18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oko jak żywe

Rock_Star • 2013-04-19, 21:40
Obraz gościa o pseudonimie YEB1. Wg mnie Genialny, ale eksperci z sadola pewnie i tak to zhejtują...



jak kogoś interesuje więcej to wystarczy wpisać YEB1 w wyszukiwarkę

Swka

2013-04-19, 21:45
Rock_Star napisał/a:

ale eksperci z sadola pewnie i tak to zhejtują...



ch*jowe, umiem lepiej. :oops:

ces

2013-04-19, 21:49
Yebi mnie to..

by...........cz

2013-04-19, 21:52
jak już k***a zakładasz nowy temat to byś się k***a postarał i wrzucił więcej zdjęć, a nie pisał że "jak kogoś interesuje więcej to wystarczy wpisać YEB1 w wyszukiwarkę"

Rock_Star

2013-04-19, 22:01
bydgoszcz napisał/a:

jak już k***a zakładasz nowy temat to byś się k***a postarał i wrzucił więcej zdjęć, a nie pisał że "jak kogoś interesuje więcej to wystarczy wpisać YEB1 w wyszukiwarkę"


temat założyłem bo to oko mi się spodobało, reszta jego twórczości jest trochę w innym guście, i dlatego nie ma więcej zdjęć, i kultury więcej chamie jeden :-P

stankry

2013-04-19, 22:06
YEB to dobra nazwa na coś tak wyYEBanego

androgenius

2013-04-19, 22:24
Już był tu taki jeden ekspert wioskowy, mistrz sztuk wszelakich z zapędami krytyka, zgaszony przeze mnie krótko i treściwie.

Menelowi z pierwszego komentarza i reszcie przykrych p*zdeczek to samo proponuję:

http://www.sadistic.pl/joe-vaux-art-vt185868.htm

Krytyków sztuk to w necie na pęczki, jak r*chaczy modelek, fighterów kyokushin, miliarderów z jachtami w portach Antibes i tych co to w polszy po 10 tys zarabiają. Sami ludzie sukcesu.
Nie musisz jeden z drugim, koński zwisie, wykonać pracy lepszej niż ta w temacie, wystarczy, że narysujesz lepiej niż ja. Wtedy możesz sobie hejtować do woli mnie i wszelkie wstawiane posty o tej tematyce. W przeciwnym wypadku, japa w dupę i żreć kał.

A sama praca świetna, fotorealistyczne trójwymiary to apogeum techniki, trzeba lat, poważnych lat by wyćwiczyć odpowiednie wyczucie światłocieni i gradientów.

bydgoszcz napisał/a:

jak już k***a zakładasz nowy temat to byś się k***a postarał i wrzucił więcej zdjęć, a nie pisał że "jak kogoś interesuje więcej to wystarczy wpisać YEB1 w wyszukiwarkę"



Napisanie tego zj***nego posta wymagało z twojej strony dokładnie 43 razy (!) większej ilości kliknięć na klawiaturze niż gdybyś wpisał "YEB1" w google. Jesteś debilem.

art3k

2013-04-19, 22:32
ch*ja tam żywe...

saikomiki

2013-04-19, 23:00
yebie po gałach nieco...

MrKinggston

2013-04-19, 23:55
Jakbym miał taki talent to bym cały dzień rysował martwe płody...

Okash

2013-04-20, 01:32
wygooglujcie sobie "hiperrealizm" a znajdziecie dużo lepsze motywy niż to śmieszne oko

waclawqwe

2013-04-20, 05:59
androgenius napisał/a:



Krytyków sztuk to w necie na pęczki, jak r*chaczy modelek, fighterów kyokushin, miliarderów z jachtami w portach Antibes i tych co to w polszy po 10 tys zarabiają. Sami ludzie sukcesu.
Nie musisz jeden z drugim, koński zwisie, wykonać pracy lepszej niż ta w temacie, wystarczy, że narysujesz lepiej niż ja. Wtedy możesz sobie hejtować do woli mnie i wszelkie wstawiane posty o tej tematyce. W przeciwnym wypadku, japa w dupę i żreć kał.

A sama praca świetna, fotorealistyczne trójwymiary to apogeum techniki, trzeba lat, poważnych lat by wyćwiczyć odpowiednie wyczucie światłocieni i gradientów.



Piwko za siarczysty komentarz ;) i pytanko, robisz coś w tym kierunku jeżeli chodzi o rysunki czy raczej nie widzisz tego jako sposobu zarabiania na chleb?

stacu5

2013-04-20, 08:27
"jak kogoś interesuje więcej to wystarczy wpisać YEB1 w wyszukiwarkę"
Wpisałem to w wyszukiwarkę allegro i nic nie znalazło ! Za kłamstwa nie ma piwa !

androgenius

2013-04-20, 08:32
waclawqwe napisał/a:


Piwko za siarczysty komentarz ;) i pytanko, robisz coś w tym kierunku jeżeli chodzi o rysunki czy raczej nie widzisz tego jako sposobu zarabiania na chleb?



Były czasy, w których trochę grosza się przytulało za robienie artów na ściankach w mieszkaniach i malowaniu aerografem samochodów, ale to zamierzchłe dzieje. Teraz czasem coś poskrobię sam dla siebie, jednak nie tak wiele jak kiedyś. Generalnie mam w teczce około 500 rysunków i obrazów a dorzucam coś raz za miesiąc, dwa.