18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec wyjaśnia konkubinie słoną zupę na obiad.

khaman • 2024-04-12, 00:01
W Kamiennej Górze doszło do zatrzymania 22-letniego mężczyzny po tym, jak brutalnie zaatakował swoją 17-letnią partnerkę w trakcie spaceru z ich dzieckiem.

Zdarzenie to, które miało miejsce w centrum miasta, szybko zyskało rozgłos dzięki nagraniu umieszczonemu w internecie, co umożliwiło lokalnej policji szybką reakcję i zatrzymanie sprawcy.

Zdarzenie zostało zgłoszone policji 5 kwietnia 2024 roku, a śledczy niezwłocznie podjęli działania, by ustalić tożsamość napastnika. W toku śledztwa wyszło na jaw, że był to nie jedyny przypadek przemocy mężczyzny wobec jego partnerki.






Pszszef

2024-04-12, 00:06
Łobuz kocha najbardziej! Pewnie po tym wrócili do domu i zrobiła mu lachę :-P

darek1234

2024-04-12, 00:17
Czas na proruskich patriotów i obronę polskiej patologii. Raz, dwa, trzy, start!

Siriuz

2024-04-12, 00:20
darek1234 napisał/a:

Czas na proruskich patriotów i obronę polskiej patologii. Raz, dwa, trzy, start!



Dareczek bocie, zwarły Ci się styki

Jolo6969

2024-04-12, 01:18
darek1234 napisał/a:

Czas na proruskich patriotów i obronę polskiej patologii. Raz, dwa, trzy, start!



co ty cpiesz typie?

Caanonierka

2024-04-12, 01:42
Prosto w wojskowe panterki i do samolotu na front ukraiński!Z jedną grzecznością:możliwością wyboru po której stronie chce walczyć! :-)

rodziu1981

2024-04-12, 01:44
Pewnie rozpruła się że dziecko nie jego

AdamBrown

2024-04-12, 04:03
Nie wiem jak wy, ale ja widzę, że ona się na niego rzuciła pierwsza, on się jej nie pozwolił kopać, a co tam było wcześniej czy później, to na pewno sąd feministek, wysłucha uważnie jej bredzących koleżanek, ustali wysokość alimentów niezbędnych na wychowanie, zaszczepienie, i duraczenie bąbelka, źeby wyrósł na poźytecznego idiotę i wspierał ten zasrany system....
A na front, no tak system chętnie wyśle na front dowolną ilość Ukraińców, Rosjan, i Polaków, żeby się pozabijali za banderę, za zachodnie labolatoria,
I ziemię przejętą przez mosanto....

a1lp2ha3

2024-04-12, 04:38
Zajebista logika wjebac babie ch*j wie czy kontaktuje pozniej wejść jeszcze w kontrę z jakimiś ludźmi i sp***olic zostawiając dzieciaka na pastwę losu .

psotny_fiutek

2024-04-12, 05:13
khaman napisał/a:


Ojciec wyjaśnia konkubinie słoną zupę na obiad



Kto ? Co to za słownictwo ?

Jak to tylko j***ny smarkacz, 22 letni gołowąs suchoklates.

70-80 kilowy szczur.

Gdybym tam był, naj***ł bym mu pod tą kamerą.

kawior2007

2024-04-12, 06:51
"zaskocz mnie, nie lubię nudy" z takim kawalerem każdy dzień do przygoda

baronturbina

2024-04-12, 07:10
psotny_fiutek napisał/a:

Kto ? Co to za słownictwo ?
Jak to tylko j***ny smarkacz, 22 letni gołowąs suchoklates.
70-80 kilowy szczur.
Gdybym tam był, naj***ł bym mu pod tą kamerą.


Nie wymagaj od patologii, że opisze inną patologię po polsku.

Toperson1

2024-04-12, 07:25
AdamBrown napisał/a:

Nie wiem jak wy, ale ja widzę, że ona się na niego rzuciła pierwsza, on się jej nie pozwolił kopać, a co tam było wcześniej czy później, to na pewno sąd feministek, wysłucha uważnie jej bredzących koleżanek, ustali wysokość alimentów niezbędnych na wychowanie, zaszczepienie, i duraczenie bąbelka, źeby wyrósł na poźytecznego idiotę i wspierał ten zasrany system....
A na front, no tak system chętnie wyśle na front dowolną ilość Ukraińców, Rosjan, i Polaków, żeby się pozabijali za banderę, za zachodnie labolatoria,
I ziemię przejętą przez mosanto....



Z ch*jem się na oczy zamieniłeś chyba. Lewą rękę już przestał trzymać wózek, planował ją napie**alać.
Ale nie o to, jest tu ktoś z Kamiennej? Co to za typ. Jakieś info?

bialy_alfons

2024-04-12, 07:29
może sobie bekneła a on poczuł spermę kolegi w wydechu