18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okiński śmieje się z Pudziana

Cumill • 2012-10-23, 11:16
Takie zdanie na temat Pudziana, ma jego były trener :-D

Bridgwater88

2012-10-23, 13:37
hehe Najman sie cieszy bo wreszcie z niego zeszli :D

pozeracz_kotow

2012-10-23, 13:43
Zarzuca sterydy Pudzianowskiemu i to że ciężko z nim się rozmawiało, a sam k***a mówi jakby 5. klepki nie miał... :homer:

elboru

2012-10-23, 13:48
Jedną literę ci w temacie zjadło.

hujoczita

2012-10-23, 13:53
Śmieją się z Pudziana bo zazdroszczą mu osiągnięć, tercet nieudaczników za barem i tyle co potrafią to obrzucić błotem. Jakby tam Mariusz wpadł to troje by mieli mokro w gaciach (Najman coś o tym wie).

fryca88

2012-10-23, 13:56
Wiecie co?W pewnym momencie się coś zj***ło.Ostatnio wszędzie widzę jakieś medialne napinki,jak nie Pudzian,to Najman,jak nie Najman to Okniński (przy okazji autor popraw błąd w nazwisku),jak nie Okniński to Szpila,jeden napie**ala na drugiego,jak dzieciak,zaczynam się zastanawiać co się k***a dzieje.Nie wiem od czego im odpie**ala,brak rozumu w połączeniu ze sławą większą lub mniejszą,z miksem koksów robi z nich p*zdy.Niby wszystko ok,chłopaki jak dęby tylko k***a jaja jak żołędzie,jak baby,albo dzieciaki się wyzywają,odgrażają.Idź pan w ch*j z takimi zawodnikami,oczywiście jeden z drugim spuściłby mi dokładny wpie**ol w kilka chwil,z tym,że ja mam k***a jakieś zasady i nie robiłbym z mordy dupy.Co innego hejtować,trollować,robić podszyw dla jaj,a co innego napie**alać w mediach na drugiego,byleby głośno było,byleby zamieszanie,takie j***ne publicity.Kładę na nich lachę,niech się opie**alają,a na koniec zaproszą na szarlotkę z kakaem i dadzą po buziaku na zgodę.

Pan Mularz

2012-10-23, 14:17
Najman jak zwykle zachował klasę, a prowadzący i Okiński to dno. Zachowują się jak dzieci.

mjrZenada

2012-10-23, 14:20
Że nikt nie zwrócił uwagi na logo, to aż dziwne :D


bigdeal

2012-10-23, 14:35
Okiński leci na spontanie. Wszystko wymyślał, bo widać, jak się podnieca każdą swoją wypowiedzią.
A ten przygłup Najman liże mu dupsko, aż mnie mdli... Dobrali się, nie ma co

Sowarh

2012-10-23, 14:48
Prawdę mówi i wielkie halo, napewno naturalnie zbudował swoje mięśnie pudzian prosze was, był na cylku i mają z niego polewę - po prostu straszne.

jasiekn

2012-10-23, 15:25
To nie jest kwestia tego CZY bierze, bo trzeba być chyba niedorozwiniętym, żeby wierzyć, że można dojść do takiej masy i siły bez, chodzi o to ile. Przekraczanie naturalnych granic hormonów kilkadziesiąt razy jest dość niebezpieczne i promowanie tego prowadzi do tego, że na siłowniach bez koksu można wpaść w kompleksy jak ma się słabą psychikę. A pudzian jest chodzącą reklamą.

Kortens

2012-10-23, 15:47
I ja stanąłem na złamanej nodze i mu odkopnąłem i Mariusz powiedział że nie chce się już sparować :D No k***a, w dupie mam ich wszystkich, ale jeśli nawet ten zjeb stanął na złamanej nodze (Czemu się nie dziwię, bo to j***ny idiota i mimo że trenowali i powinien odpuścić to stanął na tej nodze załóżmy) to k***a tamten nie chciał się z nim sparować bo MIAŁ ZŁAMANĄ NOGĘ :D . No k***a złamał mu nogę i odpuściłby bo ten walczy dalej? :D Ale właściwie to raczej powinien powiedzieć tak "I wtedy *slurp* Mariusz podał mi rękę *slurp* i jak *slurp* potrząsnął *slurp* to jak się nie wyj***łem *slurp* jak mi nogi nie złamało *slurp*, to se jeszcze na niej poskakałem *slurp* bo taki ze mnie *slurp* sp***oleniec genetyczny". Wk***ia mnie że nie mam takiej masy i pie**olnięcia, bo chętnie bym mu zaj***ł, a tak to bym nie podszedł :(
.

DisHonoreD

2012-10-23, 16:04
Okiński jest wart Najmana a Najman Jego. Dobrali się najlepiej.

pollydolly

2012-10-23, 16:24
Najman należy do takich ludzi, których sam wyraz twarzy mnie irytuje. Fuck, nawet kształt jego nosa mnie irytuje!

Nap_Limak

2012-10-23, 16:35
3 twardzieli obrabia tyłek innemu twardzielowi :) Panowie, zachowujecie się jak panienki, to nie przystoi twardzielowi. Twardziel, maczomen mówi drugiemu co mu leży na sercu i co najwyżej dadzą sobie po ryju, a nie hihihi hahaha bo on koksuje, a ja tylko marvita piję. :) Najman przynajmniej się pośmiał, tak mało szczęścia ma chłop w życiu :)