18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Omen Robi Biceps

PapierowyUmysł • 2012-01-22, 12:17
uważam to za jawnie popie**olone i nie dorzeczne iż on dzierży prawo do życia, niestety :dead:



:ok***a:

donfelipe29

2012-01-23, 02:01
Powinien zostać kolejna ofiarą gifów :hitlerzaba:
hyp3 napisał/a:

ch*j wie czy ćwiczy biceps plecy uda rzuca nim jak żydem po pustym sklepie


hahah doslownie! :mrgreen:

Takeda

2012-01-23, 02:01
kozerq1 napisał/a:

uważam to za jawnie popie**olone i nie dorzeczne



"Nie" z przymiotnikami piszemy k***A razem. A tak z ciekawości to w ogóle istnieje takie słowo jak "dorzeczne"? Tak czy srak ort.
Ooo, ale się przypie**alam, ale ze mnie debil.

paganbreed

2012-01-23, 02:14
kulturysta z Oświęcimia

Bad-Motherfucker

2012-01-23, 02:26
ACTA porządku nie zrobi z takim....k***a CZYMŚ, bo dla "politykierów" głupie społeczeństwo to dobre społeczeństwo. Najprostsze rozwiązanie to w skrajnych przypadkach, aborcja do 18 roku życia płodu, notabene "omen" (czy ch*j wie jak on się zwie w gangsterskim środowisku) idealnie by się nadawał do utylizacji. DO ROBOTY PełO KONSTRUOWAĆ USTAWĘ, A TY RYŻY PRZYGŁUPI DONKU MOBILIZUJ SWOICH INTELIGENTÓW.

sz...........zz

2012-01-23, 02:41
T00g ale żeś bezczelnie zerżnął moj komentarz z Youtube;] A piwka nie leca, co?

Sn...........no

2012-01-23, 02:42
Filmik ani nie jest dobrej jakości, ani nie pokazuje czegoś nadzwyczajnego. Liczyłem, że ta meblościanka się wyjebie albo coś... Dałbym piwo, bo zawsze zadziwiali mnie ludzie którzy próbują być na siłę sławni w internecie jednocześnie robiąc z siebie totalnych kretynów, ale nie dam ponieważ może okazać się to motywacją do nagrywania i wrzucania takich filmików do internetu, a tym bardziej na sadola ;]

P.S.
Ma większy biceps niż 75 % użytkowników =)

klokupk

2012-01-23, 03:11
Ja pie**ole! Jak można być takim łbem?

Pit89

2012-01-23, 04:13
Hardkorowy koksu?

PapierowyUmysł

2012-01-23, 05:31
do Administracji... ten temat jest tutaj pierwszy raz wiec dlaczego jest w dziale było?

.:...........:.

2012-01-23, 05:32
kozerq1 napisał/a:

ten temat jest tutaj pierwszy raz wiec dlaczego jest w dziale było?



Ktoś dzieś tam w komentach linka jakiegoś dał. :roll:

PapierowyUmysł

2012-01-23, 05:34
a widzisz bracie :D tematow z omenem jest wiele poniewaz on wydaje własna serie idiotycznych filmow... to gwiazda :) ale każdy jest inny sprawdź ten filmik to nowosc wczoraj wrzucony w siec ^^

.:...........:.

2012-01-23, 05:40
Dobra, zaraz muszę znikać i nie chce mi się sprawdzać, masz w filmidłach go już, ale pamiętaj o tym:

4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl. Powtarzające się wątki (tzw. ,,duble") będą usuwane. Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.

PapierowyUmysł

2012-01-23, 05:40
wiem orzymałęm już wcześniej ostrzeżenie, ale zapewniam że ten jest świeży