18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec z kapciem

phrontch • 2021-04-10, 09:27
Daje lekcję wychowania

GangTrap

2021-04-10, 19:40
NiemiecWaszPan napisał/a:

Ojej... Biedaki sadolowe zebrało na wypominki, jak dostawały kiedyś wpie**ol od starych, buahahahah...
Żal mi was robale...



Ty tu się tak mądrzysz na sadolu, udajesz zajebistego a w rzeczywistości pewnie jesteś takim popychadłem że rodzina się do Ciebie nie przyznaje bo taki wstyd. Siedzisz w piwnicy i tylko hejtujesz innych jacy są, typowe dla ciot bo tylko to mogą i potrafią. Nara lamusie

zbynekmaslanka

2021-04-10, 22:17
Ale tak na serio to nei ma tutaj jakiejś wielkiej przesady. To jest level junior. Niektórzy to potrafią psa przywiązać do samochodu żeby się męczył aż zdechnie

Sephirion

2021-04-11, 11:26
Ahh dzieciństwo

TorkilKoval

2021-04-11, 12:11
wwo19994 napisał/a:

Lekkie klepanko, nie raz kablem się mocniej dostało...



I dalej tą patologię przekazujesz?

dOpieca

2021-04-12, 11:02
Przynajmniej wyrośnie coś z niego , a nie p*zdeczka pępek świata

izurial

2021-04-15, 11:20
Karmazon napisał/a:

Po dupie kapciem to tam ch*j, każdy z pokolenia przed neostradą dostał. Ale takie lepy na łep to już patologia, i nikt mi nie będzie pie**olić że kiedyś gorzej obrywał i wtedy to nie była patola.



Nie ma to jak się w internecie się chwalić, że stary był patolem któremu rączki latały do dzieciaka. No zajebista sprawa. Rozumiem, że to twoje jedyne życiowe osiągnięcie. No cóż.



GangTrap napisał/a:

Ty tu się tak mądrzysz na sadolu, udajesz zajebistego a w rzeczywistości pewnie jesteś takim popychadłem że rodzina się do Ciebie nie przyznaje bo taki wstyd. Siedzisz w piwnicy i tylko hejtujesz innych jacy są, typowe dla ciot bo tylko to mogą i potrafią. Nara lamusie



A co też lubisz wspominać jak cię tatuś napie**alał. Zabawne. Choć zapewne momenty w których miał ochotę cię napie**alać były jedynymi, kiedy wolno bylo ci opuścić piwnicę. Przez co jak widać lamusie sam wyrosłeś na ciotę która posapać może tylko w komentarzach w necie. Bo do dzisiaj nie wylazłeś z piwnicy i pewnie nie wyleziesz.