18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ołowiane żołnierzyki

Uther • 2011-03-02, 01:22
Nowa zabawa edukacyjna dla całej rodziny- rekonstrukcja holokaustu przy pomocy ołowianych figurek :hitler:







master of disaster

2011-03-03, 11:46
Jeśli kogoś bawi holocaust to znaczy, że coś jest kurewsko nie tak z jego poczuciem humoru.

Åmmol

2011-03-03, 12:05
Kilka lat temu już to widziałem jak szukałem inspiracji dla własnej dioramy, ale żeby wrzucić to na sadola to nie pomyślałem.

Hukeram

2011-03-03, 12:11
jesli ktos na sadistic'u obrusza sie, gdy nadchodzi czas nasmiewania sie z zydow i holokaustu, to mysle, ze czas wypie**alac :)

Mi...........66

2011-03-03, 12:15
master of disaster napisał/a:

Jeśli kogoś bawi holocaust to znaczy, że coś jest kurewsko nie tak z jego poczuciem humoru.



Jeżeli ktoś pisze takie posty, to widać, że jest nowy na sadisticu.

lotnik_1

2011-03-03, 12:16
@ analon
pamiętaj że żydzi stoją za wszystkim. Przez 2 tyś lat nie było państwa Żydkowo. było wszystko okej. nagle po 2 wojnie nikt inny jak właśnie syjoniści zapragnęli mieć własny kawałek ziemi obiecanej i przy pomocy głupich państw albo raczej ligi narogów napadli na bogu duch winnych Palestyńczyków którzy de facto żyli sobie spokojnie przez 2 tyś lat bez jihadu. Co ty byś zrobił gdyby szkopek właził ci do twojego domu i kazał szwargotać po swojemu? A powstanie Warszawskie to było co? Dla niemiaszków to akt terroryzmu ^^ Dlatego nie jest mi szkoda żydków. Szit happens jak to się u nich w hameryce mówi.

WOLNA PALESTYNA !

BDrummer

2011-03-03, 13:01
master of disaster sam sp***alaj

lotnik_1 racje masz a dokładnie żydki wyniuchały swoje państewko od anglików za 300 tys ton acetonu używanego do produkcji bomb. Jest to naprawdę obszerny temat do rozmowy, a tylko tyle napisze ze największy zakład produkujący aceton w GB należał do żyda a każdy jednoczesnie wie że tereny izraela po wojnie były w posiadaniu GB.. czyli coś za coś bardzo dobra cena za kawałek ziemi

~tip.top

2011-03-03, 13:14
Więcej kultury proszę

lotnik_1

2011-03-03, 13:27
Dyskusja dyskusja, ludzi żyją nieświadomi tego co się dzieje. w ubiegłym roku Izrael otrzymał uwaga uwaga 100bln słownie sto bilionów dolarów na walkę z terrorystami którzy żyją tam tak długo jak istnieje Polska. Wmawia się że żydkowie są biedni i tak dalej. Sami sobie wybrali że będą żyli w diasporze na całym świecie w tym w Niemczech, w Polsce, Austrii, Czechach. a Polacy nie zginęli w obozach co? Tylko żydki?
Szkoda gadać. Młodsze pokolenie jest konformistyczne.
Żydowski hakerze weź wyk****aj na syjon ze swoimi wirusami ^^

ke...........ul

2011-03-03, 13:33
wypie**alać wszyscy,ja zostaje :D

Wojski

2011-03-03, 14:15
keypaul napisał/a:

wypie**alać wszyscy,ja zostaje :D



Chyba oszalałeś :wtf:

Tak do tematu, to całkiem nieźle zrobione te figurki i cała sceneria.

master of disaster

2011-03-03, 14:56
ej lotnik no co ty? 100 bln dolarow? serio? skąd ty ta cyfrę wziąłeś? Wydatki budżetowe USA w 2011 to 3,8 bln USD a przychody 2,6 BLN. Czytaj coś oprócz komentów na sadisticu bo robisz z siebie idiotę po całości :) )))))))))

xqvz

2011-03-03, 16:28
Bilion po angielsku to miliard. Pewnie źle zrozumiał angielskie źródło a Izrael dostał 100 miliardów.

abaddon12

2011-03-03, 19:00
@ up
zdecydowanie, to wszystko zmienia.

Vampierz

2011-03-03, 22:07
Chciałem coś napisać na temat tej dioramy, jednakże widząc powyższe komentarze stwierdziłem, iż nie ma sensu wysilać się... Dlaczego? Gdyż ten komentarz i tak utknie w tym śmietniku wyzwisk ludzi, którzy cwaniakują tylko i wyłącznie dlatego, że czują się bezpiecznie siedząc na tłustych dupach w fotelach przed kompem... I na teraz mam tylko, k***a Wasza mać, tyle do napisania. Dziekuję za uwagę!!!