18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ograniczenia? ja mam brytyjski paszport!

hellbwoi • 2020-03-18, 18:06
Pani z UK stwierdziła, że pie**oli jakieś ograniczenia i sobie popływa, bo chce. Na nic zdały się prośby pracowników hotelu, przyjechała więc policja ale, że pani nie chciała współpracować to jeden z funkcjonariuszy się rozebrał i pomógł zaholwoać brytolkę do brzegu gdzie jego partner zapoznał ją z betonem i jej prawami... chyba. Nie wiem ile dostała ale widełki to od 600 do 30000 euroszekli.

(akcja około 1:30)

Hotel Arona, Teneryfa.


LOOFAH

2020-03-19, 16:59
TenWybitny napisał/a:

Ogólnie to beka z Angoli. Chcieli Brexitu to dostają go w najgorszym możliwym momencie. Cały świat przez wirusa wchodzi w mocną recesję i najlepiej poradzą sobie ci którzy mają fundusze na szybką odbudowę. Takie fundusze zapewni UE. Anglicy tyle lat dokładali do Unii po to żeby z niej zrezygnować w momencie gdy po raz pierwszy jej potrzebują Funt spada na wartości(Złoty zresztą też), a Euro i Dolary osiągają szczyty jakich nie było od dawna.



Chińczycy, debile, sami zaniżali kurs jena, żeby utrzymywać wzrost gospodarczy, Amerykanie byli na nich za to wk***ieni niemiłosiernie. Wystarczyłoby, żeby jedni i drudzy zapytali o wyjaśnienie eksperta TenWybitny i nie byłoby całej tej wojny ekonomicznej.

kulawiec

2020-03-20, 23:08
A h*j komu do tego czy sobie pływa. Człowiek ma prawo wyboru, bydle nie. Jak ktoś się boi wirusa, to niech zakłada maski, kombinezony albo siedzi w domu. Szansa, że mnie jebnie auto jest wielokrotnie wyższa, dlaczego policja nie konfiskuje aut? Szansa, że złapie grupę i wykorkuje jest również większa, gdzie była kwarantanna z powodu grypy w ostatnich latach?

Banda j***nych hipokrytów. Komu zależy na tym aby padły gospodarki i żeby się dowalić do koryta?