18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olimpiada w Londynie - Powitanie Niemców

Zdemoralizowany • 2012-07-28, 01:28
Tradycyjne przywitanie reprezentacji Niemiec w Londynie
:emo:


zonk

2012-07-28, 12:24
BongMan napisał/a:

@upup
Zrobili - mordowali twoich rodaków. I to nie są ludzie. Ludzie takich rzeczy nie robią.
Ja też ich nienawidzę, nie wstydzę się tego, mam ku temu powody osobiste i ideologiczne. Szwab zawsze będzie wrogiem.


Jesteś głupi, Ci dzisiejsi Niemcy nie mieli możliwości dotknąć nawet twojego rodaka bo albo ich nie było na świecie albo dopiero w pieluchach siedzieli. Dla mnie będziesz zawsze marnym polaczkiem który potrafi psioczyć na inne narody.

salmonellas

2012-07-28, 12:25
Widze ze z Poslki tylko pani Radwanska przyleciala.

Reszta rzadu juz tak histerycznie boi sie latac :)


pa...........66

2012-07-28, 12:52
KTU napisał/a:



Przykro mi ale to Niemcy wysłali nam swojego rodaka na premiera i są właścicielami największych stacji telewizyjnych w Polsce które promują ten rząd który rozwala nasz kraj powolną i sadystyczną śmiercią. Niemcy wcale się nie zmienili tylko zmienili metody na sprytniejsze i bardziej dyplomatyczne.


niesamowite a teraz pokaz dowody podpisy nagrania fakty na to albo wypie**alaj

danis008

2012-07-28, 13:09
orzechccc napisał/a:

k***a czemu ja tak nienawidze szwabów niby mi nie nie zrobili i niby to juz inny ludzie ale jak widze te mordy i slysze ten ich zj***ny jezyk to mnie normalnie w gardle sciska. Wiem post podszyty jawna nienawiścia i ch*j




prawidłowa reakcja bo to gówno i syf konkretny a nienawiścią bym tego nie nazwał raczej "uczynkiem społecznym na rzecz dalszego pokolenia" ^^

bullett

2012-07-28, 13:09
salmonellas napisał/a:

Widze ze z Poslki tylko pani Radwanska przyleciala.

Reszta rzadu juz tak histerycznie boi sie latac :)



Radwańskie mieszkają w londynie, oglądnij MTV Cribs to się dowiesz, jaką mają fajną posiadłość :)

Więc podjechały sobie pewnie którymś z porszaków.

:roll:

Cfany

2012-07-28, 13:12
Oj polaczki, ale wy macie wyprane mózgi :) Podsycana, irracjonalna nienawiść to domena ludu tego kraju.

danis008

2012-07-28, 13:18
Cfany napisał/a:

Oj polaczki, ale wy macie wyprane mózgi :) Podsycana, irracjonalna nienawiść to domena ludu tego kraju.





ojjj musisz mieć siano w głowie skoro tak wszystkim ufasz weź dorośnij bo szkoda takich debili jak ty oglądać ...

enzokaptiva

2012-07-28, 13:22
Tak w ogole to widac ze to niemcy przyjechali... rozowo niebieskie pedalstwo. Chetnie bym patrzyl jak przegrywaja..

danis008

2012-07-28, 13:25
nawet amerykanie mają polewę ze szwabów ^^

kocur

2012-07-28, 13:28
co do gestu dwoma palcami, (v-sign) a angli jest uznawany tak jak u nas środkowy palec.

matfa

2012-07-28, 13:33
sieg heil

T0B1

2012-07-28, 13:49
Zajebisty był Przemysław Babiarz i jego Lord Waldemart oraz Emi Łinhałs.

desiderata1985

2012-07-28, 14:17
petru23 napisał/a:



O ile sie nie mylę to nie jest fuck, tylko w średniowieczu Francuzi odcinali angielskim łucznikom palce, aby nie mogli korzystać z łuku. I stad taki gest i stąd taka obraza ;)


dobrze mowisz stad wzielo sie jego pochodzenie,ale i kolega powyzej ma racje bo dzis oznacza to tyle co fuck.kiedys sama o tym zapomnialam i pokazalam barmanowi,ze chce 2 drinki... :shock:

juki

2012-07-28, 14:19
SQT napisał/a:


Jesteś głupi, Ci dzisiejsi Niemcy nie mieli możliwości dotknąć nawet twojego rodaka bo albo ich nie było na świecie albo dopiero w pieluchach siedzieli. Dla mnie będziesz zawsze marnym polaczkiem który potrafi psioczyć na inne narody.





Ohohohoohoh, kolejny obronca tak niewinnego kraju, jakim sa niemcy. Tak bardzo ich kochasz? Wcale nie zdziwie sie, jezeli na imie masz Wolfgang, Heinrich, Hans albo Otto.