18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olimpiada w Rosji

henryk6 • 2014-02-07, 18:14


Ciekawe ile osób dzisiejszego dnia może pakować się i wypie**alać na Sybir? :D :hitler:

Fu...........66

2014-02-08, 16:12
@up ja pie**olę, obawiam się, że Tobie się nie da tego wytłumaczyć. :facepalm:

without_censure

2014-02-08, 16:44
To słoneczko Polastu rozwinie się po reklamie ...

Quireth

2014-02-08, 16:49
Ktoś wygra wycieczkę do łagru :D

oc...........an

2014-02-08, 17:50
Freesh napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy o ch*j chodzi z tą olimpiadą i czemu to jest teraz takie na "topie" ?



Olimpiada to są takie zawody szkolne na Dzień Wagarowicza, ale pomnożone przez 10 000. Na tych zawodach ludzie występują i dostają nie tylko medale (złoty co ciekawe ma tylko 6 gramów złota) ale i pensję i pieniążki od państwa (taka Rosja dla zmotywowania daje mieszkanie w Moskwie, 122 tysiące dolanów, posadę w związkach sportowych i pewnie coś więcej - po Londynie 2012 złoci medaliści dostali jako bonus Audi A8 za złoto, srebrni A6, brązowi A4).

Na Olimpiadę kładzie się też trochę więcej pieniążków niż na zawody szkolne, tak 1 000 000 000 razy więcej mniej więcej. No i Olimpiada służy promocji krajów, dlatego Rosja tak bardzo chciała organizować, tak samo jak Brazylia (Rio 2016!). Najczęściej kraje na tym jeszcze zarabiają, a jako bonus nie tylko większe zaufanie się do nich pojawia, ale także można liczyć na to, że "morale" i duma narodowa wzrastają ;)

Masz tu także bardzo fajną infografikę: http://financesonline.com/uploads/sochi-infographic.jpg

To chyba tyle. ;) Mam nadzieję, że pomogłem!

Na koniec dodam tylko, że najważniejsze jest łyżwiarstwo figurowe i trzeba kibicować 15 letniej! Julii, która powinna rozk***ić system.

Freesh

2014-02-08, 19:28
Można byłoby to inaczej wytłumaczyć. Po prostu dziwi mnie fakt że co drugi artykuł na Sadolu jest o Soczi, dlatego pytam o ch*j to całe zamieszanie.

The.prophecy

2014-02-09, 00:29
Nie rozwinęło się kółko symbolizujące Amerykę.
Ogień olimpijski podłożyła babka znana z publikacji zdjęcia Obamy z bananem.

Wiedz że coś się dzieje.



EDIT:
obawiam się o swoje życie, jakby coś mi się stało to przekażcie wszystkie moje piwa na rzecz walki z głodem.
Oto co ukazało się po napisaniu tego posta i wciśnięciu "wyślij"