...

zypon

2013-08-08, 18:05
takie k***iszony to mnie naprawdę do "furorii" doprowadzają.

osc.

2013-08-08, 18:10
doskonale rozumiem o co chodzi autorowi z rejestracją TOP... i tak są oni mistrzami w włączaniu najpierw prawego, później lewego kierunkowskazu na rondzie, aby później włączyć znowu prawy bądź nie...

JH...........DS

2013-08-08, 18:22
tak bardzo mnie to ch*j obchodzi, następnym razem wsadź se w dupe te historyjki albo idź do kościoła na gorzkie żale :facepalm:

mare30ks

2013-08-08, 18:28
uszkodzenie tak zaparkowanych samochodow powinno byc prawnie dopuszczalne, tak samo jak spuszczenie wpiedrolu kazdemu drogowemu debilowi, moze wtedy sie to, jezdzace jak chlop u siebie po polu, talatajstwo czegos nauczy

macleod

2013-08-08, 18:40


x 4 sztuki :kawa:

I nauczy się chooja kultury... :amused:

JądroChaosu

2013-08-08, 19:56
Masz żółte czinkłaczento? Hahaha...

Presty

2013-08-08, 22:10
Wcale mnie nie ździwiło, że burak jechał seatem. Teraz nawet wieś sie wstydzi wsiadać do VW, więc wsiada do seatów (i roverów), ale - NIESTETY - nawyków nie zmienia :(

Misiek_KRK

2013-08-08, 23:16
Jak ktoś zna miejscowość OPATÓW to wie, że Ci magicy nie mogą dobrze jeździć. W "mieście" nie mają, żadnego ronda, kilka skrzyżować z którymi mają duże problemy więc dla bezpieczeństwa założyli im teraz sygnalizację świetlną. Przepisy ruchu drogowego dla nich nie istnieją, bo samochodami dojeżdżają tylko na targ zwierzęcy w środy :) A ten pacan ma numery okołoOpatowskie czyli wieśniok.