18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

oc...........an

2014-02-13, 23:26
Śmiechłem przepotężne z tego ile ważnych wydarzeń i person wyprodukowała Afryka Sub-Saharyjska :D

Tassadar

2014-02-14, 00:02
Za ten debilny pro-pejsbukowy tekst masz palec w oko, ale słusznie, najważniejszym jakie tamta część świata dokonała kiedykolwiek to fakt że ludzie spieprzyli stamtąd do reszty świata. Tak na poważnie, przecież nigery nigdy niczego znaczącego nie dokonali. Nie znam nazwiska słynnego czarnego naukowca który dokonał jakiegoś przełomu. A WB tyle odkryć bo kraj bogaty to się zjeżdżali z całego świata a i było jak inwestować w bachory.

Ork.Fajny

2014-02-14, 08:50
Tassadar napisał/a:

Nie znam nazwiska słynnego czarnego naukowca który dokonał jakiegoś przełomu.


A jesteś wstanie wymienić z 3 serwisy zajmujące się publikowaniem artykułów naukowych Tylko odpowiedź szczerze, a nie leć szukać w google takich miejsc, żeby tylko mnie okłamać, bo to nie ma sensu.

ulifont

2014-02-14, 10:17
teraz poznać hipokryzję,murzyny mało dokonań= debile, Polacy słabo z dokonaniami = wyjechali do Brytyjczyków i to dlatego.

Brzydkii

2014-02-14, 21:47
Jeden z największych wynalazków ludzkości - proch był wynaleziony w Chinach. Koło u Sumerów czyli obecnie ciapaci. Taka głupia gloryfikacja europejczyków.

ulifont

2014-02-15, 00:35
Fenicjanie wynaleźli pieniądze, pierwsze prawa Babilończycy, pierwsze lotnie Chińczycy, można by tak długo jeszcze wyliczać

Tassadar

2014-02-15, 10:37
Okej ale co ma pierwsze dokonanie czy odkrycie do ilości wynalezionych rzeczy. Chyba czarni tu piszą bo bronią swoich. W Polsce jest dużo ciekawych odkryć grafen i masa innych, tylko brakuje kasy na to żeby kontynuować badania i rozwijać projekty.W WB jest o cholery kasy na to. Ruskie też mają łeb do wynalazków. Wszędzie chodzi o kasę. Dla przykładu jak przyjeżdża matematyk wyższy na uczelnie do nas z dajmy na to Rosji to widać jaką ma wiedzę. Ork.Fajny Ork.Czarny. Chcesz mi powiedzieć że w serwisach piszą o dokonaniach czarnych. A wymień mi jakiegoś z czasów dajmy na to Curie Skłodowskiej. Bez szukania.

Ork.Fajny

2014-02-15, 11:28
Tassadar, raz w Polsce nie ma prawie żadnych ciekawych odkryć. O czym świadczy fakt że poza naszym krajem i grupką naukowców rozsianych po uniwersytetach w Polsce nikt na świecie za często nie cytuje naszych naukowców i ich prac. To zwykle oznacza że robią coś co robią też inni naukowcy w innych zakątkach świata i można cytować kogo innego zamiast naszych. Rzadziej chodzi o to że pracują nad czymś coś co nie jest aktualnie "modne" pośród naukowców np. nie zajmują się "zbawiennymi" komórkami macierzystymi tylko np. badaniem błon biologicznych. A niezmiernie rzadko nie są cytowani bo robią coś co wykracza poza zrozumienie naukowców. Co do grafenu to nie jest on Polskim odkryciem.
Dwa, jestem czarny. Jestem też rudy, lubię chłopców, ubieram damskie ciuszki i pochodzę od żydostwa. Możesz jeszcze coś tu dopisać co ci pasuje i ulży w tym twoim kurewsko dziecinny argumencie "bronisz kogoś to znaczy że należysz do do tej grupy".
Trzy: Nie rozumiesz specyfiki Czarnych i Afryki... Do czasów kolonialnych oni sobie spokojnie mieszkali na tym kontynencie, który zapewniał im co trzeba do życia oraz skutecznie kontrolował żeby za bardzo się nie rozwinęli. Oni tam nie mieli logicznego powodu by rozwijać żadnej technologii która mogła by ich wspomóc, bo nie było czego wspomagać. Potem przez setki lat byli zarządzani przez ludzi białych którzy dali im sztuczną możliwość większego rozrodu ale sztucznie nie poprawili ich wiedzy os świecie. A teraz afryka pozostała sama sobie zostawiona przeludniona ogłupionymi ludźmi a na przykład w USA biali sami stworzyli warunki forujące to by Czarni się nie rozwijali tylko siedzieli na dupach.
A jeśli chodzi o ich fizjologię mózgu to jest ona identyczna z naszą fizjologią...
Cztery: I moje pytanie nadal jest na stole. Na podstawie jakich serwisów z publikowanymi pracami opierasz swoje tezy?
Pięć: Nie znam za wielu naukowców, bo ja się nie zajmuję historią nauki. Z moje punktu widzenia znam tylko jednego mikrobiologia Harolda Amosa bo coś tam czym się zajmował przyda mi się w biotechnologii.

Tassadar

2014-02-15, 12:50
Biotechnologi? Czyli zamierza sobie posiedzieć w domu po szkole, no rozumiem każdy ma jakąś tam wizję, ale skoro uważasz że jesteś mądry to po co robisz kierunek który jest do niczego w Polsce nie potrzebny? Zero pracy dla takich ludzi, jeśli się jeszcze nie obudziłeś to się obudzisz. Znam ludzi który pokończyli biotechnologie na naprawdę dobrych szkołach i starają się teraz o prace w laboratorium za 1500 zł. Czarni w Afryce, nie uważasz że skoro nie dążą do niczego bo jak mówisz ziemia dawała im wszystko, to znaczy że kierują się podstawowymi potrzebami? W Europie niby czegoś brakowało tak? W rejonie Chin itp, też pewnie. Prawda jest taka że mentalność tych ludzi jest nastawiona na konsumpcje. Nie chcą tworzyć budować domów tylko się bawić, bo kiedyś za czasów ich dziadków wystarczyło że ojciec wyszedł przed dom ustrzelił dzika czy inną bestię i było żarcia dla wszystkich na tydzień, i impreza. Teraz każą im pracować i co jeszcze. Widzę że się nasłuchałeś jakichś opowieści fantastycznych, otóż znam polskich naukowców którzy są cytowani poza granicami naszego durnego państwa. Nie będę się ograniczał do biologii bo widzę że to dla ciebie jedyna dziedzina wiedzy. Uczył mnie prof. Puppel należący do Collegium Invisible chociażby, współpracuje z innymi jego pokroju zza granicy, to jest tylko przykład. Sprawdź sobie ilu polaków pracuje W CERN czy to na stypendium czy też na stałe, i jaka ilość prac jest ich zasługą. Denerwuje mnie twój ton wypowiedzi który z góry zakłada że jeśli nie czytam strony odkrywcy.pl czy inny świat nauki codziennie to jestem debilem, Grafen produkuje się w Polsce, skąd jest rozsyłany do innych krajów coś jeszcze? Muszę dodać, bo czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona, ilu znasz słynnych odkrywców/naukowców rasy czarnej? Jakoś chińczycy którym amerykanie stworzyli możliwość mieszkania u siebie nie tworzą slumsów i nie robią syfu, przynajmniej nie słyszę o takich sprawach, pewnie znajdziesz jakieś logiczne wytłumaczenie. A jeśli jesteś czarno rudym orangutanem gwałcącym dzieci będąc ubranych w sukienkę to gratuluje bycia zboczeńcem.

Ork.Fajny

2014-02-15, 13:49
Tassadar napisał/a:

Biotechnologi? Czyli zamierza sobie posiedzieć w domu po szkole, no rozumiem każdy ma jakąś tam wizję, ale skoro uważasz że jesteś mądry to po co robisz kierunek który jest do niczego w Polsce nie potrzebny? Zero pracy dla takich ludzi, jeśli się jeszcze nie obudziłeś to się obudzisz. Znam ludzi który pokończyli biotechnologie na naprawdę dobrych szkołach i starają się teraz o prace w laboratorium za 1500 zł.


Nie będę dyskutował z kimś kto uważa że pracę w dziedzinie związanej z praktyką laboratoryjną zdobywa się po ukończeniu dobrej szkoły... To raz. A dwa, co ten cały wątek twojej troski o moją edukację ma do tematu?

Tassadar napisał/a:

Czarni w Afryce, nie uważasz że skoro nie dążą do niczego bo jak mówisz ziemia dawała im wszystko, to znaczy że kierują się podstawowymi potrzebami? W Europie niby czegoś brakowało tak? W rejonie Chin itp, też pewnie.


Pierwsze z brzegu: Klimat. Okresowe mordercze mrozy a nawet spadek temp poniżej 15oC jest groźny dla gołego człowieka, więc wymusiło to na mieszkańcach rozwinięcie technologii budownictwa i tekstyliów. W Afryce nie potrzeba nawet przepaski jeśli wybierze się dobry teren. Inna oczywistość: Duża ilość rzek w Europie wymusiła np. zdolność budowania przepraw przez nie oraz poprawienia znanych metod irygacyjnych. Etc.

Tassadar napisał/a:

Prawda jest taka że mentalność tych ludzi jest nastawiona na konsumpcje. Nie chcą tworzyć budować domów tylko się bawić, bo kiedyś za czasów ich dziadków wystarczyło że ojciec wyszedł przed dom ustrzelił dzika czy inną bestię i było żarcia dla wszystkich na tydzień, i impreza. Teraz każą im pracować i co jeszcze.


No i co w tym złego? Kobiety był w domu-szałasie pilnując porządku, faceci szli na polować chociaż raz na tydzień. Więcej do życia im nie było trzeba. To ludzie twojego pokroju są winni, im te życie pasowało, nie wchodzili w drogę Europejczykom, bo żyli u siebie, a to twoi duchowi przodkowie zaczęli mieszać w ich życiach.

Tassadar napisał/a:

Widzę że się nasłuchałeś jakichś opowieści fantastycznych, otóż znam polskich naukowców którzy są cytowani poza granicami naszego durnego państwa.


Wskaż mi parę jakiś ważnych zagranicznych publikacji naukowych mających odnośniki od Polskich. Tylko proszę o coś związanego z TECHNOLOGIĄ. Humanistyczne gówno możesz sobie wsadzić do worka i wyrzuć do Odry/Wisły/Buga.

Tassadar napisał/a:

Nie będę się ograniczał do biologii bo widzę że to dla ciebie jedyna dziedzina wiedzy. Uczył mnie prof. Puppel należący do Collegium Invisible chociażby, współpracuje z innymi jego pokroju zza granicy, to jest tylko przykład.


To jest temat odnoszący się do wynalazków/odkryć naukowych. Nie dawaj mi tu przykładu humanisty, bo humanizm nie zbudował niczego...

Tassadar napisał/a:

Sprawdź sobie ilu polaków pracuje W CERN czy to na stypendium czy też na stałe, i jaka ilość prac jest ich zasługą.

t
A teraz mi przedstaw jak wiele CERN dla nauki zrobił żeby uznać go za naprawdę ważne osiągnięcie. Bo ja na przykład stojąc obok Ojca który bierze dawkę insuliny wiem że zawdzięcza on to biotechnologicznej magii użytej na bakteriach. Za to nie jestem wstanie pomyśleć na co w moim życiu mogę przykleić nalepkę "Zasługa CERN".

Tassadar napisał/a:

Denerwuje mnie twój ton wypowiedzi który z góry zakłada że jeśli nie czytam strony odkrywcy.pl czy inny świat nauki codziennie to jestem debilem


Gdybym miał taki tok rozumowania to sam bym siebie za debila uważał bo nawet o tych stronach nie słyszałem.
Poza tym nie wkładaj mi w usta swoich własnych chorych teorii. Debilem mogę nazwać kogoś kto dysksutuje a nic nie wie i dalej to ciągnie. To że jeden z walu piekarzy z firmy Hert nie czyta np. PubMed'owych publikacji nie zmienia faktu że jest nadal zajebistym i kochanym człowiekiem który jest źródłem moich kochanych czekoladowych muffinek.

Tassadar napisał/a:

Grafen produkuje się w Polsce, skąd jest rozsyłany do innych krajów coś jeszcze?


To nie znaczy że Polacy go odkryli czy coś.

Tassadar napisał/a:

Muszę dodać, bo czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona, ilu znasz słynnych odkrywców/naukowców rasy czarnej?


Już ci powiedziałem kogo znam. I też ci powiedziałem
W ogóle śmieszne jest to że ty wymagasz czegoś ode mnie, a sam nie raczysz podać 3 realnych źródeł prac naukowych które mogą potwierdzić twoją teorię.

Tassadar napisał/a:

Jakoś chińczycy którym amerykanie stworzyli możliwość mieszkania u siebie nie tworzą slumsów i nie robią syfu, przynajmniej nie słyszę o takich sprawach, pewnie znajdziesz jakieś logiczne wytłumaczenie.


Ale Chińczycy mimo tego że technologicznie podupadli swojego czasu w przeszłości, nigdy nie startowali z poziomu Buszmenów których zmuszono do wtopienia się w dla nich sztuczny a dla nas nowoczesny świat, bez jakiejkolwiek chęci ze strony zmuszających aby tych Buszmenów dobrze przygotować poprzez ta tak zwaną pracę u podstaw.
Już nawet pierwsze rządy Komunistyczne w Chinach, w przerwach między masowymi mordami, były pod tym względem lepsze od kolonizatorów, gdyż żeby móc konkurować z kapitalistami ich własne społeczeństwo musiało trzymać jako-taki poziom wiedzy.

Tassadar napisał/a:

A jeśli jesteś czarno rudym orangutanem gwałcącym dzieci będąc ubranych w sukienkę to gratuluje bycia zboczeńcem.


Dzięki! :*

Tassadar

2014-02-15, 14:26
Nie mam teraz czasu żeby odpisać jak się należy, ale wrócę.

Tassadar

2014-02-17, 16:15
Cytat:

Nie będę dyskutował z kimś kto uważa że pracę w dziedzinie związanej z praktyką laboratoryjną zdobywa się po ukończeniu dobrej szkoły... To raz. A dwa, co ten cały wątek twojej troski o moją edukację ma do tematu?



Zdecyduj się, bo zaczynasz od nie dyskutuję a piszesz 100 stron dalej. Pomyśl.

Cytat:

Pierwsze z brzegu: Klimat. Okresowe mordercze mrozy a nawet spadek temp poniżej 15oC jest groźny dla gołego człowieka, więc wymusiło to na mieszkańcach rozwinięcie technologii budownictwa i tekstyliów. W Afryce nie potrzeba nawet przepaski jeśli wybierze się dobry teren. Inna oczywistość: Duża ilość rzek w Europie wymusiła np. zdolność budowania przepraw przez nie oraz poprawienia znanych metod irygacyjnych. Etc.



Bzdura, mogliby zwyczajnie sobie żyć w ziemiankach i ubierać się w skóry niedźwiedzi czy innych stworów. Mimo wszystko murzyni budują jakieś chałupy. Dla nich walki plemienne są ważne a nie rozwój technologii. Jak odpowiesz wtedy na to że ludzie mieszkający niegdyś w ciepłej i przyjaznej życiu Afryce zbudowali jedne z najwspanialszych na świecie budowli-piramidy.

Ork.Fajny napisał/a:

No i co w tym złego? Kobiety był w domu-szałasie pilnując porządku, faceci szli na polować chociaż raz na tydzień. Więcej do życia im nie było trzeba. To ludzie twojego pokroju są winni, im te życie pasowało, nie wchodzili w drogę Europejczykom, bo żyli u siebie, a to twoi duchowi przodkowie zaczęli mieszać w ich życiach.



Tak to w naturze jest, że silniejszy wygrywa. Ludzie mojego pokroju są winni owszem, ale postępu cywilizacji. Gdyby nie oni siedzielibyśmy teraz w jaskini przy ognisku. Rozwojowa rasa zawsze dąży do podbojów nowych ziem, ekspansji jak daleko się da. Robi to do momentu szczytowego swoich możliwości rozwoju, i jak mówisz im pasowało bo facet debilny ale silny facet nie dał myśleć kobiecie a mądry facet był ograniczony przez głupotę reszty i odrzucany jako odmieniec. Mieli wygodne życie co chcieć więcej. Ambitny człowiek jednak nie kieruje się wygodą i prostotą życia, rozwój go kręci.

Ork.Fajny napisał/a:


Wskaż mi parę jakiś ważnych zagranicznych publikacji naukowych mających odnośniki od Polskich. Tylko proszę o coś związanego z TECHNOLOGIĄ. Humanistyczne gówno możesz sobie wsadzić do worka i wyrzuć do Odry/Wisły/Buga.



Naprawdę myślisz że będę szukał? W ogóle jesteś Polakiem czy jakimś odszczepieńcem? Ciśniesz na polskich naukowców i w ogóle Polskę, jeszcze nie wiem po co.

Cytat:

To jest temat odnoszący się do wynalazków/odkryć naukowych. Nie dawaj mi tu przykładu humanisty, bo humanizm nie zbudował niczego...



Jesteś pewny? Odrzucając jedna z nauk odrzucasz wszystkie, odrzuć matematykę od fizyki, odrzuć chemię od biologii i zobacz co się stanie. Podajesz wręcz infantylne przykłady. Humanizm to podstawa, od myśli się wszystko zaczęło, od zastanawiania się nad życiem. Szukając odpowiedzi ludzie tworzyli inne dziedziny nauki, początkowo wystarczała religia potem zaczęto szukać sensu świata i tak stworzono nauki znane nam do dziś.

Cytat:


A teraz mi przedstaw jak wiele CERN dla nauki zrobił żeby uznać go za naprawdę ważne osiągnięcie. Bo ja na przykład stojąc obok Ojca który bierze dawkę insuliny wiem że zawdzięcza on to biotechnologicznej magii użytej na bakteriach. Za to nie jestem wstanie pomyśleć na co w moim życiu mogę przykleić nalepkę "Zasługa CERN".



Jak będziesz kiedyś ur*chamiał komputer, czy jakiekolwiek urządzenie elektryczne, a oni dojdą do tego jak odtworzyć cykl protonowy na ziemi, to wtedy sobie odpowiesz na pytanie. Tak mam prąd dzięki odnawialnemu źródłu energii. Bo insulinę pewnie wymyślili wraz z nazwaniem działu biologii biotechnologią.

Cytat:

Gdybym miał taki tok rozumowania to sam bym siebie za debila uważał bo nawet o tych stronach nie słyszałem.
Poza tym nie wkładaj mi w usta swoich własnych chorych teorii. Debilem mogę nazwać kogoś kto dysksutuje a nic nie wie i dalej to ciągnie. To że jeden z walu piekarzy z firmy Hert nie czyta np. PubMed'owych publikacji nie zmienia faktu że jest nadal zajebistym i kochanym człowiekiem który jest źródłem moich kochanych czekoladowych muffinek.



Sam sobie odpowiedziałeś, mam mózg myślę, wystarczy mi to do wysuwania pewnych wniosków obserwując i nie czytając naukowego bełkotu.

Cytat:

To nie znaczy że Polacy go odkryli czy coś.


to znaczy to co znaczy

Cytat:

Już ci powiedziałem kogo znam. I też ci powiedziałem
W ogóle śmieszne jest to że ty wymagasz czegoś ode mnie, a sam nie raczysz podać 3 realnych źródeł prac naukowych które mogą potwierdzić twoją teorię.



Nie ma prac naukowych na temat moich teorii, jeszcze. Gdy już się pojawią dam ci znać. Realne źródła, co ty czytasz człowieku że masz takie mniemanie na temat swoich racji.

Cytat:

Ale Chińczycy mimo tego że technologicznie podupadli swojego czasu w przeszłości, nigdy nie startowali z poziomu Buszmenów których zmuszono do wtopienia się w dla nich sztuczny a dla nas nowoczesny świat, bez jakiejkolwiek chęci ze strony zmuszających aby tych Buszmenów dobrze przygotować poprzez ta tak zwaną pracę u podstaw.
Już nawet pierwsze rządy Komunistyczne w Chinach, w przerwach między masowymi mordami, były pod tym względem lepsze od kolonizatorów, gdyż żeby móc konkurować z kapitalistami ich własne społeczeństwo musiało trzymać jako-taki poziom wiedzy.



Może mówisz o Kim Dzongu i jego żonie? Hipokrytce dzięki której zginęły miliony ludzi, otóż ona sama wstępując w szeregi komunistów miała za sobą iście kapitalistyczną przeszłość, w przyszłości wychodząc za mąż stała się potworem który mordował setki ludzi poprzez cenzurę propagandę i kij wie co jeszcze. Jasne, to nic że dopiero po IIWW w większości ucywilizowanych regionów afrykańskich znów wytworzyły się pustynie przez to że gdy oddano murzynom władze nad terenami ci zaczęli się mordować nawzajem w walce o władzę i doprowadzi do odwrócenia procesu cywilizowania. Przedtem pod rządami kolonizatorów wszystko powstawało, kanały drogi mosty budynki szkoły plantacje, jakoś dało się ogarnąć pustynię. Oni jednak wszystko skutecznie spieprzyli, i pewnie gdyby nie kolonie to tam do dziś byłby piach. Mimo wszystko prawdą jest że Azjaci są piekielnie dokładni w tym co robią i dążą do perfekcji w przeciwieństwie do murzynów. My jesteśmy pomiędzy. Równowaga siły, mądrości i inteligencji.
dziękuję dobranoc

Ork.Fajny

2014-02-18, 09:38
Tassadar napisał/a:

Zdecyduj się, bo zaczynasz od nie dyskutuję a piszesz 100 stron dalej. Pomyśl.


Ja pie**ole... Wskaż mi zdanie w którym zaczynam dyskusję o biotechnologii i to właśnie ona jest motywem przewodnim w tymże zdaniu...
Ba ja widzę tylko jedna zdanie gdzie słowo "biotechnologia" pada właściwie przypadkowo obok nazwiska czarnego naukowca z dziedziny mikrobiologii i po jego usunięciu zdanie nadal jest logiczne...


Tassadar napisał/a:

Bzdura, mogliby zwyczajnie sobie żyć w ziemiankach i ubierać się w skóry niedźwiedzi czy innych stworów.


Żeby ubrać się w skórę trzeba rozwinąć techniką oskórowania zwierzaka i impregnacji materiału, by jak każdą ograniczą strukturę nie wpie**oliły tego bakterie albo się nie rozleciała tak szybko...


Tassadar napisał/a:

Mimo wszystko murzyni budują jakieś chałupy. Dla nich walki plemienne są ważne a nie rozwój technologii. Jak odpowiesz wtedy na to że ludzie mieszkający niegdyś w ciepłej i przyjaznej życiu Afryce zbudowali jedne z najwspanialszych na świecie budowli-piramidy.


Egipcjanie nie żyli w samotności. Mieli kontakty z wieloma innymi nacjami bardziej rozwiniętymi np. Mezopotamią i mieszkali nad basenem dość zatłoczonego morza, co dało im czas i możliwość aby się rozwinęli.
Poza tym Piramidy? Możesz jakoś przełożyć ich budowę na popchanie nauki do przodu?


Tassadar napisał/a:

Tak to w naturze jest, że silniejszy wygrywa. Ludzie mojego pokroju są winni owszem, ale postępu cywilizacji. Gdyby nie oni siedzielibyśmy teraz w jaskini przy ognisku. Rozwojowa rasa zawsze dąży do podbojów nowych ziem, ekspansji jak daleko się da. Robi to do momentu szczytowego swoich możliwości rozwoju, i jak mówisz im pasowało bo facet debilny ale silny facet nie dał myśleć kobiecie a mądry facet był ograniczony przez głupotę reszty i odrzucany jako odmieniec. Mieli wygodne życie co chcieć więcej. Ambitny człowiek jednak nie kieruje się wygodą i prostotą życia, rozwój go kręci.


Człowieku... Ja nie mówię tutaj o tym co my biali osiągnęliśmy. Ja mówię tutaj o tym dlaczego czarni nie musieli nic osiągać...


Tassadar napisał/a:

Naprawdę myślisz że będę szukał?


a ja znowu odpowiem że to jest śmieszne że mi każesz podać 3 nazwiska czarnych naukowców a sam nie masz zamiaru ruszyć dupy by coś udowodnić...

Tassadar napisał/a:

W ogóle jesteś Polakiem czy jakimś odszczepieńcem? Ciśniesz na polskich naukowców i w ogóle Polskę, jeszcze nie wiem po co.


To się nazywa mówienie PRAWDY. Jeśli będziesz sobie mózg napychał kłamstwem i chorym podejściem to skończy się to dla ciebie i nas o wiele gorzej niż moje podejście.


Tassadar napisał/a:

Jesteś pewny? Odrzucając jedna z nauk odrzucasz wszystkie, odrzuć matematykę od fizyki, odrzuć chemię od biologii i zobacz co się stanie.


A co ma matma lub chemia do filologii Anglieskiej...? To ty mi odpowiedz dlaczego jakiś np. dziekan-biochemik odrzucając sens utrzymywanie katedry języka angielskiego, nie bezie mógł prowadzić własnej katedry biochemii...?

Tassadar napisał/a:

Podajesz wręcz infantylne przykłady.


Nie k***a... To ty porównujesz że między j. angielskim a np. chemią jest takie same powiązanie jak między chemią o biologią...

Tassadar napisał/a:

Humanizm to podstawa, od myśli się wszystko zaczęło, od zastanawiania się nad życiem. Szukając odpowiedzi ludzie tworzyli inne dziedziny nauki, początkowo wystarczała religia potem zaczęto szukać sensu świata i tak stworzono nauki znane nam do dziś.


Było-minęło. To że kiedyś fiolozof coś powiedział i dał początek nauce, nie znaczy że dzisiaj fiolozofia jest tka samo ważna i ma prawo odcinać kuponu od swojego dawnego przodka.


Tassadar napisał/a:

Jak będziesz kiedyś ur*chamiał komputer, czy jakiekolwiek urządzenie elektryczne, a oni dojdą do tego jak odtworzyć cykl protonowy na ziemi, to wtedy sobie odpowiesz na pytanie.


Nie... To ty masz mi odpowiedzieć na to pytanie... Jeśli nie umiesz to mniej internetowa jaja przyznać się do tego.

Tassadar napisał/a:

Tak mam prąd dzięki odnawialnemu źródłu energii.


Hmmmm?

Tassadar napisał/a:

Bo insulinę pewnie wymyślili wraz z nazwaniem działu biologii biotechnologią.


Ja pie**ole... Ale ty głupi jesteś.


Tassadar napisał/a:

Sam sobie odpowiedziałeś, mam mózg myślę, wystarczy mi to do wysuwania pewnych wniosków obserwując i nie czytając naukowego bełkotu.


Tylko że nie czytając niczego poważnego, ani nawet tych bardziej popularnonaukowych portali, nie jesteś wstanie żadnych sensownych obserwacji dokonać. Poza tym że ostatnio w TVNie usłyszałeś propagandową wiadomość o 18latku który coś tam wynalazł nic więcej tak jakby nie wiesz.


Tassadar napisał/a:

Nie ma prac naukowych na temat moich teorii, jeszcze. Gdy już się pojawią dam ci znać. Realne źródła, co ty czytasz człowieku że masz takie mniemanie na temat swoich racji.


Człowieku... Poprosiłem cię o przedstawienie mi 3 prac polskich naukowców które są chętnie cytowane za granicą jak świeże bułeczki są rozchwytywane rano w piekarni. Potem ty strzelasz focha że nie czytasz i nie musisz a i tak masz rację. Potem jak napisałem ten post który zacytowałeś, a teraz mi mówisz że nie ma takich prac które były by często cytowane...?
Albo zgubiłeś wątek i nie jesteś wstanie nawet tak prostej rzeczy wykonać. Albo właśnie przyznałeś mi rację w tej sprawie. To jak?



Tassadar napisał/a:

Może mówisz o Kim Dzongu i jego żonie? Hipokrytce dzięki której zginęły miliony ludzi, otóż ona sama wstępując w szeregi komunistów miała za sobą iście kapitalistyczną przeszłość, w przyszłości wychodząc za mąż stała się potworem który mordował setki ludzi poprzez cenzurę propagandę i kij wie co jeszcze.


CHINY. k***A CHINY, NIE KOREA...

Tassadar napisał/a:

Jasne, to nic że dopiero po IIWW w większości ucywilizowanych regionów afrykańskich znów wytworzyły się pustynie przez to że gdy oddano murzynom władze nad terenami ci zaczęli się mordować nawzajem w walce o władzę i doprowadzi do odwrócenia procesu cywilizowania.


Po pierwsze: Nie było żadnego procesu cywilizowania. To jest chora propaganda lewicowa. Kolonizatorzy Afryki i innych terenów to głównie kraje które były przeciwnikami Kościoła Katolickiego takie jak Anglia, Hiszpania, Portugalia etc.. KK jako jedyna organizacja realnie próbowała Czarnych/Czerwonych czegoś uczyć. Kolonizatorzy natomiast zajmowali się złotem co owocowało niewolnictwem i wykorzystaniem zasobów tych regionów, jednocześnie tępili wszelakiej maści misje, co nawet kończyło się mordami księży.
Po drugie: Skoro już wiesz czym było cywilizowanie, to powinieneś się domyślić że jeśli tych ludzi niczego nie nauczono to normalne że Afryka "spadnie" do opisywanego przez ciebie poziomu, bo tak wyglądała Afryka zawsze zanim doszło do wypraw kolonizacyjnych.

Tassadar napisał/a:

Mimo wszystko prawdą jest że Azjaci są piekielnie dokładni w tym co robią i dążą do perfekcji w przeciwieństwie do murzynów. My jesteśmy pomiędzy. Równowaga siły, mądrości i inteligencji.


Ja pie**ole... Nie dość że nic nie wiesz to jeszcze jesteś ofiarą animefagii??? Azjaci nie mogą być od nas inteligentniejsi z prostego fizjologicznego powodu. Mamy nieco większe głowy, czyli większy mózg, a gęstość neuronów jest u każdej rasy identyczna z odchyleniami pośród nielicznych jednostek...
Poza tym. Tacy Japończycy do XVIII albo XIX wieku latali z mieczami i w sukienkach po polach bitewnych a ich głównym materiałem do budowy "maszyn" było drewno a zasilała je praca rąk. Zgodnie z twoją teorię co do murzynów, to ona powinna działać i tutaj. A jakoś nie widać żeby działała...