18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ojciec z synem na basenie

Newralgiczna • 2010-07-04, 19:49
Ojciec z synem poszli na krytą pływalnię. Po wyjściu z basenu ojciec stanął pod prysznicem, żeby zmyć resztki chloru, a synek bawiąc się biegał koło niego. W pewnej chwili maluch pośliznął się na mydle. W ostatniej chwili ratując się przed upadkiem, złapał się za ojcowego ptaka, podciągnął się trochę i pobiegł dalej. Tatko popatrzył czule na pociechę i pomyślał: "No, a gdyby był dziewczynką i myłby się teraz z matką to by się wziął i wypie**olił..."

bochnio

2010-07-06, 02:17
powoli w ogole strach

dax404

2010-07-06, 20:32
wy się tym kawałem zachwycacie a ja nie widzę w nim nic śmiesznego;/ już bardziej się uśmiałem przy kawale z liskiem chytruskiem



No więc, był sobie pewien rolnik i miał on sporo kur w swoim kurniku. Lecz niestety pewnej nocy zakradł sie tam Lisek Chytrusek i zjadł mu całe 6 kur! Następnego dnia rolnik biega zdenerwowany po lesie, szukając sprawcy tego strasznego czynu. Po jakimś czasie natrafia na liska i pyta go:
- czy to ty Lisku Chytrusku zjadłeś mi wczoraj 6 kur?
- Nie - odpowiedział lisek chytrusek

(...)

a tak naprawdę to był on...

Newralgiczna

2010-07-06, 20:42
@up zaiste zacny dowcip, ale świeży jak zielona kanapka z oczami, która się rusza o_0

dax404

2010-07-08, 18:18
Moniok napisał/a:

@up zaiste zacny dowcip, ale świeży jak zielona kanapka z oczami, która się rusza o_0



a czy ja k***a powiedziałem że to jest nowy dowcip??? Powiedziałem że mnie już bardziej rozbawił

Newralgiczna

2010-07-08, 21:35
@up..jak chcesz przeczytać najlepsze dowc**y to sobie czytnij top 10 na ten przykład :] ja tylko podkreśliłam, ze twój dowcip jest może i śmieszny, ale nie znam osoby, która go nie zna...

a poza tym, czy ja do Ciebie przeklinam jak z Tobą konwersuję ?

parzych73

2010-07-13, 04:22
Zajebiste... A frajerzy co nie zrozumieli, niech się pie**olĄ...