18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec vs. skaterzy

OCB • 2013-10-10, 18:54
Tatuś się trochę wk***ł

LesDebiles

Bezem

2013-10-11, 14:16
Szkoda, że frajerom nie naj***ł :/

enjoy7

2013-10-11, 14:30
Kaskader_Mike napisał/a:

Pewnie mu curke r*cha*ą :D



co mu r*chają ?

BaruEM

2013-10-11, 14:43
Co za głupie p*zdy, szczególnie ten w czapce, trzymał go za fraki to się mało nie zesrał. A jak przyjechali koledzy to deską zaczyna machać, j***ć to ścierwo.

buszta2

2013-10-11, 15:08
xblazex napisał/a:



taaa... bo lepiej k***a w domu siedzieć przed kompem i piwska pić..pozdrawiam kolegę



Nie siedzę w domu jeśli mam wolną chwilę od pracy i rodziny to wsiadam na quada i jadę w las a nie pod oknami komuś hałasuję. Proste że młodzież musi się wyszaleć ale po to budują miejsca do tego przeznaczone. I może zgrzeszę ale piwa nie lubię stanowczo wolę wyborową.

GhostScarface

2013-10-11, 15:12
HariDee napisał/a:

Jebac pedalow w rurkach.

gej jestes? :szczerbaty:

Nabs

2013-10-11, 15:20
CiociaSmiglo napisał/a:

Zgromadzenie cebulactwa na sadolu. Ludzie ogarnijcie dupy i przestańcie wszystko dookoła hejtować, ja rozumiem że taka mentalność naszego narodu, ale do k***y nędzy, to źle że młodzi wychodzą na powietrze i zażywają k***a odrobimy ruchu? Kij z tym że komuś się to nie podoba, jak się k***a nie podoba to zamknąć się na chacie w pokoju i skręcić blanta lub otworzyć browara i napie**alać w lola. Tyle, dziękuje.



Co w z tym cebulactwem macie? Nie kapuje tego. Ty też ogarnij dupę bo większość tutaj wrzuca głównie na to że kolesie w rurkach zapie**alają, i za co kolwiek wpie**ol im się należy (w sensie za bycie metroseksualną ciotą). Druga sprawa jest taka że widzisz co jest na filmiku, a nie wiesz co kolesie robili poza filmikiem, więc lepiej wróć do kuchni, a myślenie i ocenianie zostaw tym którzy nie tylko o ilości płynu który muszą użyć do umycia naczyń, myślą.

myha

2013-10-11, 15:35
U mnie na ulicy też tacy poj***ni ludzie mieszkają którym przeszkadzało że dzieci chodzą po dworze i jeszcze się odzywają. Kontakt z policją miałem już w wieku 7-8 lat bo wzywali na nas Policje za to że się bawimy na ulicy i im przeszkadzamy:P
Najgorsze w starych ludziach jest to jak zapomną jak to jest być młodym.
Co do filmiku to ja czekałem aż któryś zajebie temu staremu pajacowi deską w łeb i wgniecie go w asfalt.

CiociaSmiglo

2013-10-11, 15:36
Nabs napisał/a:



Co w z tym cebulactwem macie? Nie kapuje tego. Ty też ogarnij dupę bo większość tutaj wrzuca głównie na to że kolesie w rurkach zapie**alają, i za co kolwiek wpie**ol im się należy (w sensie za bycie metroseksualną ciotą). Druga sprawa jest taka że widzisz co jest na filmiku, a nie wiesz co kolesie robili poza filmikiem, więc lepiej wróć do kuchni, a myślenie i ocenianie zostaw tym którzy nie tylko o ilości płynu który muszą użyć do umycia naczyń, myślą.



Pozdro jeśli jesteś tak ograniczony że nie potrafisz zaakceptować ubioru innych. Jakoś k***a nie zauważyłam żeby osoby na tym filmiku wyglądały jakoś szczególnie tragicznie, poza tym skoro już zaczynamy hejt na rurki, równie dobrze mogłabym zacząć jeździć teraz po dresach, ale k***a po co. Nie moje życie nie moja sprawa, niech sobie chodzą w rurkach czy w czymkolwiek innym co mnie to k***a obchodzi. Tak samo teksty o kuchni czy zmywaniu naczyń stało się tak nudne i wałkowane że aż mi się srać zachciało. Pozdrawiam również Twoją przyszłą żonę, chciałabym zobaczyć na własne oczy jak zamykasz ją w kuchni i walisz do niej takimi tekstami. Dobra, koniec wywodów bo żem się wk***iła.

Zielonek92

2013-10-11, 15:38
@HariDee Dla nich to przyjemność. Sam se ich jebaj

myha

2013-10-11, 15:44
CiociaSmiglo: przecież wiadomo że na sadisticu siedzi w h*j lewaków uważających się za prawicowców, którzy chcieli by żeby świat był stworzony z klonów takich samych jak oni, tak samo ubranych z takimi samymi fryzurami, z takimi samymi przekonaniami, preferencjami itd, a jak ktoś nie pasuje to do piachu go.
Moja racja jest mojsza niż twojsza, bo moja racja jest najmojsza- to ich główne hasło.
Jak już napisałem najśmieszniejsze jest to że uważają się oni za prawicowców pomimo że ich poglądy jako żywe są wyjęte z komuny i społeczeństwa klonów.

Wojtalson

2013-10-11, 16:11
Cytat:

Jebac pedalow w rurkach.



cwe*...

WinterWolf

2013-10-11, 16:16
Hahahaham przyjeb w czapce kozak przy kumplach, a jak tatuś trzymał go za szmaty, to sie poryczeć chciał... standard

tomek7lol

2013-10-11, 16:36
Niech sobie jeżdżą ale np akcja z 0:08...pedał wjeżdża dechą na zajebisty płotek/ogrodzenie...widać, że nowe lub świeżo malowane, ja bym zaje*ał!

Leneczka

2013-10-11, 16:46
Cytat:

Jebac pedalow w rurkach.



Takie marzenie czy już obietnica? :roll: