18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olkuskie ale urwał:D

bavarian • 2013-02-03, 22:23
Nie ma co pisać, trzeba obejrzeć, akcja cały czas :lol:


kapelan_szturmowy

2013-02-04, 02:10
Rozumiem że sadistic i radocha z dzwona, ale wk***iło jak banda wiejskich gnojków się cieszy z matki z dziećmi. Może dlatego że sam mam małe dziecko. Wysiąść, naje*ać, dać odśnieżacz i niech się za coś pożytecznego pasożyty wezmą.


Edit: I ktoś mi powie że ciapate są leniwe. Posypali u siebie porządnie piaskiem i nie ma mowy o poślizgach wielbłądów.

sz...........an

2013-02-04, 03:46
Olkusz <--- tutaj nawet ptaki zawracają wiem co mówie bo potwierdzone przez 21 lat badań :amused:

sebnysa

2013-02-04, 07:39
Mógłbym tak siedzieć i patrzyć się, a oni by sobie takie piruety kręcili...

tazmandu

2013-02-04, 08:19
Jedyne co lubię w Olkuszu to McDonald pomiędzy Krakowem i Katowicami. :amused:

Krak

2013-02-04, 08:28
Brona_Talerzowa napisał/a:

zamiast posypać


Ty weź se k***a sadistica na jakiegoś pedalica zmień, tam będziesz miał miło i przyjemnie, co nie zmienia faktu, że to podkrakowskie wieśniaki (KOL).
Zachowali się źle, ale to sól tego portalu.
Dodam jeszcze, że jak autorzy tego filmu zostaną zidentyfikowani to będą mieć kłopoty...

Black Snake

2013-02-04, 09:47
@sarkoziu, w samochodzie mojego ojca i owszem. Kontrola trakcji i inne bajery = nie przenoszenie przez koła większego momentu niż pozwala na to przyczepność. W innych samochodach robienie takiego czegoś = jesteś debilem. Koła nie mają buksować bo ch*ja zrobisz, a nie pojedziesz. No co najwyżej pojedziesz w tył jak ci na filmikach.

kr...........wa

2013-02-04, 10:53
w Toyotach się gaz nie blokował.

Philipek

2013-02-04, 11:37
"bo to Toyota" znawcy k***a -.- akurat Toyoty byly duzo bardziej niezawodne niz pewnie te golfy i tico co wiekszosc z tych wiesniakow ma.

Sl...........nx

2013-02-04, 13:23
k***a mać. Czym mieli posypać? Ziemią? A może nie mili skąd wziąć, bo akurat ta banda wieśniaków nie miała piaskownicy z budowy sprzed 25 lat pod domem, a ziemia zmrożona i kopać się nie da?
Solą? A kto im za to zapłaci?
Utrzymanie tej drogi to pie**olona robota zarządcy. Inna sprawa, że ja w zimie wożę se sobą łańcuchy, bo niejeden dojazd do klienta to jest dramat.
No ale zapomniałem, że teraz na kursach nie uczą, jak założyć łańcuchy na koła i jak się z czymś takim jeździ. Mnie też nie uczyli, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Lepiej myśleć zawczasu, niż po czasie.

Bridgwater88

2013-02-04, 14:03
cala noc i dzien tam stali :D ? kamera caly czas w tym samym miejscu do ch*ja :D

kmonnz

2013-02-04, 14:25
Dziamian napisał/a:

i co teraz w takim przypadku ? jak ten cinkuś z doblo zaliczyli dzwona ? ja bym to zgłaszał do zarządcy dróg, tylko czy na taką opcję jest szansa odzyskania kasy za szkody ?



Dwa lata temu miałem stłuczkę na takiej właśnie oblodzonej drodze. Nie z mojej winy więc ja normalnie z ubezpieczalnią gościa się rozliczałem a z tego co wiem on nic nie wywalczył z zarządcą drogi.

ketoprom

2013-02-04, 16:41
Wk***iające komentarze ekipy filmowej, piwa nie będzie.

Bladeone

2013-02-04, 16:56
Jak miło zobaczyć coś ze swojego miasta :D piwko leci :)

kapelan_szturmowy

2013-02-06, 22:18
Slonx napisał/a:

k***a mać. Czym mieli posypać? Ziemią? A może nie mili skąd wziąć, bo akurat ta banda wieśniaków nie miała piaskownicy z budowy sprzed 25 lat pod domem, a ziemia zmrożona i kopać się nie da?

mogli naszczać. Dużo ich tam było i co drugi po piwie. Zawsze można coś wykombinować - jak się chce oczywiście.