18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Omer Goldman

mcvice • 2012-11-18, 20:33
Materiał o młodej żydówce która nie chciała wstąpić do armii.
W Izraelu jest tak, że każdy kto ukończy 18 rok życia musi wstąpić do armii i przebyć szkolenie wojskowe, bez wyjątków - dlatego historia tym bardziej ciekawa.




Btw oczywiście mainstreamowe media milczą także i o tym.

Chleb razowy

2012-11-18, 20:45
Żydzi są jednak popie**oleni - takie coś, co na zdjęciu widnieje jest do r*chania, a nie wysyłania w kamasze...

xts

2012-11-18, 20:53
zgodnie z poradnikiem komentowania napiszę jedno: j***ć żydów

kufel01

2012-11-18, 21:01
xts
Troche bardziej wymagający materiał który świetnie pokazuje że żydzi to nie tylko Holokaust i agresja, to też zwykli "normalni' ludzie którzy walczą o prawa słabszych i o pokój a ty widać liczysz na poparcie gimnazjalnej chołoty bo napisałeś j***ć żydów. Wcale bym się nie zdziwił jak w twojej rodzinie połowa imion nadanych to żydowskie imiona i na bank twoi znajomi bądz rodzina albo i ty czcisz żydowskiego jezusa. Zapewne nawet nie wiesz dlaczego jebiesz żydów! Wez głęboki oddech i zobacz sobie ten filmik na spokojnie może zrozumiesz o co walczy ta dziewczyna bo ma racje

pakicito

2012-11-18, 21:12
Cytat:

żydzi (...) to zwykli "normalni' ludzie którzy walczą o prawa słabszych i o pokój


przyleciałeś z Marsa?

xts

2012-11-18, 21:14
kufel01 napisał/a:

xts
Troche bardziej wymagający materiał który świetnie pokazuje że żydzi to nie tylko Holokaust i agresja, to też zwykli "normalni' ludzie którzy walczą o prawa słabszych i o pokój a ty widać liczysz na poparcie gimnazjalnej chołoty bo napisałeś j***ć żydów. Wcale bym się nie zdziwił jak w twojej rodzinie połowa imion nadanych to żydowskie imiona i na bank twoi znajomi bądz rodzina albo i ty czcisz żydowskiego jezusa. Zapewne nawet nie wiesz dlaczego jebiesz żydów! Wez głęboki oddech i zobacz sobie ten filmik na spokojnie może zrozumiesz o co walczy ta dziewczyna bo ma racje




wysiliłem się i sprawdziłem. nikt w mojej bliskiej rodzinie i nawet dalszej nie ma semickiego imienia (żeńskiego lub męskiego)
zgodnie z http://pl.wikipedia.org/wiki/Imiona_semickie

Moja rodzina jest niewierząca. Jeśli chodzi o znajomych to tez krucho.

wiem dlaczego jebie żydów

Loaloa

2012-11-18, 21:25
Jako ciekawostkę mogę podać fakt, że obowiązkowe przeszkolenie militarne dotyczy nie tylko obywateli Izraela, ale też każdego przyjezdnego mającego zamiar przebywać na terenie Izraela dłużej niż (do dziś mogło się to zmienić) 3 miesiące. Moja znajoma była tam przez pół roku w połowie lat 90. Prosto z lotniska zabrali ją do koszar, przydzielili mundur i pryczę, dali rozpiskę z planem zajęć na trzytygodniowy pobyt. Nie chcieli zrobić z niej pełnowartościowego żołnierza, raczej nauczyć przeżycia w przypadku gdyby coś nie pykło podczas jej pobytu. I tak miała zajęcia (teoretyczne i praktyczne) z obsługi najbardziej popularnych rodzajów broni, ucieczki z niewoli, ukrywania się i przeżycia na pustyni, psychologii i negocjacji, rozpoznawania ładunków wybuchowych, do tego musztra, komendy wojskowe itd. Po dwóch tygodniach zrobili pozorowany atak - pobudka, ubranie się i zabranie ekwipunku, dwukilometrowy bieg po pustyni, a to wszystko w całkowitych ciemnościach (nie licząc światła gwiazd i pocisków ćwiczebnych).

stery_srh

2012-11-18, 21:25
Bardzo dobry materiał - przykład tego, jaki światopogląd mają Żydzi. Przynajmniej większość Żydów. Bo tak samo jak nie każdy Polak to złodziej, tak nie każdy Żyd to wyrachowany krwiopijca. Oni też dzielą się na normalnych ludzi i pojebów. Fanatycznych pojebów, którzy nakręcają spiralę nienawiści.
Pewnego dnia ta spirala znowu pęknie. Oni o tym wiedzą, dlatego zbroją się na potęgę, żeby być przygotowanym. Jednak nie wszystkim z nich się to podoba, niestety są w mniejszości i nie mają tam lekko z tego powodu.
Jak zwykle w takim przypadku, polecam film "Zniesławienie":



Jest to dzieło izraelskiego Żyda Yoava Samira - o Żydach, okiem Żyda. Pokazuje "od kuchni" jak wygląda ten cały antysemityzm, o którym się ciągle słyszy wszędzie w mediach i jak nowe pokolenia Żydów, sa nastawiane do reszty świata.

xts

2012-11-18, 21:38
stery_srh napisał/a:

Bardzo dobry materiał - przykład tego, jaki światopogląd mają Żydzi. Przynajmniej większość Żydów. Bo tak samo jak nie każdy Polak to złodziej, tak nie każdy Żyd to wyrachowany krwiopijca. Oni też dzielą się na normalnych ludzi i pojebów. Fanatycznych pojebów, którzy nakręcają spiralę nienawiści.
Pewnego dnia ta spirala znowu pęknie. Oni o tym wiedzą, dlatego zbroją się na potęgę, żeby być przygotowanym.



pęknie jak każdy będzie miał podpisane rozbrojenie atomowe oprócz nich ;)

stery_srh napisał/a:

polecam film "Zniesławienie":



http://www.sadistic.pl/znieslawienie-wykreowany-antysemityzm-vt146085.htm

meta4122

2012-11-18, 21:50
jeba(ć)-łbym żydówke

kufel01

2012-11-18, 21:56
pakicito napisał/a:


przyleciałeś z Marsa?



Wow wyjęte z kontekstu i kozaczysz? Laska mówi prawde i pogódzcie się z tym że nie każdy żyd to patol masz przykład jak walczy ta dziewczyna. mówie to obiektywnie

xts napisał/a:




wysiliłem się i sprawdziłem. nikt w mojej bliskiej rodzinie i nawet dalszej nie ma semickiego imienia (żeńskiego lub męskiego)
zgodnie z http://pl.wikipedia.org/wiki/Imiona_semickie

Moja rodzina jest niewierząca. Jeśli chodzi o znajomych to tez krucho.

wiem dlaczego jebie żydów



Bo co innego mogłeś napisać.. jakoś przewidywalna odpowiedz..

A i mieszkasz w Warszawie i nie znasz żadnego Adama,Bartka,Daniela,Dawida,Kuby,Jana,Janusza,Józefa,Mecieja,Mateusza,Michała,Rafała,Szymona,Tadeusza,Tomasa,Tobiasza i żadnej Anny ... i w rodzinie też nie masz k***a wez przestań/// a no chyba że nazywasz sie kevin i masz brata Xsaverego i siostre Jessike ....

xts

2012-11-18, 22:04
kufel01 napisał/a:



Wow wyjęte z kontekstu i kozaczysz? Laska mówi prawde i pogódzcie się z tym że nie każdy żyd to patol masz przykład jak walczy ta dziewczyna. mówie to obiektywnie



Bo co innego mogłeś napisać.. jakoś przewidywalna odpowiedz..

A i mieszkasz w Warszawie i nie znasz żadnego Adama,Bartka,Daniela,Dawida,Kuby,Jana,Janusza,Józefa,Mecieja,Mateusza,Michała,Rafała,Szymona,Tadeusza,Tomasa,Tobiasza i żadnej Anny ... i w rodzinie też nie masz k***a wez przestań/// a no chyba że nazywasz sie kevin i masz brata Xsaverego i siostre Jessike ....




co innego mogłeś napisać.. jakoś przewidywalna odpowiedz na moją odpowiedź

Szoqn

2012-11-18, 23:14
Takiego żyda to bym z chęcią j***ł ;(

Pariah

2012-11-19, 21:35
Tam, to się nie dziwię, takie szkolenie się przyda nawet kobiecie, a na pewno nie zaszkodzi. Nas uczyli, ze Żydówki można poznać po tym, że mają *ipki w poprzek... Nie wiem, czy to prawda bo żadnej nie poznałem :D

NomadUG

2012-11-19, 21:44
Można powiedzieć " j***ł bym " ale to żydówka więc.... j***ć ją (w innym sensie)